• K.I.N.G.

VÝSLEDKY HLAVNÍCH KATEGORIÍ: Nahrávka roku: Robert Plant a Alison Krauss - Please read the letter, Album roku: Robert Plant a Alison Krauss - Raising sand, Písen' roku: Coldplay - Viva la vida, Nejlepší nový umělec: Adele.(14.2.2009)

• Paity

Hodně neznámých uspělo, ale především uspěli trapnosti Jacka Blacka, opět, bohuže, jinak už to snad na nějakém předávání čehokoli ani nejde.(22.5.2012)

Těhotná zpěvačka M.I.A. tam napálila svůj party banger Paper Planes z kterého po pár rýmech hned přešla do refrénu Swagga Like Us, načež se za ní objevili všichni čtyři rapující a naparující se pávové ve složení Kanye West, Jay-Z, T.I. a Lil' Wayne a ... HELL YEAH!!(18.2.2009)

• Noviik

Souhra Paula McCartneyho a Davea Grohla se mi líbila. Přeci jen se ale něco takového nedá hodnotit bůhví jak dobře.(31.3.2009)

• Terva

Ze všech těch účinkujících tak jedině Paul McCartney. Fandové U2 si mohou přidat hvězdu. Ani Robert Plant mi nějak neseděl.(12.1.2015)

• - Vyhlásit jednotlivé vítěze přišli mj. Morgan Freeman, Samuel L. Jackson, Green Day či kapela Blink 182, která při té příležitosti oznámila návrat na koncertní pódia. (Paity)

• - Nejvíce zlatých gramofonů si odnesla dvojice Alison Krauss a Robert Plant, když zvítězili hned v pěti kategoriích. (Paity)

• - Během slavnostního ceremoniálu vystoupilo i velké množství umělců, např. Coldplay, Adele, Katy Perry, Estelle, Kanye West a především Radiohead, kteří podobná vystoupení už řadu let odmítali. (Paity)