• Argentina

The Appeared

Horor

Švédsko / Argentina / Španělsko, 2007, 105 min

• yourhead

Nuda k uzoufání.. Dialogy jsou tak idiotský až to nemá obdoby. Chvílemi vás z podřimování vytrhne nějaká ta scéna ale i ty za moc nestojí. Bída s nouzí. A ten konec.. To jako fakt? To mám být dojatej? Nebo jsem to nepochopil?(10.4.2013)

• bulawaio

4/10. Kdybych znal pouze příběh, nemohl bych si myslet jinak než že se jedná o vzorově zamotanou "asijskou" duchařinu. Takže vlastně jde o zbytečně komplikovanou hororovou podívanou s časovými rovinami, která kromě závěru nechává diváka ve velké nevědomosti. Závěr je sice fajn, ale jako celek mi to jednoduše nedává moc smysl. Takže film pro milovníky zamotaných duchařských příběhů ideální, pro ty, kteří mají rádi spíše přímočaré horory to nelze moc doporučit.(7.5.2014)

Vcelku originální horor se solidní atmosférou a zajímavou zápletkou, která sice není až tak dobře vysvětlena, ale to už v podobných filmech tak chodí. Herci a prostředí působí civilně takže máte pocit réálnosti, což taky není úplně obvyklé.(13.8.2009)

Španělská jízda...delikátní,neobvyklý horor,který chytne a nepustí. Když prominu pomalu se rozjíždějící začátek,nemůžu nic vytknout. Neotřelý námět a skvěle zpracované téma.Hříchy lidí s nimi žijí,dokud sami lidé nezemřou...(29.8.2011)

Mně se ty horrory prostě od Śpanělů líbí, trošku delší na můj vkus a lehce předvídatelný děj, ale to naprosto nevadí, takové horrory se prostě počítají.(14.1.2010)

• Anniem

Film spise na odpoledne nez vecer,kdy ocekavate,ze u hororu se budete bat,pribeh i pres originalni namet nejak postrada napeti - chyba ve zpracovani filmu.Mam spanelske pociny rada,ale tohle me nezaujalo.(30.6.2013)

Pěknej horůrek, i když celkem snadno předvídatelnej. Konec nezklamal. Takže pro mě hezky prožitých sobotních 105 minut.(18.5.2014)

Hodně, hodně originální film. Bavil mě celou dobu, nemohla jsem odtrhnout oči a tu originalitu cením. Akorát, ten kluk mě už dost sral, za každouc enu chtěl zachranovat ty lidi, a to si myslím je hodně nereálné. To mě na tom docela fakt upřímně sralo, jinak pohoda a paráda!(11.4.2015)

Príbeh sa snaží byť tak strašne originálny až to začne byť otravné.(16.9.2017)

• Duffson

Bud jsem ten fiml nepochopil spravne, nebo mi prisel nejen trapnej, herecky naprosto prazdnej a celkove otresne nudnej... ze horor? To v zadnem pripade.(17.1.2018)

Zapracovat do duchařského hororu politickou situaci Argentiny osmdesátých let a přitom vůbec netratit na samotném příběhu je opravdu kumšt. Samotný film je sice trochu horská dráha, protože skvostné okamžiky střídají značně pitomé pasáže, ale celková zážitek zas tolik netratí.(27.8.2018)

1 2 3 4 5 následující >>