poster

Mrtvej brouk

Komedie / Drama / Romantický

Česko / Slovensko, 1998, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LEATHERFAC
  odpad!

  Vážení přátelé...Hm...Tento film mě svým námětem zaujal už před lety a tak jsem ho dlouho chtěl vidět. Bohužel Marek jako scénarista i jako režisér naprosto selhává. Neuvěřitelně plytký děj, dialogy i mizerné výkony zcela nesympatických a nezajímavých "herců"... Rozdíl mezi dobrým a špatným filmem je někdy velice malý. Z tohoto námětu se dal natočit velmi dobrý film. Ale to by ho musel natočit režisér, který má alespoň špetku talentu. Tahle amateristická primitivní a nudná slátanina je tak špatně natočená, že kdejaký trochu talentovaný prvňáček s kamerou by to natočil lépe a duchaplněji...(9.10.2007)

 • honajz2
  ***

  V rámci Česka slabší nadprůměr. Film mě zaujal, funguje, pobaví, má dobrou kameru a střih. Sem tam je nějaký zajímavý záběr. Je mi líto, že (pokud dobře vím) Pavel Marek, co do toho filmu dal vše co mohl, s tím neuspěl, přitom nějaký talent podle mě má. Bohužel, herecké výkony nic moc a po hodině to přestane bavit a něco zajímavého přijde až ke konci. Jinak je to ale celkem fajn filmeček. 3*(12.7.2018)

 • troufalka
  *****

  "Jednou vlastností elektromagnetickýho pole je, že tomu vůbec nerozumim."                                                               Zdárný pokus vytvořit originální autorský snímek. Zachycení postav i doby na vysoké úrovni, dobrý výběr herců, pěkné neomšelé fórečky. Zajímavé komentáře: Endyis(14.2.2015)

 • brooklyn73
  ****

  Mezi skoro az nehereckymi vykony zari svym projevem Jiri Machacek s Janem Teplym. Dale si dovoluji upozornit na rezisera Vladimira Drhu, ktery v tomto filmu take prijal roli. Celkovy pribeh se mi libil a v zadnem pripade nenudil.Ponauceni: nekdy ani pobyt v blazinci nam nepomuze zmoudrit. "Koupim auto ,rychly auto, nastartuji, objedu svet...."(30.9.2008)

 • Karolek
  ***

  Film se zaměřením na téma bezcílnosti života mladého muže a jeho nezodpovědnosti a nevyzrálosti není špatný. Jak přiznává oficiální text, umístění na psychiatrii kvůli opilosti a výtržnictví je řádná blbost. Navíc si autor plete "blázinec" s ústavem pro mentálně postižené. Je to splácaný a nedotažený, ale má to atmosféru.(9.6.2015)

 • - Pôvodný názov filmu bol Smutek malé hlavy. (Raccoon.city)