poster

Mrtvej brouk

Komedie / Drama / Romantický

Česko / Slovensko, 1998, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LEATHERFAC
  odpad!

  Vážení přátelé...Hm...Tento film mě svým námětem zaujal už před lety a tak jsem ho dlouho chtěl vidět. Bohužel Marek jako scénarista i jako režisér naprosto selhává. Neuvěřitelně plytký děj, dialogy i mizerné výkony zcela nesympatických a nezajímavých "herců"... Rozdíl mezi dobrým a špatným filmem je někdy velice malý. Z tohoto námětu se dal natočit velmi dobrý film. Ale to by ho musel natočit režisér, který má alespoň špetku talentu. Tahle amateristická primitivní a nudná slátanina je tak špatně natočená, že kdejaký trochu talentovaný prvňáček s kamerou by to natočil lépe a duchaplněji...(9.10.2007)

 • troufalka
  *****

  "Jednou vlastností elektromagnetickýho pole je, že tomu vůbec nerozumim."                                                               Zdárný pokus vytvořit originální autorský snímek. Zachycení postav i doby na vysoké úrovni, dobrý výběr herců, pěkné neomšelé fórečky. Zajímavé komentáře: Endyis(14.2.2015)

 • Karolek
  ***

  Film se zaměřením na téma bezcílnosti života mladého muže a jeho nezodpovědnosti a nevyzrálosti není špatný. Jak přiznává oficiální text, umístění na psychiatrii kvůli opilosti a výtržnictví je řádná blbost. Navíc si autor plete "blázinec" s ústavem pro mentálně postižené. Je to splácaný a nedotažený, ale má to atmosféru.(9.6.2015)

 • DonBraso
  ****

  Byl to brouk jak cíp.Mě se tohle velmi líbilo a to bydlím od psychiatrie kousek,tak jsem se pomalu cítil jako ryba ve vodě:DNe fakt mě tyhle lehký deprimující skoro neznalé české snímky s úvahou berou a tohle byla čistě náhoda na ČT2 k půlnocímu příkrmu do Bohnicích zařízení.Zajímavá hudba,která vybrala až takový jak by řekl light "to je techno!Hustý!" a i podařený herce,mě v hlavní roli Zuska přišel dost fajn a mezi chocholouškama to mělo grandiozní jiskru,kde to vypadalo snad líp než v nějakým American Horor Story:Asylum(už chyběla jenom lady banana).Láska zkažená,nic nedělám,chci být hercem,ale to mě stejnak nikdo nedopřeje,občas zas se potloukám na discotéce,jednou si pokecám takhle při pátku,hele moje stará,mám novou,zas nevím co dělat,jdu zkusit roli,kámoš má rád moji ex,vracím se k ex,nevracím jdu zas mezi blázny.Vychcat se v policejním autě je regulérní matroš,který nikdo nenatočí si myslím už.(3.4.2014)

 • Endyis
  ****

  Když vemu v úvahu jaký snímky se dnes natočej a promítají se v multikinech, potom že podobných filmařských projektů je pomálu, tak snímek rozhodně musím vyzdvyhnout. Jedná se totiž o film, který je o něčem a to jak dějovou linkou, tak i hudbou a režisérkou invencí. Člověk v něm v pohodě může najít i své různé životní paralely (narozdíl od těch všech "opravdových mladých trendy filmů"), herci hrají nenuceně přirozeně a příběh je dobře promyšlen. Rozdhoně bych nehrotil jak zde uvedeno v obsahu, nějaké realistické nedostaty, pač je to v daném žánru nepodstatné. (Podívejte kolik realných nedostatků je třeba ve filmu Venkovský učitel, ale tam se zdá se to nikomu nevadí.) Podívat se po letech na tento film, jenž mě i dříve zaujal bylo milým překvapením... 80%(19.7.2010)

 • - Pôvodný názov filmu bol Smutek malé hlavy. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace