poster

Šípy lásky (TV film)

 • Německo

  Rosamunde Pilcher - Pfeile der Liebe

 • Slovensko

  Rosamunde Pilcherová: Šípy vášne

Drama / Romantický

Německo, 2008, 88 min

Režie:

John Delbridge

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)

Kamera:

Nicolas Joray
(další profese)
 • Merkin
  *

  Středa odpoledne, venku prší, zapínám televizi a na obrazovce spatřím kouzelný kraj posetý zelení, lemovaný útesy, vonící mořem. Seržantka Becky se dozvídá, že její rodiče jsou adoptivní, že otec po sebevraždě matky odešel do ciziny, navíc muž, do něhož se cestou do městěčka zamilovala je podezřelý ze žhářství(a také z toho, že má jinou). Becky natáhne svůj luk a vystřelí (dělá nějaká japonské umění), vítr si hraje s jejími světlými vlasy. Středa odpoledne, venku stále prší, ale ta hodina a půl v prosluněném Cornwallu mi zlepšila náladu, samozřejmě nechyběl happy ending(svatba, nalezený otec, usvědčený žhář...). Zasloužená *.(23.4.2012)

 • matolas
  odpad!

  John Delbridge si raz povedal: Poďme točiť filmy stále o tom istom! A bohužiaľ mu to vyšlo.(14.8.2009)

 • Felisr
  *

  Když se na to podíváte při jiné činnosti současně - a hlavně jakožto na parodii, tak je to vážně legrace a film si můžete i užít :-D Hlavně ten dabing oněch ad absurdum dialogů je vážně pecka ;-)) Jinak je to samozřejmě kýč na čtvrtou, malebná krajinka, všechny postavy sympatické až to tříská o zeď, herecké umění á la školní divadelní přípravka,předvídatelný děj, stokrát omletá hudba atd... A ještě doporučení pro ty, kdo vybírají do takovýchto filmů obsazení: že vyberete blonďatou Němku, které vyčešete z těch jejích zplihlých pěti chlupů přiblblý kudrlinkový, rádoby romantický účes, ještě neznamená, že tímto bude neodolatelná, tahle se k tomu mladšímu kocourovi vůbec nehodila ;-)(24.7.2013)

 • marrjaana
  odpad!

  německý romantický filmy nesou dobrý, to je pravda, ale v tomhle se teda předvedli(no spiš nepředvedli) zatím je to to nejhorší co sem od našicj západních sousedů viděla(18.5.2010)