• mikulem
  **

  Ve srovnání s filmy jako MAN WHO KNEW TOO MUCH, SECRET AGENT, NIGHT TRAIN TO MUNICH, MAN HUNT, THE SEVENTH CROSS, CLOAK AND DAGGER je toto na pohled hezký, ale duševně chudý příbuzný, v němž je špionění podáno jako hra pro amatéry, gestapo je banda pitomců a z nejhorší situace se dá dostat pěstmi. Dokonce i REUNION IN FRANCE mi přes značnou patetičnost zachutnalo mnohem víc.(12.1.2012)

 • MacGuffin
  ***

  Pro novomanžely Richarda (Fred MacMurray) a Frances Myles (Joan Crawford) se stává svatební cesta po Evropě životně nebezpečnou záležitostí poté, co jsou naverbováni britskou tajnou službou, propašovat z fašistických zemí plány tajné zbraně, dříve než vypukne válka. Ačkoliv jsou obezřetní, vzbudí pozornost místního šéfa gestapa z Aschenhausenu (Basil Rathbone), který je pronásleduje a pevně rozhodnut nakonec Frances unese. Donucen okolnostmi se Richard, aby se ze svatební cesty vrátili živi, obrací na hraběte Hasserta (Conrad Veidt), který je kolaborantem...(14.3.2011)

 • Huguette
  ***

  ...ale stejně se mi to líbilo a bavila jsem se dost. Je to takový živý film =)(26.8.2011)

 • Svadbos
  ***

  Joan Crawford je viac než vyrovnaným súperom Nacistom.(12.9.2011)

 • - Film vznikol podľa románu Helen MacInnes. (Svadbos)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace