Barbapapa, Les

• Slovensko Barbapapa
Nizozemsko / Japonsko, 1973, 45x25 min

Legendárny animovaný seriál, určený pre najmenšie deti. Príbehy o rodine farebných cukrových vát, ktoré na želanie menia svoj tvar. Hlava rodiny ružový Barbapapa s mamou čiernou Barbamama majú sedem detí a spolu s rozličnými zvieratkami si láskyplne nažívajú vo svojej krajine a zažívajú rôzne veselé príhody. (TV JOJ)

Mia...

Pomerne roztomile .... velmi oblibeny detsky serial, ktery ma obdobu i v plysakach, potiscich na povleceni, nadobi, prostirani, batozich do skoly .. dokonce i knizky jsou :)) ... Velka rodina se sedmi detmi, vsichni jakasi neurcita tvarovaci hmota :D ()

corona

Ďalší z radu legendárnych animovaných seriálov, určených pre najmenšie deti, o rodine farebných kvapiek /alebo bubliniek,sama neviem,čo to presne bolo/, ktoré na želanie menia svoj tvar. Hlava rodiny ružový Barbapapa a mamou čiernou Barbamama majú spolu sedem detí a spolu s rozličnými zvieratkami si láskyplne nažívajú vo svojej krajine a zažívajú rôzne veselé príhody /komu by nebolo jasné o čom to vlastne píšem, tak ukážky nájde na youtube/. ()