Vrah ve mně

The Killer Inside Me

The Killer Inside Me

Krimi / Drama / Thriller

USA / Švédsko / Velká Británie / Kanada, 2010, 109 min

Casey Affleck hrál výborně úlisného hajzla už v Zabití Jesseho Jamese... a v tomhle snímku je ještě o stupeň lepší. Brutální scény vražd dosahují takového naturalismu, na jaký sme zvyklí spíše z japonské kinematografie. Panenka Jessica Alba se po těhotenství opět vrací na plátno, tentokrát rolí prostitutky, která se nechává mlátit jak žito... a moc ji to sluší...(7.7.2010)

• Chenile

Normalne "odpad" ale jednu hvezdu proste musim dat kvuli hereckemu obsazeni...(12.3.2013)

Ten brutální útok na J. Albu mě doslova šokoval. Nic takového jsem nečekal a navíc si nevzpomínám na žádný podobný filmový masakr vůči ženám. Na filmu mě ale něco vadilo, občas jsem trochu tápal a nebylo mi úplně jasné co a jak. Třeba tomu pomůže opakované shlédnutí a když ne, zůstanu na třech hvězdách.(24.3.2014)

• esmoke

Kriminálka režiséra Michaela Winterbottoma, na motivy knihy (kterou jsem nečetl). Příběh z malého texaského města, kde jeden mladík je magor a kolem to nikdo neřeší nebo není schopný pobrat. Výsledek je nic moc, takové úplně obyčejné a nezajímavé (tedy pokud vás nebere samoúčelné násilí a "upravená" fasáda Jessici Alby). 2D dabing Rozpočet: $13 miliónů. Tržby: $3,98 miliónů.(23.11.2014)

Celkem slušné dal bych tři ,ale za výprask na holou Jessici Alby dám 4.(12.1.2015)

• icewhite

Nepřesvědčivý Affleck, který vypadá jak nějakej usmrkanec ze základky, přehnaný detail násilnictví, v podstatě hloupý příběh a ještě hloupější zakončení filmu ve mě vyvolává myšlenku, že kdyby režisér zkrátil film tak na 5-10 minut, mohl ho dát na stránky typu rozzlobenimuzi.com atd., kde by sklidil úspěch v kategoriích FUJ nebo HNUS, ale jelikož tak neučinil je to pouze 100 minutový propadák.(20.2.2015)

Hele mě se to děsně páčilo, v poho za 4 :-).(6.1.2017)

• mivael

Nebavilo mě, táhlo se to a scény s násilím, byly k nevydržení. Film mi byl doporučen, někým o jehož filmovém vkusu již mám vážné pochybnosti a teď už vím jistě, že na jím doporučené filmy se nedá dívat.(8.1.2017)

1 3 6 7 8 9 10 následující >>