Pred štrnástimi rokmi bol doktor Karl Matthews, šéf tajného výskumného laboratória Biolab 83, zaoberajúceho sa výskumom biologických zbraní, beštiálne zavraždený vrahom, ktorý ho navyše pripravil aj o oči. Jeho dcéra Tyler sa teraz vrátila na miesto činu a zistila, že otcov vrah zvaný Mr. Hell sa vrátil zo záhrobia. Aby toho nebolo málo, do laboratória vtrhla aj skupina ozbrojencov snažiaca sa zmocniť kmeňa veľmi nebezpečnej baktérie, vyvolávajúcej smrteľné ochorenie. (beso74)

ricci.s

Poslabší horor o sériovom vrahovi, ktorý vytrháva ľuďom oči a schováva si ich ako trofej. Hneď na začiatku filmu síce zomrie, keď sa na neho vyleje kyselina a celé jeho telo sa rozpustí, ale po 14 rokoch vstane z mŕtvych. Dej sa odohráva v biologickom laboratóriu, kde sa vláme skupinka teroristov. "Mr. Hell" začne likvidovať jedného po druhom. Horor bol dosť zdĺhavý a občas nudný, ale našlo sa viacero pasáží, kedy ma to aj celkom bavilo. Vraždy celkom ušli. Miestami to však skĺzlo do komédie. Celkovo mierny podpriemer, ale na jedno pozretie sa to zvládnuť dá. ()

drankeryth

Dalo sa to skuknut na jedenkrat, ale tie vykony hercov boli skor na urovni neandertalca, tie smiesne pohyby, ktore vobec nevyzerali ako od profesionalneho herca. Skvela groteska:) Hlavne ten zaporak bol hotovy neschopa a jeho spravanie bolo na urovni maloleteho dietata. Co ten vyvadzal na obrazovke, to sa tak lahko nevidi:) ()