Dívčí parta

Neserte nám Popolušku

Komedie

USA, 2008, 84 min

• korndaddy

Jsem rád za penis.(24.11.2013)

• atmen

Celkem sympatická dívčína jménem Claire se přestěhuje s rodiči do nového města. Přechodným bydlištěm se stává dům nejpopulárnější dívky v místní škole Massie. Ta a její tři kamarádky vládnou celé škole a určují, co je trendy a co out. Když se ovšem rozhlédnete po žácích (spíše žákyních), tak těžko rozeznáte, kdo patří do které skupiny. Všichni totiž vypadají, jak z titulní stránky časopisu Vogue a za jejich povrchní, snobské chování by je měli rodiče preventivně mlátit už po ranním probuzení. Claire chce zapadnout, a tak se začne projevovat podobně. Po hodině a čtvrt dojde k procitnutí a uvědomění, čímž se dostanou morální hodnoty na samotný piedestal. Ale toto pětiminutové intermezzo už nedokázalo přebýt mé předsudky k jednotlivým postavám, které se ve mně nahromadily během této komedie.(12.7.2009)

• kaktusacek13

Když bych byla malá 11letá slečna, tak by se mi to asi líbilo.(28.4.2014)

• Vikki

Jak namasírovat malým holčičkám mikromozečky. Způsob jak jim nenápadným způsobem vnutit co nejdražší módu apod. Klasická americká zhovadilost a ukázka jaké slečinky jsou vypatlané dík konzumní výchově , silně prasáckému a feministickému časopisu BR...WO apod. Musím uznat, že naše holky, které tyto prasácké sračky neznaly a veskrze jim hlavičky nikdo nevymýval, byly i přez obvyklé pošťuchování fajn a většinou znich vyrostly pořádné ženské schopné postarat se o rodinu a né shnilé zlatokpopecké barbíny s kilem make upu na ksichtu a uschlou spermií místo mozku.(26.10.2012)

• Demoiselle

Parta 12 letejch holek,který žijou z peněz svejch rodičů a jsou totálně, ale totálně tupý! Reší make-up,sex,módu a ja v jejich letech vozila kachničku na provázku. Učebnice na stole mě přinutili na tohle koukat.(10.5.2010)

• migele

Klasický příběh, kdy jednu černou ovečku nenávidí zbytek stáda. to se pak obrátí a na konci se všichni mají rádi. Jak jsem v komentářích už četl a musím zdůraznit, mít 11-15 let docela sympatizující film, Ovšem je mi víc. Příběh je předvídatelný a okoukaný z jiných filmů. myslím že průměrné hodnocení je objektivní. 2*(7.2.2011)

• Umpa-loomp

Trash in its purest form.(11.11.2011)

Super komedie na páteční večer. Já se pobavila a to mi stačí. Obsazení vcelku dobré až na Bridgit Mendler, kterou opravdu nemusím. Četla jsem dívčí partu i jako knížky, takže jsem přesně věděla, co se kdy stane.. což mi malinko ubíralo na kvalitě filmu, ale je to jedna z mála zfilmovaných knížek, kde nevynechali žádnou scénu. 70%(14.12.2012)

• TerP

Těm, že je 12? Dobře, dobře, dejme tomu... Normální oddychová dívčí komedie. Když přihlédnu k tomu, že asi před dvěma rokama jsem tu jednu knížku četla a v tu dobu si strašně přála, aby to bylo natočené, řeknu si, že je to celkem dobrý. Sen splněn, moje očekávání však úplně naplněno nebylo... Ovšem - opravdu hodně dívčí oddychovka :)(8.3.2009)

Proste chic.(14.4.2012)

• Sylvanas

Viděna jen cca 2. půlka, takže komentář není zcela objektivní. Obecně nemám nic proti žánru teen komedií, některé jsou povedené a umí pobavit. Nicméně tahle mezi ně nepatří, ačkoliv si dovedu představit, že mezi divačkami okolo 13 let věku si to asi své příznivce najde. Otázka je, až jednou budu starší a budu mít vlastní děti, jestli bych chtěla, aby se na toto dívaly. Odpověď zní, ne nechtěla. Klubko tupých uvřeštěných holek, zmalované dvanáctileté lolitky řešící totální ***. Tohle si snad zaplatila nějaká návrhářská či kosmetická firma, aby jim stouply mezi teenagery prodeje, jinak nevím, jaký měl tento film smysl. Nechci tu dělat moralistické komentáře, ale jestli je tohle to, co cpou malým holkám do hlavy, tak se svět v p.. obrací.(6.7.2015)

• kritička

Demence na druhou ... jinak se tohle dílo nazvat ani nedá. Sice se na to zvládnu podívat i dvakrát nebo 3x, ale bohužel to není těma herečkama, které předvádí obdivuhodně špatné výkony. Ale co si budeme nalhávat, ony to vlastně ani nejsou herečky ...(25.6.2009)

• Dankaaa

FIlm plny rozmaznanych frackov, ktori by zasluzili leda tak nahadzat na zadok.(2.1.2011)

• Mr.Lama

Komedie pro náctileté slečny, která z obrazu Ameriky ukazuje jen nafintěné slečinky, které v sedmé třídě utrácí hromady peněz za značkové oblečení. Teda komedie - pokud sem se nesmál hlouposti těch holčin tak vůbec. V poslední době sem viděl hodně filmů pro mladý teenky a tenhle byl rozhodně nejslabší z nich. I ta správňácká a hodná čupr Claire mi lezla na nervy. Ale nebylo to tím, jak se snažila i za cenu podvodů a klamání, propracovat mezi partu kamarádek, ale svoji hloupostí a i když na konci byla za morálního vítěze tak sem jí to prostě nepřál. Škoda, že ze slibně se tvářícího tématu holky z high society a jejich těžký život, jejich problémy v navazování známostí a co si za peníze nekoupíš, neudělali víc.(16.8.2012)

• gpx

Jestli máte rádi otravné kňourání, chichotání, vřískání, fňukání, ječení a další zvukové projevy pubertálních jedinců ženského pohlaví, tak vám tento film vřele doporučuji. Všechny ostatní před ním varuji.(23.9.2012)

Problém většiny zde hodnotících uživatelů tkví (ostatně jako obvykle), že si nějak neuvědomují cílovou skupinu. Je to zkrátka klasická komedie pro dívky pubertálního věku. Navíc je velice slušně zahraná a námět (byť nepříliš originální) je také vcelku fajn. Holky zkrátka neřeší vždy jen kluky, ale také jak zapadnout.(20.4.2013)

• solver

Děkuji Bohu, že jsem si prožil krásné dětství, tohle by nebylo nic pro mě. Ty holky mluví jak nějací IT geeks na xchatu a zajímají se o módu :-)(23.6.2015)

• sarianna

Aneb když máte rozbitou....ústa po chirurgické extrakci zubu moudrosti a musíte jen být v klidu doma a nemůžete jít ven. Dalo se to vydržet, proto 1.(31.3.2019)

No nejaká extra komédia to nebola ale dalo sa to pozrieť. Filmy pre násť-ky veľmi nemusím ale tak celkom to úšlo, môžem povedať že sa mi to páčilo :)(1.6.2009)

Ale jo, proč ne, tento typ filmů se mi prostě líbí, sám jsem ještě takovej uchechtanej puberťák :D Filmy o vzájemných vztazích na školách, o intrikaření, naschválech a dívčích válkách, to je prostě moje!(22.5.2012)

4etla jsem to jako kníhu a byla to nej kniha co jsem četla , ale když to zfilmovali už to není nic extra .(7.12.2012)