Wrestlemaniac

• USA El mascarado Massacre

Štáb amatérskych porno filmárov sa napriek varovaniu miestneho obyvateľa rozhodne natočiť svoj nový pikantný film v meste duchov La Sangre de Dios, ktoré by podľa mexickej legendy malo byť domovom vražedného wrestlera zvaného El Mascarado. Rôznorodá skupinka na svoje nešťastie čoskoro zistí, že každá legenda v sebe ukrýva zrnko pravdy. (Karamanlis)

Flipnic

No to je hrozná kravina, hrozná!!! :-))) Ale z nějakýho divnýho nepochopitelnýho důvodu se na to dá vcelku dívat ... Díky Bohu za tu krátkou stopáž!! To je velký plus, takže se film dostane aspoň rychleji ke kravější druhé části a nějakým těm gore scénkám. taky jsou zde pěkný kočičky, co ukážou kozičky (taky pěkný). Chvílema jsem nevěděl, jestli to k smíchu má být nebo ne ... ale na ty pěkný 2* jsem se bavil ... Jinak je to prostě malej flick s pár hercama na pořád stejným místě za nepříliš doláčů ... ()

ricci.s

Všetko podstatné je tu už spomenuté. Celkom sa to páčilo aj mne, vraždiaceho wrestlera sme tu ešte nemali. Dokonca mi ho bolo ľúto chudáka, tak si chce zabojovať a väčšinou nemá s kým. Čakal som však, že to bude brutálnejšie, ale tak či tak, je to zábavná a vtipná jednohubka, ktorá určite neurazí. Ak by bola dvojka, určite by som ju nevynechal. ()

Slasher

Super. Parádní a tak akorát béčkový slasher. Zhulenec, tlouštík, frajer a tři blond štětky jedou do Mexika natočit porno. Úspešně dojedou až do (jak říkají v Mexiku...) 'middle of no-fucking-where', na legendární místo zvané La Sangre de Dios, kam byl údajně odstaven nejlepší mexický wrestler všech dob, složený z částí těl dalších tří nejlepších wrestlerů - El Mascarado. I přes četné lobotomie totiž zabíjel na co v ringu přišel, a byl tedy izolován v tomto opuštěném městečku (liduprázdném, jelikož všechen jeho lid dříve sám vyvraždil). To vše PRÝ, ale bohužel pro naše hrdiny "the thing about Mexican legends is that sometimes they turn out to be true." Tenhle zmrd se tu fakt poflakuje a nemůže se dočkat návštěvy. Vymlacuje zuby o kostelní zeď, strhává svým obětem ksichty a věší si je v pokojíku po zdech, prostě borec. A tenhle film má všechno potřebné.. je tu příjemný feeling, dobře odvedené vraždy a násilí, respektuhodný vrah, i zmáčená kozatá blondýna v tílku a kalhotkách (kuk), která se umí stylově schovat do skříně. Fakt se mi to líbilo a dobře jsem se bavil. Už od první chvíle to byla kvalita a druhá půlka byla už úplně badass. Žádný nudný hovnoidní béčko. WRESTLEMANIAC! ()

Bloody13

Horký letní den, šestice teenagerů, městečko duchů kdesi v Mexiku a v něm ukrytý maskovaný zabiják. Zní to jako stokrát přežvýkané hovězí, ale tentokrát to není vůbec špatné. Mordýřem je obrovský "motherfucker" wrestler, který obětem zaživa stahuje ksichty a tapetuje s nimi svůj obývák. A pak tu máme neobvykle sympatické anebo krásné postavy, co se cestou snaží natočit dokumentární film pro dospělé. Stručně řečeno: je tu jedna mimořádně vyvinutá blondýna, z které nejde spustit oči. Pobíhá tu v mokrém triku a kalhotkách, a člověk si uvědomí, že by jí rád viděl i v jiném žánru, než v hororu. Ke všemu se to celé nese v malinko humorném nadhledu a fanboyovském zápalu. Třeba při vstupu do města si na jednom z domů můžete všimnout nápisu Vorhees. ()

darkrobyk

Poněkud užvaněný snímek o Městě duchů, wrestlingovém mutantovi (tedy nevypadal, že by ho dali dohromady ze čtyř těl) amatérském filmovém štábu a blbých blondýnách nejen. Poslední třetina je vcelku vydařenou komedií, kdy nahněvaný wrestler pronásleduje své oběti, a když je dopadne, strhne jim masky....a jelikož masky nemají, tak jim trhá obličeje, což docela ujde. A pak je tu fajnová práce s ocelovou trubkou. Objektivně tak 2,5*, ale protože se autoři vyhnuli klišé s blondýnou na konci, dám 3*. ()

Ruut

Víceméně levný fan projekt, ale klidně jo. Kolega Slasher to vystihl celkem dobře. Jen nečekejte až tak extra nálož bizardností ... ()

hladass

Další béčko jako stehno, ve kterém partička nesympatických trotlů s třemi sympatickými kočkami jede natočit amatérské porno... Na cestě uprostřed ničeho, potkají chlápka na benzínce, který je varuje před mexickou legendou, šíleným wrestlerem El Mascaradem, který žije v městečku duchů, které mají po cestě... Banda blbečků tam samozřejmě zastaví a zjistí, že některé mexické legendy jsou pravdivé... El Mascarado Massacre je pitomý kousek, jinak to ani napsat nejde, ale chvílemi je docela vtipný, krvavý a na tři amatérské pornoherečky se hodně dobře kouká... Je škoda že se tvůrci více neodvázali, nepřitvrdili s gore scénami, větší nahotou a přece jenom vraždící wrestler si zasloužil nějaký ten větší fight... Ale i tak je to poměrně slušná jednohubka... Btw, když jsem u těch wrestlerů, Santo by z El Mascarada udělal trhací kalendář... ()

Karamanlis

Pokus o uletený slasher s tematikou tradičného mexického wrestlingu lucha libre, ktorý tak nejak nemá čím ohúriť. Gore scény nie sú nič extra, postavy, vrátane tých ženských, ktorých účelom malo byť potešenie oka mužského publika sú skôr otravné a teatrálny zabiják, ktorého stvárnila reálna legenda mexického wrestlingu Rey Misterio Sr. taktiež neoslnil. ()

JASON_X

Podobných parodicky horrorových srandafilmů jsem už viděl celou řadu a tenhle je mezi nimi rozhodně v podprůměru. Na to, aby byl zábavný, je málo vtipný (nejvíc mě pobavila jeho zdejší nálepka "sportovní"), herci příliš nezaujmou (nejlepší byl asi tlusťoch a jeho rap při závěrečných titulcích), herečky jakbysmet (jediná vcelku zajímavá má odporné silikonové minicecky), scénář je chudý a nepříliš nápaditý, na budově hospody je nápis s hrubkou jako prase (Vorhees namísto Voorhees) (nebo to byl snad záměr??), triky jsou ubohé i na nadšenecký nízkorozpočťák, apod. "Hasta la vista, you fuck!", do koše s tebou. ()

corpsy

Ááále, čo to tu máááme. Skupina potencionálnych budúcich rozštvrtených sa vezie v dodávke po pustej mexickej lokalite, aby sa nakoniec dostala do pazúrov maniakálneho homunkula. Aká to novinka, aké inovatívne. Vadí? No ak je to natočené v takej dobrej nálade, ako WRESTLEMANIAC, tak vonkoncom nie. ()

Krt.Ek

Díky Ozzákovi už víme, co se stane všem těm, kteří sledují péčko - dřív, či později jim vyschne mícha! Co potká ty, jenž porno točí (Zack a Miri?), na to poskytuje odpověď zase tento film - přijdou o tvář! Wrestlemaniac tedy zodpovídá otázku (a za to taky ty tři hvězdičky!), co je zač ta banda, která zrekrutovala Aryu Stark... Bohužel však nezodpoví (a za to taky ty tři hvězdičky!), proč si nevybrali Sansu, bez odpovědi rovněž zůstává (a za to taky ty tři hvězdičky), jak se za dlouhých zimních večerů baví osádka Zimohradu, když nemá šanci chytnout wifi - ale tak co, aspoň jim nevyschne mícha. ()

Gorehound

Skvelé slnečné púštne lokácie, stará benzínka a varovanie, mestečko duchov a ktosi, kto tam stále je, snáď stará legenda. Klasický slasher príbeh podaný veľmi slušne so skvelými gore scénami, krásnymi kočkami, dobrou atmosférou a vcelku prekvapivým koncom. ()

AlistairMir

Když jeli hlavní hrdinové tohoto snímku točit péčko tak si neměli vybrat jako lokaci město duchů, ke kterýmu se pojí legenda, že tam bloudí sám samotinkej wrestlerskej kolohnát, nebo teda lucha libre, co místo masek soupeřů sundává rovnou celou držku nevinné oběti, co navíc wrestling neumí, a pak jí plácne na zeď ve svém psychopokojíku. Zní to děsivě co? Ale film se žene na vlně napůl komedie takže to tak moc bu bu bu není, herci jsou ale docela snesitelní, herečky na pohled jsou pro většinu chlapů snesitelné až až a příjemně to utíká. Pokud chcete v řadě killerů poznat nového magora a jeho pokojík tak směle do toho a pokud ne tak tam pánové libující si v silikonu uvidí jiné přednosti. Za mě tři pecky. ()

Mefistofelle

Už od začátku je zřejmé, že tvůrci Wrestlemaniaca se rozhodli striktně se nacpat do škatulky typického béčkového slasheru. A jejich snaha je tak očividná, že z toho mám poněkud rozpačité pocity. Má to všechno, co má takový správný béčko mít: brutální zabiják, který nemluví, kozatý baby (a 5% z celkové stopáže tvoří záběry na jejich spoře oděné zadky), další klasické archetypy jako je zhulenec, macho, chytrej týpek, kterej je trochu outsider, ale přijde na řešení problému, a oslizlý buran, který hlavní hrdiny důrazně varuje, že by někam opravdu neměli chodit (což samozřejmě udělají). Nechybí nějaké to gore, v tomto případě hlavně strhávání ksichtů zaživa. Wrestlemaniac by skutečně mohl být ve slovníku uveden pod pojmem slasher, typičtější už být nemohl. Ale přesto, nebo možná právě proto, si to nedokázalo získat mou plnou pozornost, místy mě to dokonce nudilo a to i v těch pasážích, které měly být nejnapínavější. Možná je to jenom tím, že jsem podobných záležitostí viděla už spoustu, ale Wrestlemaniac si mě nezískal. ()

drankeryth

Parta pubosov na cele s mexikanom za volantom, ktory stale dookola fuckuje sa dostanu do ludoprazdneho mestecka. Tu narazia na vrazdiaceho wrestlera, ktory ma v oblube strhavat kozu z tvare obetiam, ktorymi si vyzdobil tapety vo svojej miestnosti.Tam ma aj svoj provizorny ring, kde si to rozdal s jednym tucnym teenegerom ako je on sam. Nakoniec mu podrazdila nervy jedna slapka, ktora do neho vrazila ocelovu tyc. Je mu to ani v najmensom nerobilo problemy a vratil jej to naspat tou istou tycou do jej brucha. ziadny happy end sa v tomto filme nekona, co ma tesi. Mozno nabuduce aj spravia dalsie pokracovanie wrestlermaniaca, ako s laskou strhava kozu z tvare,,he he ()

J.Mayen

Po vraždících rajčatech, klaunech, buldozerech, psech nebo dětech jsme se dočkali i vraždícího zápasníka wrestlingu, čeho se ještě já na starý kolena nedočkám že. Debil, tlustý, upocený prase, další debil a tři štětky jedou vanem přes mexické území kamsi natáčet laciný, amaterský porno.Jak to tak bývá, uprostřed pouště dojde benzín a podle legendy by neměli stavět ve staré opuštěné vesnici,kde se prováděli pokusy na vysloužilých zápasnicích wrestlingu, Samozřejmě se zde zastaví a začíná taková průměrná vybíjená, celkem solidní gore, kamera se věnuje především dámskýmu pozadí nebo spodku a nezapomíná zabírat také prsa, na které se našlo víc času, než na otřesný scénář a herecký výkony,ale abych jenom nehulal, úplně nejhorší to taky nebylo, celkem se dalo a i sem tam jsem se i zasmál. ()