Svet sa na chvíľu zastaví, keď nukleárnu ponorku USS Montana, vybavenú prevratnými technológiami, obsadia teroristi, vedení drsným, skorumpovaným kapitánom Kriegom (Eric Roberts) a podporovaní ruskými žoldniermi. Hrozia, že ak nedostanú požadované výkupné – miliardu dolárov – a ak okamžite neodstúpi z funkcie americký prezident Taylor (Barry Bostwick) aj s celým svojím kabinetom, odštartujú sústredený nukleárny útok a zničia svet! Krieg ani len netuší, že na palube sa ukrývajú dvaja členovia z pôvodnej posádky - zdravotník Raymond „Doc“ Ellers (Jason Gedrick) a mladučký námorník James Piersall (Chris Warren Jr.) -, ktorí sú odhodlaní riskovať všetko, aby zhatili jeho otrasný plán... (oficiální text distributora)

Ceberus

"Kdo by hrál mě? - Denzel Washington. Nebo Samuel L. Jackson." To určitě. :-) Akční céčko, které si nehraje na nic víc. Ponorkové drama je holt výborný způsob, jak ušetřit na rozpočtu. Eric Roberts má jako odborník na záporáky jistě na lepší filmy než tyhlé céčkoviny, nicméně i tady podal svůj standardně kvalitní výkon. ()

Lacike

Televízna variácia na Under Siege, ktorá sa odohráva v ponorke, aby sa čo najviac ušetrilo. Na Under Siege a ďalšie kinofilmy to ani zďaleka nemá, ale na druhej strane ma to bavilo o trochu viac ako nudné a zmetené pobehovanie v Black Water. Jason Gedrick ako zdravotník, ktorý nakope zloduchom zadky je uveriteľný a sympatický hrdina. Ten jeho poskok bol skôr otravný idiot, ktorý často len šumel jak sa s niekym bije a nepomohol mu. Takisto ma bavil Eric Roberts ako záporák. Rozhodne to je jeden z jeho lepších filmov ako tie sračky, ktoré točí v posledných rokoch, ehm vlastne počas väčšiny svojej kariéry. Len škoda, že nemá nejakú zmysluplnú motiváciu a v závere sa z neho vykľuje obyčajný magor. No a celkom v pohode bolo aj správanie sa prezidenta. Ostatní sú len do počtu. Interiéry ponorky vyzerali jak keby to natáčali na nejakej lodi. Ale aspoň nepôsobili štúdiovo. Ani triky mi tu nepripadali hrozné. Pri prestrelkách sa fakt strieľalo s kapsulkami a bitky aj keď jednoduché a rýchlo zostrihané ma tiež nijak neiritovali. Proste celkovo to je jednoduché lacné béčko, ktoré sa nehrá na nič viac ako boli možnosti tvorcov a výsledkom je pohodový film na jedno pozretie. 4/10. ()

Wacoslav1 odpad!

Tak ani nevim co jsem od toho cekal kdyz v tom hral Roberts mozna slusny akcni zetko ale to sem se zmylil televizni sragora ktera mi prisla jako ze to myslela snad opravdu vazne nebo co nejvic mne dostalo kdyz Roberts vyklada svym totalne ubohym lidem ze vsichni byli vybrani pro sve konkretni schopnosti takze volne prelozeno vsichni jste tupci dobry akorat tak na zabiti a musel jsem si vas vzit hodne aby to melo aspon 80 minut hlavni antihrdina taky nestoji za nic misto toho aby obcas zahlaskoval tak jenom jako retardovanej zaseklej gramofon vytrvale opakuje vypadni z my ponorky! tomu kdo ma rad ponorkovy zetka radsi doporucuju rudyho agenta z Ludgrenem je to o dost vetsi sranda ()

dopitak

Akční céčko se vším všudy - silně kostrbatým scénářem, stupidními dírami v logice, slaboduchými dialogy a především příšernou hudbou, která dokonale zazdí to, co ještě z filmu zbylo. Pro přiblížení té hudební hrůzy- viděli/slyšeli jste někdy nějaký z filmů L. Simandla? Soundtrack k Depth Charge - to musí být mučení a la Guantánamo.. Nemůžu se "dočkat", až tohle bude dávat Nova jako "film týdne"... Těch současných jedenapadesát procent na imdb.com je silně nadhodnocených. Dobrou radu přijměte, a tomuhle šmejdu se raději vyhněte. ()

MickeyStuma

Akční televizní snímek je zopakovaná ukázka toho, že aby bylo co vysílat a nemuseli se kupovat práva na velkofilmy, stačí spatlat kde co z různých snímků do jednoho a natočit vlastní. Vznikne tak šablonovitý počin plný dějových útrap, nelogičností a vůbec fantazírování. Pozorný divák a znalec velmi dobře pozná, z jakých filmů co je. Už hlavní hrdina kopíruje roli Stevena Seagala z filmu ´Přepadení v Pacifiku´. Tam byl kuchař, zde je zdravotník. Oba se samotní pustili do záchrany plavidla. U Seagala to alespoň mělo logiku. Tady se jeden nestačí divit. Dále tu jsou použity scény z filmů ´Krvavý příliv´ či ´Hon na ponorku´. A dalo by se pokračovat dál. Na plynulost děje lze rychle zapomenout. Tempo uhání aniž by to mělo nějaký smysl. Od nízkorozpočtového snímku se sice nedá očekávat lecjaké dílo, ale když jde o takovýto námět, měli to tvůrci nechat velkým studiím. Než toto, tak raději nic. ()