Přepadení z hlubin (TV film)

Depth Charge

Prepadnutie z hlbín

Akční

USA, 2008, 81 min

• Colonist

Ach, to byl tak krásně špatný film. Skvěle jsem se na jeho účet pobavil. Horší bandu teroristů jsem snad ještě neviděl.(13.5.2011)

• dopitak

Akční céčko se vším všudy - silně kostrbatým scénářem, stupidními dírami v logice, slaboduchými dialogy a především příšernou hudbou, která dokonale zazdí to, co ještě z filmu zbylo. Pro přiblížení té hudební hrůzy- viděli/slyšeli jste někdy nějaký z filmů L. Simandla? Soundtrack k Depth Charge - to musí být mučení a la Guantánamo.. Nemůžu se "dočkat", až tohle bude dávat Nova jako "film týdne"... Těch současných jedenapadesát procent na imdb.com je silně nadhodnocených. Dobrou radu přijměte, a tomuhle šmejdu se raději vyhněte.(9.4.2009)

• MickeyStuma

Akční televizní snímek je zopakovaná ukázka toho, že aby bylo co vysílat a nemuseli se kupovat práva na velkofilmy, stačí spatlat kde co z různých snímků do jednoho a natočit vlastní. Vznikne tak šablonovitý počin plný dějových útrap, nelogičností a vůbec fantazírování. Pozorný divák a znalec velmi dobře pozná, z jakých filmů co je. Už hlavní hrdina kopíruje roli Stevena Seagala z filmu ´Přepadení v Pacifiku´. Tam byl kuchař, zde je zdravotník. Oba se samotní pustili do záchrany plavidla. U Seagala to alespoň mělo logiku. Tady se jeden nestačí divit. Dále tu jsou použity scény z filmů ´Krvavý příliv´ či ´Hon na ponorku´. A dalo by se pokračovat dál. Na plynulost děje lze rychle zapomenout. Tempo uhání aniž by to mělo nějaký smysl. Od nízkorozpočtového snímku se sice nedá očekávat lecjaké dílo, ale když jde o takovýto námět, měli to tvůrci nechat velkým studiím. Než toto, tak raději nic.(28.12.2016)

• Ceberus

"Kdo by hrál mě? - Denzel Washington. Nebo Samuel L. Jackson." To určitě. :-) Akční céčko, které si nehraje na nic víc. Ponorkové drama je holt výborný způsob, jak ušetřit na rozpočtu. Eric Roberts má jako odborník na záporáky jistě na lepší filmy než tyhlé céčkoviny, nicméně i tady podal svůj standardně kvalitní výkon.(14.5.2013)

• Wacoslav1

Tak ani nevim co jsem od toho cekal kdyz v tom hral Roberts mozna slusny akcni zetko ale to sem se zmylil televizni sragora ktera mi prisla jako ze to myslela snad opravdu vazne nebo co nejvic mne dostalo kdyz Roberts vyklada svym totalne ubohym lidem ze vsichni byli vybrani pro sve konkretni schopnosti takze volne prelozeno vsichni jste tupci dobry akorat tak na zabiti a musel jsem si vas vzit hodne aby to melo aspon 80 minut hlavni antihrdina taky nestoji za nic misto toho aby obcas zahlaskoval tak jenom jako retardovanej zaseklej gramofon vytrvale opakuje vypadni z my ponorky! tomu kdo ma rad ponorkovy zetka radsi doporucuju rudyho agenta z Ludgrenem je to o dost vetsi sranda(29.11.2011)