Já ty kluky mám prostě rád, ať se děje co se děje, ať je to ploché jak je to ploché... Na odreagovani, na pozadí při párty či jenom tak pro zábavu vynikající formát zábavy. Škoda jen, že ve "trojce" není nic co by fakt stálo za to, nějaká scénka při které bych spadnul ze židle. Navíc, jak už tady někdo podotknul, ani ta parta nefunguje tak jak za jejich "punkových" let, kdy ještě pánové nebyli tak moc známí. Přesto je to 94 minut dobré zábavy při kterých jsem se smál daleko více než při (skoro) jakékoli komedii. Za tři. P.S. Velký "fuckáč" za českou distribuci, jednak z hlediska toho, že by na tenhle film přišlo dost lidí a jednak pro to, že já sám bych tohle chtěl vidět s bandou a ve 3D. Hello, I'm Johnny Knoxville, Welcome to Jackass! (26.2.2011)

Myslím že trojka je něco mezi prvním a druhým dílem, v prvním bylo hodně zajímavých nápadů a volovin a ve druhém pak hromada nechuťáren, tady je od každého trochu. Celkem překvapující že se kluci dali po tolika letech ještě dohromady a jsou schopný dělat takové voloviny - už jim přeci jen není 20 :). Už jen to si zaslouží hvězdičku navíc.(22.3.2011)

Já prostě na ty Jackass nedám dopustit. Chápu zdejší odpady a negativní reakce, ale do mého retardovaného vidění světa banda Johnnyho Knoxvilla zapadá přesně jako prdel Steva-O na bungee hajzl. Smál jsem se celou dobu, až mě bolelo břicho. Třetí film se bezpochyby vyrovná svým předchůdcům a dokáže mě opakované parádně pobavit. 100%(2.12.2016)

Nikdy předtím jsem celý film ani seriál neviděl. Ale byl jsem přinucen se na tohle podívat :-D Měl jsem možnost shlédnout pár ukázek z tohoto filmu a tak jsem se rozhodl, že se na to podívám na celé. A musím uznat, že banda těchlech retardovaných zabijáků, mě doslova rozsekala na milimetry.:-D takhle dlouho jsem se tak dobře nenasmál. Některé jejich akce jsou teda dosti nechutné. I kameraman z nich zvracel :-D a to dokonce do své kamery:-D a Já málem taky... A to do talíře :-D ... fuj. Zase když to přehlédnu, tak na jedničku je akce paralyzér :-D Je to sic banda totálních debilů, pošahanců a kreténů. Tak právě proto se mi to líbí. To je prostě na plný počet bez váhání.(14.3.2011)

• TomikZlesa

Kdysi vtipná parta už se zmůže jen na hovna, blití a chcaní ?? nekterý gagy sou parádní, většinou ty kde se nekam skače, padá nebo se dělají náký pokusy, ale sraní a blití, kterýho je tu až dost mě nebaví. Asi nejvíc ubohý mi přišlo čislo s hady, nechápu.....EDIT: jak se mi to pár dní rozleželo v hlavě tak musím fláknout ODPAD! z prostředkama těhle kreténu bych natočil mnohem lepší scénky než jen dokola po sobě házet hovna, neustále blejt na kameru a nakonec si chcát na hlavy, tahla banda magorů by měla jít na léčení a podstupovat elektrošoky jeden kabel rovnou do prdele a druhej do huby! a to sem neviděl ostatní dickass.........(14.12.2011)

• - Zpomalené záběry byly natáčeny vysokorychlostními kamerami Phantom v kombinaci s 3D technologiemi. Snímaly 1000 snímků za sekundu. (zdenur)

• - Počas natáčania “Rocky triku“ zlomil Bam Margera Steve-Ovi nos, avšak konkrétny záber bol nepoužiteľný, a preto sa vo filme nenachádza. Po roku od incidentu mu nos napravil inštruktor Kung Fu. (HOMERjeALIEN)

• - Letoun, který můžeme ve filmu spatřit, je český Aero L-39. (Cocacolix)