Reklama

Reklama

Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (6)

Trailer

Recenze (358)

-OverLord- 

všechny recenze uživatele

Ujetý a nechutný, ostatně jako všechny filmy i nefilmy o Jackass, ale já tu partu hovad mám prostě rád a dokážu se skvěle bavit. A o tom to je, ne? Řekl bych, že trojka je na stejný úrovni jako dvojka a objeví se i několik celebrit, k tomu hraje parádní soundtrack a padaj vostrý hlášky. R.I.P. Ryan Dunn ()

Lyli 

všechny recenze uživatele

Dřív jsem tuhle partičku téměř uctívala, jako největší borce. Dneska jsem drobet zklamaná. V devadesáti minutách jsem měla pár záchvatů smíchu, ale ty střídaly chvíle, kdy to bylo totálně suchý. To, jak se partička každému pádu a pšouku směje, mi připadalo jako náznak silný drogový závislosti, jenže nejspíš to bude jen tím, že se fakt výborně baví. No, aspoň někdo…. ()

Reklama

Rocky62

všechny recenze uživatele

Máti rádi házenou se včelím hnízdem? Líbí se vám, když vás nabere bizon? Rádi se občas napijete potu ze 150 kilového vyšlehance? Vzrušuje vás, když jste na špici stromu, který pod vámi někdo kácí? Ano? pak je tento film pro vás bezkonkurenční zábavou. Vtipné, ale na můj žaludek až příliš nechutné. Shlédl jsem jen polovinu, takže nehodnotím. ()

Playman 

všechny recenze uživatele

Se slzou v oku jsem sledoval závěrečné titulky Jackass 3D, které podkreslovala píseň Memories od skupiny Weezer. Prostě to, že kluci ještě točí tyhle kraviny, a že je to neuvěřitelně zábavný - stále nářez, znamená je jedno, že svět ještě stále nezešílel a že vše funguje jak má! Jackass 3D je navíc opravdu perfektně natočený a přijde mi že je to opravdu zatím to nejlepší, co kdy tahle parta natočila, a proto je pravděpodobně tento film poslední. Proto to ohlédnutí za historií těhle fajnovejch magorů na konci titulků. Každý, opravdu každý kdo se pokouší natáčet podobné kraviny sklidí tak maximálně posměch, Jackass je jiný. Tihle kluci ty šílenosti, nechutnosti, zvrácenosti, ztřeštěnosti dělají od srdce a umí to dělat ze všech lidí na světě nejlépe a proto nikomu jinýmu bych za to nedal 5*, jen jim. A zaslouží si to. Zkuste najít něco podobného, a když už najde to, vyrovná se to pohodový atmosféře kterou dokážou vytvořit tyhle legendy ? :) ()

SallyZen 

všechny recenze uživatele

Tak tento film mě mile překvapil a ještě více mě překvapilo hodnocení na této stránce. 75% je dost dobré(pro mě akorát), na to, jaká to je pitomost. Tyhle týpky docela obdivuju, že se do některých věcí nebojí jít a ještě se do toho občas vrhají po hlavě. Některé scény, ale bolí. A to stačí na ně koukat. Tento film byl takovou odpočinkovou komedií r. 2010. Každý fanoušek extrému by si to neměl nechat ujít. 75% ()

Galerie (47)

Zajímavosti (7)

  • Zpomalené záběry byly natáčeny vysokorychlostními kamerami Phantom v kombinaci s 3D technologiemi. Snímaly 1000 snímků za sekundu. (zdenur)
  • Letoun, který můžeme ve filmu spatřit, je český Aero L-39. (Cocacolix)
  • Vytrhnutí zubu pomocí Lamborgini bylo původně natočeno už pro Jackass: Number Two s Vincentem Margerou. Tato scéna byla nastíněna traileru, ale následně byla stažena kvůli jeho sexuálnímu útoku. Tentokrát se ve scéně objeví Ehren McGhehey. (zdenur)

Reklama

Reklama