Jackass 3

• Nizozemsko

Komedie / Akční

USA / Rumunsko, 2010, 90 min

• Firebug

Tentokrát mě to tak nesmetlo. Nevím jestli jsem se změnil já, nebo partička okolo Johnnyho Knoxvilla, ale tohle dílko na parádní Jackass 2 prostě nemá. Viděl jsem to asi před týdnem a kromě scének z traileru si vzpomínám jenom na kousek se stíhačkou, na Rockyho I-IV (hlavně díky parádní hudbě) no a pak už jenom na řadu nechutností, ne které bych raději zapomněl... mírné zklamání(15.3.2011)

Genialita sebepoškozování potřetí! Když brečí, brečím taky. Když se smějí, směju se taky. Když nejsou, jako bych taky nebyl. Součást americké kultury a odhodlanosti, největší sranda, nejcharakternější zábava v Americe, kterou budu nadosmrti milovat. Také součást mně. Tahle zábava se mi vždycky líbila a navíc tuhle zábavu dělají ti nejvíc fajn "střeštěnci"____ Hi, I'm Johnny Knoxville! ____(24.2.2011)

Nejhorší díl. Dobrý na skity, ale slabý na stunty a nevýrazný na humusárny. A ani ta týmová chemie mi moc nepřišla. Není tu žádný vyložený highlight, ani Knoxville se moc nezabíjí, "drug-free" Steve-O jako by nebyl, příliš opakovaný srandy, a dýchá z toho důraz na vizuální efekt; na 3D (který jsme si tady ani nemohli užít), na kostýmy a barvičky, za těžký prachy, který se hned několikanásobně vrátily. Po nějaký filmový umělecký stránce je to úplně jiná liga než dřív. Jasně, člověk se zasměje, ale pro hardcore JACKASS fandu (zvlášť takhle po excelentní dvojce) celkem zklamání. No, tak třeba se to lepší schová do 3.5. Nebo možná docházejí nápady, ale spíš jsou už prostě za vrcholem a berou to za jiný konec.... Což je naprosto pochopitelný.(24.2.2011)

Opäť paráda Johnny Knoxville, a jeho banda nenormálnych psychopatov nesklamala, ale to predsa nikdy !!! ani vo video častiach ako 2,5 či 3,5. Trojka sa vydala viac cestou bolestivých a krkolomných kaskadérskych kúskov. Som za každú srandu , ale niektoré by som teda osobne sám na svojej koži nechcel zažiť. Bolo tu menej zvrátených vecí čo mi nevadí aspoň sa neopakovali a ukázali že v nich prah bolesti ešte stále nie je na úrovni Tibetských mníchov. vyšla s toho pekelná ako as hovorí "podívaná" RIP Ryan Dunn(22.2.2013)

• Bauer

Chtěl bych se předem omluvit, pokud použiju nějaké sprosté slovo, ale bohužel zde je to možná nevyhnutelné. Máme tady Jackass ve 3D. Johnny Knoxville a jeho banda kreténu nám předvádí to, co snad ještě nikdy nepředvedla! Velmi nechutná záležitost. Nějak si nedokážu představit, že bych to viděl ve 3D. Sledovat hovna, chcaní, pití potu, "koupel" ve sračkách a další jiné nechutnosti bych tedy vážně nemusel. A navíc mi 3D u Jackassu docela zbytečné. Jackass jsem považoval před pár lety za dobrou zábavu. Dnes to považuji za velkou ubohost. Copak ty idioti neznají meze? 15% bylo docela i vtipných, ale jinak je to fekální prasárna a ten, kdo v tomhle hnusu učinkuje, by si zasloužil psychiatrickou léčebnu, jelikož tohle není normální. Pokud vznikne (a já pevně doufám, že NE!) další film Jackass, tak nevim jestli se na něj podívám. U tohohle jsem několika momentech téměř zvracel. Nerozumím místnímu hodnocení. 79%? Tady asi někdo taky nebude normální!!!(18.3.2011)

• - Vytrhnutí zubu pomocí Lamborgini bylo původně natočeno už pro Jackass: Number Two s Vincentem Margerou. Tato scéna byla nastíněna traileru, ale následně byla stažena kvůli jeho sexuálnímu útoku. Tentokrát se ve scéně objeví Ehren McGhehey. (zdenur)

• - Letoun, který můžeme ve filmu spatřit, je český Aero L-39. (Cocacolix)

• - Zpomalené záběry byly natáčeny vysokorychlostními kamerami Phantom v kombinaci s 3D technologiemi. Snímaly 1000 snímků za sekundu. (zdenur)