Nemôžem si pomôcť, ale Jackass sú pre mňa jednoducho jedinečný tým, že robia práve to, čo by iný nikdy nerobili. Neviem čo iné je tak dementné a tak bombasticky zábavné ako toto, určite nič............... Soundtrack: 1. Corona [Jackass Opera Mix] - Squeak E. Clean ,2. Kids Are Back, The - Twisted Sister ,3. If You're Gonna Be Dumb, You Gotta Be Tough - Karen O ,4. Memories - Weezer ,5. Party In My Pants - Roger Alan Wade ,6. Invisible Man - Smut Peddlers ,7. I'm Shakin' - The Blasters ,8. I Got Your Number - Cock Sparrer ,9. You Can't Roller Skate In a Buffalo Herd - Roger Miller ,10. Been Blown To Shreds - Sassafras ,11. Brand New Key - Melanie ,12. Alcohol - Gang Green ,13. Afterworld - CKY ,(7.1.2011)

Johnny Knoxville a jeho banda se angažuje na dalším celovečerním projektu, který sice nemá v záměru vyhledat nové diváky ale přinejmenším potěšit ty stávající, což si myslím, se mu podařilo. Hodnocení tohoto typu závisí nejspíš na tom, zda Jackass znáte a podle toho Vás buď pobaví, anebo ve Vás vzbudí odpor. Za mě osobně plné hodnocení, byť jsem z toho nic neočekával, překvapili mě novými a novými nápady, které mají zaujmout, pobouřit a ukázat něco, co se nikdo jiný neodváží a to se jim podařilo. Najdou se samozřejmě slabší momenty, nicméně ve výsledku jsem byl nadšenej.(4.4.2011)

Asi snad pro mě ty nejlepší Jackass co zatím jsou. S klasickým složením jako jsou Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O , Ryan Dunn, Chris Pontius, Preston Lacy, Jason Acuña, Dave England je to prostě paráda, a tento film to jen potvrdil. Nasmál jsem se až až až mě z toho bolelo břicho a musím říct, že jsem byl docela překvapen. Rozmýšlím jestli dám čtyři nebo pět.(4.1.2011)

Zrejme je vo mne niečo z amerického burana, pretože toto je jednoznačne jeden z najvtipnejších filmov roka 2010. Neuveriteľne debilné, ale zároveň vyvolávajúce silné prúdy rehotu. Nechápem, ako "jackassácka" partia stále dokáže vymýšľať takéto originálne hovadiny, ktoré by normálneho človeka v živote nenapadli. Samozrejme, slabým žalúdkom vstup prísne zakázaný.(26.2.2011)

Stará dobrá JackAss klasika = čistý průměr s tím, že některé vtípky jsou opravdu excelentní (povedené a vtipné, nápadité!), jiné nezajímavé, a zbytek trapný a nechutně odporný. Výkaly a zvratky totiž nemohou chybět v žádném díle :-). Sem tam výbuchy smíchu nicméně zaručeny, zejména začátek a konec rulují...(3.5.2011)

• - Počas natáčania “Rocky triku“ zlomil Bam Margera Steve-Ovi nos, avšak konkrétny záber bol nepoužiteľný, a preto sa vo filme nenachádza. Po roku od incidentu mu nos napravil inštruktor Kung Fu. (HOMERjeALIEN)

• - Vytrhnutí zubu pomocí Lamborgini bylo původně natočeno už pro Jackass: Number Two s Vincentem Margerou. Tato scéna byla nastíněna traileru, ale následně byla stažena kvůli jeho sexuálnímu útoku. Tentokrát se ve scéně objeví Ehren McGhehey. (zdenur)

• - Letoun, který můžeme ve filmu spatřit, je český Aero L-39. (Cocacolix)