Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

Trailer

st.jim

Ano, je to debilita největšího kalibru a tady platí pravidlo, že se smějme cizímu neštěstí. Dobré jeto, že mají kluci nápad a smysl pro humor, což je mi blízké. To, že jsou situace, kdy jsou nechutní........no a co, všichni nejsme ze stejného těsta. Musím přiznat, že abych se nepoblil, tak jsem se musel párkrát otočit. V globálu jsem se ale dobře pobavil. ()

jonyyy

Intro a závěr naprosto parádně udělané. Párkrát jsem se zasmál docela nahlas. Bohužel si ani jeden z těchto momentů přes tu kupu hoven a sraček vůbec nepamatuju. Opravdu mě udivuje, že víc jak půlka skečí byla založená na fekáliích. Největší prase je ten Steve-O. Opravdu nechápu pro kterou skupinu lidí jsou tyhle šprýmy cílovány. Nikomu z Johnnyho party bych ani nepodal ruku, protože šance, že ji půl hodiny předtím měl od hovna nebo v něčí prdeli je dost veliká. Je to škoda. Protože ty ostatní jejich ptákoviny jsou občas i velká sranda. 30% ()

TeeAge

| Scenár: Jeff Tremaine, Spike Jonze, Johnny Knoxville, Bam Margera, Chris Pontius, Steve-O, Ryan Dunn, Dave England, Jason "Wee Man" Acuña, Preston Lacy, Ehren McGhehey | Produkcia: Spike Jonze, Johnny Knoxville, Jeff Tremaine | Distribúcia: Paramount Pictures | Štúdio: MTV Films, Dickhouse Productions | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržby: 170,256,125 $ | ()

Lyli

Dřív jsem tuhle partičku téměř uctívala, jako největší borce. Dneska jsem drobet zklamaná. V devadesáti minutách jsem měla pár záchvatů smíchu, ale ty střídaly chvíle, kdy to bylo totálně suchý. To, jak se partička každému pádu a pšouku směje, mi připadalo jako náznak silný drogový závislosti, jenže nejspíš to bude jen tím, že se fakt výborně baví. No, aspoň někdo…. ()

C0r0ner

Já prostě na ty Jackass nedám dopustit. Chápu zdejší odpady a negativní reakce, ale do mého retardovaného vidění světa banda Johnnyho Knoxvilla zapadá přesně jako prdel Steva-O na bungee hajzl. Smál jsem se celou dobu, až mě bolelo břicho. Třetí film se bezpochyby vyrovná svým předchůdcům a dokáže mě opakované parádně pobavit. 100% ()

• Zpomalené záběry byly natáčeny vysokorychlostními kamerami Phantom v kombinaci s 3D technologiemi. Snímaly 1000 snímků za sekundu. (zdenur)
  • Vytrhnutí zubu pomocí Lamborgini bylo původně natočeno už pro Jackass: Number Two s Vincentem Margerou. Tato scéna byla nastíněna traileru, ale následně byla stažena kvůli jeho sexuálnímu útoku. Tentokrát se ve scéně objeví Ehren McGhehey. (zdenur)
  • Počas natáčania “Rocky triku“ zlomil Bam Margera Steve-Ovi nos, avšak konkrétny záber bol nepoužiteľný, a preto sa vo filme nenachádza. Po roku od incidentu mu nos napravil inštruktor Kung Fu. (HOMERjeALIEN)