Devět šílenců je zpět a divákovi je opět nabídnuta směsice několika více či méně vtipných scének. Amíci si to užili ve 3D, které mohlo být v některých případech fajn, ale spíš je to zbytečnost a pouhý marketingový tah. Když tak nad tím přemýšlím, tak kousky týhle partičky by se daly rozdělit do třech kategorií. Vtipné kousky, kaskadérské kousky a trapné kousky. Vtipné a kaskadérské scénky (nebo oboje dohromady) jsou fajn a dokáží rozesmát a nebo ohromit. Sem se řadí hned úvodní The High Five, The Bungee Boogie, Jet Airplane, Poo Cocktail Supreme a další. Ale Jackass se bohužel nevyvarují některých trapných a ubohých scének. Já vím, je to jejich styl, ale kvůli tomu nemůžu hodnotit líp než jak hodnotím. Téměř veškeré úmyslné sebeubližování je debilní a nevtipné. Když pominu Super Might Glue, které bylo fajn, tak scénky jako Lamborghini Tooth Pull, Helicocker, Sweat Suit Cocktail apod. jsou ubohé a k přeskočení vhodné. Někoho to baví všechno, mě baví jen něco, takže za mě to jsou pěkné 3* za kaskadérské a komediální kousky.(7.3.2011)

• TeeAge

| Scenár: Jeff Tremaine, Spike Jonze, Johnny Knoxville, Bam Margera, Chris Pontius, Steve-O, Ryan Dunn, Dave England, Jason "Wee Man" Acuña, Preston Lacy, Ehren McGhehey | Produkcia: Spike Jonze, Johnny Knoxville, Jeff Tremaine | Distribúcia: Paramount Pictures | Štúdio: MTV Films, Dickhouse Productions | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržby: 170,256,125 $ |(25.2.2011)

No banda magoru je zpet, tentokrat ve 3D a co si budem povidat, je to tu tak trochu zbytecny. Proste dalsi porce tu vice, tu mene vtipnejch volovin a nechutaren, kde neustale nekdo nekam pada, o neco se mlati, vzduchem litaj hovna a zvratky a s necim originalnim se dari prijit jen nekdy. Navic u spousty scen se evidentne parta bavila naprosto gigantickym zpusobem a pritom to ve vysledku nic moc vtipnyho neni. Nicmene aspon, ze je parta v kompletni sestave, hraje solidni hudba a sem tam nejaka cool spomalovacka. Ve vysledku sice uz drobet ohrana, ale porad solidni zabava.(25.2.2011)

• Bauer

Chtěl bych se předem omluvit, pokud použiju nějaké sprosté slovo, ale bohužel zde je to možná nevyhnutelné. Máme tady Jackass ve 3D. Johnny Knoxville a jeho banda kreténu nám předvádí to, co snad ještě nikdy nepředvedla! Velmi nechutná záležitost. Nějak si nedokážu představit, že bych to viděl ve 3D. Sledovat hovna, chcaní, pití potu, "koupel" ve sračkách a další jiné nechutnosti bych tedy vážně nemusel. A navíc mi 3D u Jackassu docela zbytečné. Jackass jsem považoval před pár lety za dobrou zábavu. Dnes to považuji za velkou ubohost. Copak ty idioti neznají meze? 15% bylo docela i vtipných, ale jinak je to fekální prasárna a ten, kdo v tomhle hnusu učinkuje, by si zasloužil psychiatrickou léčebnu, jelikož tohle není normální. Pokud vznikne (a já pevně doufám, že NE!) další film Jackass, tak nevim jestli se na něj podívám. U tohohle jsem několika momentech téměř zvracel. Nerozumím místnímu hodnocení. 79%? Tady asi někdo taky nebude normální!!!(18.3.2011)

Johnny Knoxville a jeho banda se angažuje na dalším celovečerním projektu, který sice nemá v záměru vyhledat nové diváky ale přinejmenším potěšit ty stávající, což si myslím, se mu podařilo. Hodnocení tohoto typu závisí nejspíš na tom, zda Jackass znáte a podle toho Vás buď pobaví, anebo ve Vás vzbudí odpor. Za mě osobně plné hodnocení, byť jsem z toho nic neočekával, překvapili mě novými a novými nápady, které mají zaujmout, pobouřit a ukázat něco, co se nikdo jiný neodváží a to se jim podařilo. Najdou se samozřejmě slabší momenty, nicméně ve výsledku jsem byl nadšenej.(4.4.2011)

• - Letoun, který můžeme ve filmu spatřit, je český Aero L-39. (Cocacolix)

• - Vytrhnutí zubu pomocí Lamborgini bylo původně natočeno už pro Jackass: Number Two s Vincentem Margerou. Tato scéna byla nastíněna traileru, ale následně byla stažena kvůli jeho sexuálnímu útoku. Tentokrát se ve scéně objeví Ehren McGhehey. (zdenur)

• - Zpomalené záběry byly natáčeny vysokorychlostními kamerami Phantom v kombinaci s 3D technologiemi. Snímaly 1000 snímků za sekundu. (zdenur)