Stará dobrá JackAss klasika = čistý průměr s tím, že některé vtípky jsou opravdu excelentní (povedené a vtipné, nápadité!), jiné nezajímavé, a zbytek trapný a nechutně odporný. Výkaly a zvratky totiž nemohou chybět v žádném díle :-). Sem tam výbuchy smíchu nicméně zaručeny, zejména začátek a konec rulují...(3.5.2011)

Měl jsem tu čest se všemi třemi základními filmy a osobně bych tenhle řadil v rámci kontextu poměrně vysoko. Humusáren je tu jako vždy požehnaně, ale když už, tak se na to ještě dá dívat (já osobně zhruba 2 skity přeskočil (špatnej děda, lamborghini zubař a konec s fotkami a retro záběry), což je na film tohoto typu o délce 94 minut výborný výkon. A ve chvílích, kdy jsem obrazovku sledoval, jsem se občas divil, s jakými šílenostmi dokáží přijít. Pak ale člověku dojde, jak nízký je to typ zábavy, ale což, odreagování od vážnosti všedních dní není nikdy dost a aspoň zprostředkovaně, z pohodlí a tepla svého domova, můžu sledovat, jakých šíleností jsou někteří lidé schopni a takřka při tom nepřijdou k úrazu.(25.2.2011)

• Guzo

První (a myslím, že poslední) film od Jackass, co jsem viděl - do té doby vždy jen sem tam nějaké více či méně zdařilé video. Celovečerák je jen jejich slepencem bez hlavy a paty.. A i když musim přiznat, že občas se objevilo něco trochu originálního, většinou to bylo jen vykrádání sama sebe, navíc dost často mi přišel smích všech aktérů strojený :-((22.4.2011)

Šílené, vtipné, kulervoucí, nechutné, perverzní a ujeté. Tak takový je Jackass 3. Předchozí díly jsem neviděl, ale asi ani nebudu mít zapotřebí se na ně podívat. Možná časem. Některé kousky jsou vážně povedené až se člověk svíjí v křečích. Jiné sou nechutné a to se člověk taky svíjí v křečích, aby náhodou neohodil kámoše co sedí vede něho a na tuhle šílenost se dívá s ním. Nevím a nechápu jak takový magoři vubec možu natočit něco tak šíleně zábavného a zároveň nechutného. 3* a 50%(6.7.2012)

Tak tento film mě mile překvapil a ještě více mě překvapilo hodnocení na této stránce. 75% je dost dobré(pro mě akorát), na to, jaká to je pitomost. Tyhle týpky docela obdivuju, že se do některých věcí nebojí jít a ještě se do toho občas vrhají po hlavě. Některé scény, ale bolí. A to stačí na ně koukat. Tento film byl takovou odpočinkovou komedií r. 2010. Každý fanoušek extrému by si to neměl nechat ujít. 75%(20.3.2011)

• - Počas natáčania “Rocky triku“ zlomil Bam Margera Steve-Ovi nos, avšak konkrétny záber bol nepoužiteľný, a preto sa vo filme nenachádza. Po roku od incidentu mu nos napravil inštruktor Kung Fu. (HOMERjeALIEN)

• - Zpomalené záběry byly natáčeny vysokorychlostními kamerami Phantom v kombinaci s 3D technologiemi. Snímaly 1000 snímků za sekundu. (zdenur)

• - Letoun, který můžeme ve filmu spatřit, je český Aero L-39. (Cocacolix)