poster

Malá velká láska

 • polský

  Mała wielka miłość

 • anglický

  Expecting Love

Komedie

Polsko / USA, 2008, 87 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • bassator
  odpad!

  Vším nasí....cí snímek. Nerealistické, umělé, no prostě zcela otřesné. Musel jsem napsat komentář dokud ve mně ještě ta zlost z promrhaného času byla. A z té otřesné polsko-češtiny v dabinku mám ještě husí kůži teď... - 2. 12. 2012 - 10%(2.12.2012)

 • Mulosz
  *****

  On je ten film dalsi vlajkovou lodi polskeho proudu zamerne kycovistosti, soucasne hojne zastoupeneho. Presne modelove schema, vse dotazeno ad absurdum (SPOILER: nahle setkani dvou homosexualu ten cirkus opravdu dobre podtrhuje - KONEC SPOILERU). Nic neni uveritelne a prirozene, vsichni a vsechno je jako ze skatulky, lidi jsou hezci a uspesni, realna Warszawa takhle nikdy nemuze vypadat, hudba lacina, autor se ani na chvili nebere vazne, ale pribehy presto dokazou byt kulervouci. Jakmile by se divak pokusil brat film vazne nebo nazirat na nej seriozni optikou, spadne samozrejme do kategorie odpadu. Mne osobne vsak tato odnoz soucasneho polskeho filmu velmi bavi.(4.1.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace