Pôvodný 8 - dielny úsmevný rodinný seriál, ktorý rieši vzťahy medzi rodičmi a deťmi.

Jednotlivé časti:
1.-Môj pes je šťastný
2.-Dlhá cesta domov
3.-Pokusné dieťa
4.-Ako som išiel taxíkom do školy
5.-Mládeži neprístupný
6.-Keď sa oco volal Marienka
7.-Darček k narodeninám
8.-Telegram od tety Milky (oficiální text distributora)

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 6.6.1981 - skvelý a zábavný seriál pre mládež, ktorý ak ma pamäť neklame, zostal nepoznačený ideológiou. Kultovou sa pre mňa stala epizóda o tom ako sa partia školákov pokúsi prešmyknúť na neprístupný film a epizóda s nezabudnuteľnou TARAGEĽovou hláškou "Na Pajštún !" :-) (9.2.2009) ()

javlapippi

Hlavný hrdina si žije svoje zidealizované panelákové detstvo v normalizovanej socialistickej spoločnosti v nenudiacich epizódach rozumnej dĺžky. Nechýba poučenie ani humor. Slabší rozbeh, ale potom to dostane šťavu. Vynikajúca bola epizóda kde si rodičia na jeden deň vymenia roly, taktiež pokus o návštevu kina s mládeži neprístupným programom alebo do školy jedine volgou. Otcovsko-synovské skotačenie na Pajštúne mi chvíľami evokovalo najlepšie tripové scény svetovej kinematografie. Hodne dobré. ()

vitekpe

Kvalitni, pro mladez urceny, slovensky serial. Prirozene detske herecke vykony, hezky natoceno. Kazdy dil ma v sobe nejake edukativni poselstvi. V ramci zanru bezproblemovy zazitek. Par vtipnych mist. ()