Když uhodí blesk (TV film)

• Německo

Zwei vom Blitz getroffen

Komedie / Fantasy

Německo, 2000, 93 min

• DocBrown

Takovy ten klasicky klisoidni dej, dcera rebelka a upnuta matka se nemaji radi, tak si kouzlem prohodi role, tim se vzajemne poznaji a nakonec se vsechno krasne vyresi. Tady se kouzlem vyresili i vsechny hruzy, ktere ostatnim kolem sebe napachali. Kolikrat to jeste natoci ?(21.2.2009)

• Tominecek

Novější německé zpracování tématu výměny těl mezi matkou a dcerou, které se nemají moc rády a najdou k sobě cestu až díky této lapálii. Stejné téma už nabídla například americká komedie s Jodie Foster Podivný pátek.(21.2.2009)

• AngiS

Splněné přání , Podivný pátek, Mezi námi děvčaty ( což se mi líbilo nejvíce) ..... Vždyť je to všechno na jedno brdo.. A tady je to navíc plný Němců. Ale jedna věc je jistá.. V jejich kůži bych skončit nechtěla.(21.2.2009)

• Easykk

Chtěl bych dát aspoň jednu, ale nevím za co. Totálně okopírované, nehorázně nevtipné, na pováženou úchylné, přicmrndle ubohé a s opravdu nesympatickými herci neukočírovatelně špatné. Tady už byl špatný jen nápad na tenhle film..kór v německém pojetí!(17.1.2010)

• Handle

Opakovaný vtip není vtipem.. Krom toho hrozně natočené, nesympatičtí herci, ani jednou jsem se nezasmál.. Nuda.(17.1.2010)