Podivuhodná cesta ježka Aladina (TV seriál)

Rodinný

Česko, 2009, 13x9 min

Václav Chaloupek

Jana Paulová

Výborný novodobý Večerníček nejen pro děti. Na to se může koukat opravdu kdokoli. Skvěle zpracováno, velká obliba. Super nápad.(4.6.2009)

já jednoduše tyhle večerníčky typu "prostě-vypustíme-nějaké-roztomilé-zviřátko-a-natočíme-ho" nebaštím... k dobru tak přičítám akorát pár pro děti zajímavých informací a příjemný komentář jany paulové. hodnocení po prvních třech dílech: 50%(26.2.2009)

• Praxis

zlaté časy Krkonošských pohádek, Macha a šebestový nebo Žofky...tyhle ultramoderní večerníčky už nejsou to pravé...(21.3.2009)

Hezka kamera, prijemny hlas Jany Paulove, ale stejne neni nad klasicke vecernicky.(18.3.2012)

Jihlava má ve znaku ježka, rovnou tedy dva ježky (a dva lvy). Navíc Aladinovy příběhy se natáčely v jihlavské zoologické zahradě, a tak jsem jako jihlavský patriot koukal na Aladinovo putování. Začátek z Egypta připomínal cestopisný pořad, ale příjemně ho oživily písničky. Jakmile se Aladin ocitl v českých luzích a hájích, tak byl příběh hned večerníčkovitější. Příjemný hlas Jany Paulové znám z recitace Wolkerových veršů, při komentování Aladinovy cesty jen potvrdila, že si diváka/ posluchače opravdu dokáže podmanit. Nejlepší byl díl, v němž Aladin bloumal jihlavskými ulicemi a zíral na ježky ve znaku Jihlavy.(8.3.2009)

• - Natáčelo se v jihlavské zoologické zahradě, ale i v Egyptě, ovšem bez Václava Chaloupka, který před odletem onemocněl. (triatlet)

• - Ježek je Jihlavák, byl poskytnut z místní zoo a v Jihlavě se také natáčelo. (mr.filo)