poster

Podivuhodná cesta ježka Aladina (TV seriál)

Rodinný

Česko, 2009, 13x9 min

Scénář:

Václav Chaloupek

Hrají:

Jana Paulová
(další profese)
 • Hrabka
  ****

  Výborný novodobý Večerníček nejen pro děti. Na to se může koukat opravdu kdokoli. Skvěle zpracováno, velká obliba. Super nápad.(4.6.2009)

 • hippyman
  ***

  já jednoduše tyhle večerníčky typu "prostě-vypustíme-nějaké-roztomilé-zviřátko-a-natočíme-ho" nebaštím... k dobru tak přičítám akorát pár pro děti zajímavých informací a příjemný komentář jany paulové. hodnocení po prvních třech dílech: 50%(26.2.2009)

 • Praxis
  **

  zlaté časy Krkonošských pohádek, Macha a šebestový nebo Žofky...tyhle ultramoderní večerníčky už nejsou to pravé...(21.3.2009)

 • zette
  ***

  Hezka kamera, prijemny hlas Jany Paulove, ale stejne neni nad klasicke vecernicky.(18.3.2012)

 • triatlet
  ****

  Jihlava má ve znaku ježka, rovnou tedy dva ježky (a dva lvy). Navíc Aladinovy příběhy se natáčely v jihlavské zoologické zahradě, a tak jsem jako jihlavský patriot koukal na Aladinovo putování. Začátek z Egypta připomínal cestopisný pořad, ale příjemně ho oživily písničky. Jakmile se Aladin ocitl v českých luzích a hájích, tak byl příběh hned večerníčkovitější. Příjemný hlas Jany Paulové znám z recitace Wolkerových veršů, při komentování Aladinovy cesty jen potvrdila, že si diváka/ posluchače opravdu dokáže podmanit. Nejlepší byl díl, v němž Aladin bloumal jihlavskými ulicemi a zíral na ježky ve znaku Jihlavy.(8.3.2009)

 • - Natáčelo se v jihlavské zoologické zahradě, ale i v Egyptě, ovšem bez Václava Chaloupka, který před odletem onemocněl. (triatlet)

 • - Ježek je Jihlavák, byl poskytnut z místní zoo a v Jihlavě se také natáčelo. (mr.filo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace