Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pašerák perel Matt Gordon (Fred MacMurray) se těsně před válkou seznámí s půvabnou Lindou (Ava Gardner), požádá ji o ruku, ale než se stačí vzít, na Singapur zaútočí Japonci. Při útoku je vybombardován i kostel, ve kterém Linda čekala na Matta a ve kterém se měli vzít. Matt ji hledá v troskách, ale nemůže ji najít. Je nucen odplout na svém škuneru. Po válce se po pěti letech vrací, aby si vyzvedl perly za čtvrt milionu dolarů, které si tam před válkou ukryl.
Ke svému překvapení Matt uvidí Lindu, která si říká Ann a na nic si nepamatuje, jen to, že se za války probudila v nemocnici. Poté, co  strávila roky ve vězeňském táboře spolu s majitelem plantáže Michaelem Van Leydenem (Roland Culver), se za něho provdala. Matt se jí snaží pomoci vzpomenout si na její minulost, ale marně. Jde za Lindinou předválečnou služkou Ming Ling (Maylia). Ming Ling ji pozná, ale Lindiny vzpomínky jsou stále zablokované. (HTB)

(více)

Recenze (3)

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Docela prijemnej filmek s prekrasnou Avou Gardner. Fred MacMurray (jako paserak perel) se zamiluje v predvalecnem Singapuru do krasne Avy, ta se mu vsak ztrati behem japonskeho bomboveho utoku. On se po valce vraci pro svuj ukryty kontraband, a nahodou se spolu opet setkavaji. Ukazuje se vsak, ze utrpela behem valecneho utoku zraneni spojene se ztratou pameti, a navic je vdana za bohateho muze, se kterym se seznamila v zajateckem tabore...atd. Vytecne vtipny zaver. :-) Celkove slabsi 4. ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Singapore, pašované perly, ztracená láska ... klasický hollywoodský romanťák z exotického prostředí, který je ale bohužel spíš průměrnou podívanou bez napětí. ()

Reklama

Galerie (2)

Reklama

Reklama