poster

Bezesné noci

 • USA

  Sleepless Nights

Horor

USA, 2002, 104 min

Režie:

William Hopkins

Producenti:

Howard Nash
(další profese)
 • dany.v
  **

  Tohe je odporné béčko, což je poznat na kvalitě samotného zpracování i na příběhu. Hned na začátku mě šokovala scéna typu Malgaard si mě vzal a teď si vezme tebe, docela trapné. Ale film obsahuje i jiné perličky například, když skupina policistů atakuje upíry. Je to stejné jako průměrný zásah na nepovolených demonstracích... Jinak v podstatě nic nového, podobné jako Blade až na to, že tenhle upír se chce pomstít jenom Malgaardfovi.(31.5.2009)

 • piglit
  odpad!

  Natěšen jsem zasedl k počítači, že shlédnu další horor, který má sice průměrné hodnocení, ale budou tam upíři. Takže to snad nemůže být tak hrozné. Bohužel - bylo. Herci ve věku kolem 20 let, kteří zrovna utekli z nějakého hereckého kurzu. Katastrofální dialogy. Nulový rozpočet. Scénář kulhá na všechny nohy - např. do nebezpečných misí se zásadně vydává jednotlivec bez podpory, strašlivým upírům snad stačí, aby si zadřeli třísku a vzápětí umírají. Triky vypadají, že jsou z doby, kdy frčel krátký film Pokropený kropič (1895). Přiznám filmu jeden světlý okamžik - a to, když v baru na stěně visí reálie z Česka, na hvězdičku to ale zdaleka nestačí...(23.4.2009)

 • Arkos
  odpad!

  Tak tohle jsem vydržel půl hodiny a i to byla ztráta času.(9.5.2009)

 • cariada
  odpad!

  Váhal jsem co tomu dát, ale nakonec volím tuhle variantu. Nebot ten film byl opravdu hrozný. Nemělo hlavu ani patu. Od jaký doby upíři svoje oběti zabíjí? Pokud vím tak všude je nechali "žít" a pak se z nich stali rovněž upíři. Lidi tady mají dokonce institut na likvidaci nemrtvých. Žena je těžce nemocná a tak jde za upírem aby jí kousnul a ona neumřela. Jak pitomý. K tomu všemu ona i její přítel pracují v onom institutu. K tomu se upíři mlátí mezi sebou. Opravdu nezáživný a nudný film. Který nic nedává ,ale bere.....čas.(27.6.2009)

 • Terva
  odpad!

  Ta hudba na začátku a i během filmu nebyla moc zdařilá, docela rvala uši. A hned rada: Nesmíme své lidskosti dovolit, aby bránila vykonat naši práci. Zní to hororově, co? Tak už konečně vím, zda může mít upír sny. Lord Malgaard není vůbec sympatický, vůbec jsem neměl důvod mu fandit. Film je velká slabota.(19.4.2009)

 • - Natáčelo se v amerických městech New York a New Yersey. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace