Reklama

Reklama

Michal Pavlíček - Beatová síň slávy

(koncert)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Záznam z koncertu Michala Pavlíčka v Sazka aréně z 8.6.2006. DVD zachycuje průřez dosavadní tvorbou M. Pavlíčka. Výborného skladatele a kytaristu Michala Pavlíčka doprovodí Symfonický orchestr Českého rozhlasu. Hosty koncertu byli mj také T. Hájíček, M. Ruppert, I. Marešová, V. Dyk, L. Dusilová, J. Koubková, M. Načeva, K. Střihavka, B. Batiková, V. „Noid“ Bárta, V. Čok, dívčí voiceband Brécy a další. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

Emzet 

všechny recenze uživatele

Těžko se hledají nějaké chyby, protože jde o dobrý výběr skladeb i hostů. Ano, z repertoiru legendárních dokonalých Stromboli toho mohlo být více (ačkoliv oni těch skladeb zase tak moc nemají) a song Když se snáší déšť snad ani nebyl nutný, přesto: Jako průřez Pavlíčkovou tvorbou je tento záznam skvělý. ()

char_t 

všechny recenze uživatele

Na české scéně bezkonkurenční počin, perfektní Pavlíček a široká škála hostů. Symfoňák už je jen takový bombonek navrch. ()

Saxos 

všechny recenze uživatele

Škoda, že bylo moc přeplácané, asi jako ta Michalova zelenkavá košile. Buď Michal a hosté, nebo Michal a SoČr. ()

luga 

všechny recenze uživatele

Pavlíčkova hra a některé skladby jsou na pět hvězdiček, přestože zhruba polovinu skladeb a interpretací nesu nelibě. Ale celkově hodnotím vysoko. Skvostná Lucrezia Borgia Lenky Dusilové dokonce zněla lépe (podle mého názoru) než v původním podání Zuzany Michnové. ()

pantokrator 

všechny recenze uživatele

Zbytečný počin. Nesourodá směs všech žánrů, co Pavlíček za život vystřídal, panoptikum vzájemně nekompatibilních zpěváků (Koubková jako by do programu spadla omylem, i když dávné Pavlíčkovo jazzování s ní nebylo vůbec špatné), zhola zbytečný symfoňák, aby to nalákalo publikum s prostým vkusem. V Carmen je slyšet, že Michal už zapomněl i ten svůj nezpěv. Načeva se chová jako kráva. Střízlivý Hájíček působí vyloženě děsivě (nemohli ho sakra už od rána nalejvat? Dva dny jsem kvůli tomu nemohl usnout.) Nejlepší kus je nakonec asi Michnové Sen o koních, v podání dua buzerantů (Rány byla výborná a bohužel skoro zapomenutá deska). ()

Reklama

Reklama