Night of the Hell Hamsters

Velká Británie / Nový Zéland, 2006, 16 min

Paul Campion

Paul Campion

Robert Hall

Bláznivý Paul Campion a další jeho skvostný short. Tentokrát zde hrají prim posedlí křečci, kteří dostali chuť na lidské maso. Docela povedený snímek, který mě na začátku sice dost nudil, ale potom už to byla jedna velká šílená jízda se vším všudy.(9.1.2011)

Slušné krátkometrážní béčko. Aneb Noc pekelných křečků:) Ale představit si v podobné kvalitě celovečerní film, to by nejspíš už silně zavánělo odpadem:) Je vidno, že křečíci nejsou digitální, což v záplavě takto vytvořených potvor oceňuji. Akorát krátké, aby to člověka dokázalo pobavit i možná lehce vylekat, a nepříliš dlouhé, aby si začal říkat, že je to vlastně příšerně amatérské.(28.10.2011)

Jde především o zábavu, jelikož zcepenělý létající křeček na umělém vlasci vás nemá šanci vyděsit. Krvavý orální sex zakončený dobře mířeným úderem zaručeně rozesměje. Konec sice efektní, leč bohužel klišoidní - vzpomínáte kupříkladu na Ptáky?(13.1.2013)

No jo, tak to dopadá, když se nudící se mládež nedrží alkoholu a sexu (a sledování hororových filmů, jako my všichni ostatní, rozumní) a začnou si hrát s tabulkou Ouijou... To pak může křečky posednout zlý duch a co zvládnou takoví malí, posedlí, nasraní křečci, to si asi dokážete představit... Jak už podotkl Teardown, je docela škoda pomalejšího začátku, ale s postupujícím časem (vím, u kraťasu to zní docela divně) se tenhle kousek stává čím dál zábavnějším až k výbornému konci...(19.9.2012)

• pornogrind

Tohle snad ani nestojí za žádnej komentář. Připadne mi, že jsem viděl ouplně jinej kraťas než zdejší hodnotící a komentující uživatelé. Pro mě to byla 16iminutová nuda, kterou nemůžu hodnotit jinak než odpadem.(21.4.2016)

Tohle by se mělo povinně pustit všem fanouškům Chipmunků.(16.11.2013)

Škoda toho slabšího úvodu, kde se toho prakticky moc neděje. Zábava začíná až v druhé půlce, kde nastává super attack levitujících morčat(bo co to bylo za kousavou pakáž:)) Jinak nejlepší na téhle poblázněnosti byl určitě závěr. Zde 100% platí to nejlepší na konec. Jak říkám, škoda té počáteční nudy.(4.8.2009)

To je tak ujetý, až se mi to líbí. :-D Vysmátá čtvrthodinka, sympatické je i to, že si tvůrci na nic nehrají a v podstatě nedokonalost svých filmových triků schválně staví naodiv.(17.8.2012)

• Mr.nachos

Cha chá, konina na entou.(21.2.2012)