Shit

To sem se zas jednou nechal náramně nachytat na poster. Taková kravina se fakt nevidí každej den, v podstatě hned jak to začalo a pochopil sem, že ten směšnej pán, co tam furt mumlá nějaký nesmysly a jeho ksicht se roztejká na obrazovce a zase se objevuje, je velkej zlej Djinn, sem začal mít nepříjemný tušení, že se při výběru filmu někde stala chyba. Po důkladný analýze sem došel k tomu, že to určitě nebyla chyba moje, ale bohužel sem ani nezjistil, kdo za to může, takže na řadu bude muset přijít namátkovej výběr viníka a jeho důkladný potrestání. Nicméně, když ten film teda nějak narychlo shrnu, tak se v něm dělo asi to, že hlavní postava pořád někde chrápala, furt se mu něco zdálo, člověk se už vůbec neorientoval, co je vlastně skutečnost a co ne, ono to v podstatě bylo stejně jedno a do toho se tam pořád úchylně vysmíval trapnej Djinn, co vyčóřil hrdinovi dívku a každýmu sliboval nesmrtelnost a věčnost a to je tak zhruba všechno, když pominu dva 20 vteřinový "souboje", kdy sem se u prvního celou dobu smál a při druhým už jsem dávno nevnímal, co se tam děje. A teď už mi přijde skoro zbytečný tu psát, že k tomu všemu ještě triky stojí za hovno, zvukařská práce je ještě horší než v televizních seriálech a že herci jsou neschopný kašpaři, ale aspoň to bude komplet ()

GodComplex odpad!

Konecne po dlouhe dobe poradna sracka, ktere muzu bez zdrahani suverene napalit odpad! On uz je podezrely samotny fakt, ze ten tezce nesympaticky a totalne neschopny Usama, ktery hraje hlavni roli, zaroven napsal i reziroval cely tenhle podes. To je ale jen zacatek, ono je zde extremne odpadni uplne vsechno. Nic se ale zrejme nemuze rovnat tem "vyjimecnym" hereckym vykonum vsech zucastnenych zoufalcu, ktere jsou podporeny nejtragictejsim namluvenim a nazvucenim, ktere jsem u filmu kdy slysel. Statecne jsem to dokoukal cele, ale tech 76min mi pripadalo jako 5 hodin, kdy ve druhe pulce uz jsem z toho byl tak vytripovany, ze jsem nemel nejmensi poneti o realite. Jestli existuje clovek, ktery by to s filmem mel vazne hodne rychle zabalit, pak je to tenhle typek! Snad v zivote jsem nevidel tak ultimatniho ubozaka. 0/10 ()