Snídaně s Novou (TV pořad)

Publicistický / Talk-show

Česko, 1994, 181 min

Václav Svoboda

Slávek Boura, Markéta Mayerová, Libor Baselides, Dana Morávková, Aleš Háma, Michaela Dolinová, Michal Jagelka, Vítek Havliš, Pavla Charvátová, Tomáš Zástěra, Tomáš Novotný, Aleš Lehký, Kateřina Kaira Hrachovcová, Hana Šimková, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Pavel Svoboda, Lucie Výborná, Stanislav Berkovec, Tereza Kostková, Aleš Cibulka, Šárka Kubelková-Volemanová, Martin Písařík, Jakub Kuba, Ernesto Čekan, Adéla Gondíková, Dalibor Gondík, Petr Vágner, Eva Chaloupková, Petr Lesák, Renata Visnerová-Prokopová, Hana Maciuchová, Eva Decastelo, Petr Martinák, Miroslav Moravec, Věra Galatíková, Leoš Mareš, Martina Balogová, Zbyněk Merunka, Eva Jurinová, Josef Vinklář, Miroslav Ondříček, Stanislav Brunclík, Monika Valentová, Marta Dřímal Ondráčková, David Navara, Lenka Hornová, Natálie Topinková, Markéta Fialová, Karel Voříšek, Jana Nováková-Adamcová, Josef Klíma, Ben Cristovao, Dominika Stará, Denis Lacho, Aneta Langerová, Renata Kajdžas-Angelov, Jožka Šmukař, Petr Bende, Roman Juraško, Pavel Šporcl, Petr Kolář, Jan Bendig, Josef Vojtek, Daniel Hůlka, Libor Bouček, Roman Šebrle, Sylva Ondrušíková, David Gránský, Zbyněk Drda, Vlasta Horváth, Petr Poláček, Martin Kocián, Václav Jelínek, Sámer Issa, Julian Záhorovský, Adolf Born, Barbora Zemanová, Karel Gott, Helena Růžičková, David Vaníček, Lucie Váchová, Jana Adámková, Zora Kepková, Kristina Bastienová-Kloubková, Vladimír Železný, Michal Jančařík, Andrea Němcová, Bára Štěpánová, Jaroslav Smejkal, Celeste Buckingham, Adolf Zika, Veronika Zaňková, Filip Trojovský, Kato, Bass, Fugaz, Rusty, Smog, Kristýna Kociánová, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Radek Hurčík, Petra Svoboda, Michal Habrda, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Petr Panocha, Hana Mašlíková, Gabriela Goldová, Monika Bagárová, Tomáš Hauptvogel, Dalibor Slepčík, Iveta Bartošová, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Michal David, Gabriela Gunčíková, David Hasselhoff, Tomáš Klus, Ewa Farna, Kamila Nývltová, Marian Vojtko, Václav Noid Bárta, Dana Homolová, Adam Mišík, Helena Vondráčková, Stella Zázvorková, Zlata Adamovská, Petr Rychlý, Sabina Laurinová, Ilona Svobodová, Rey Koranteng, Lucie Borhyová, Hana Zagorová, Lucie Bílá, Gabriela Partyšová, Ilona Csáková, Leona Machálková, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Eva Pilarová, Daniel Nekonečný, Petr Muk, Pavel Zedníček, Marie Rottrová, Marie Doležalová, Jaroslava Obermaierová, Marta Jandová, Dalibor Janda, Jiří Dvořák, Heidi Janků, Ljuba Krbová, Markéta Plánková, Jitka Zelenková, Zdeněk Troška, Světlana Nálepková, Martin Pechlát, Marie Poledňáková, Michaela Doubravová, Martin Sitta, Jan Dolanský, Pavla Tomicová, Tereza Brodská, Iva Frühlingová, Lucie Vondráčková, Michal Kavalčík, Jan Čenský, Tomáš Kraus, Milan Kňažko, Milan Lasica, Ota Jirák, Jiří Macháček, Jan Šťastný, Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jan Tříska, Sandra Nováková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Ivana Jirešová, Nikol Kouklová, Vlasta Žehrová, Michaela Badinková, Yveta Blanarovičová, Kryštof Rímský, Filip Tomsa, Martin Stránský, Tomáš Valík, Matěj Ruppert, Jakub Kotek, Veronika Arichteva, Vlasta Korec, Martin Zounar, Pavel Trávníček, Petr Štěpánek, Jan Kanyza, Petr Konáš, Jan Novotný, Hana Vagnerová, Zuzana Bydžovská, Miluše Bittnerová, Robert Jašków, Ondřej Vetchý, Adrian Jastraban, Miroslav Hrabě, Václav Rašilov, Jan Holík, Anna Fixová, Anna Marie Valentová, Sára Sandeva, Lucie Benešová, Radim Fiala, Kristýna Nováková-Fuitová, Vlastimil Zavřel, Jana Stryková, Klára Cibulková, Miroslav Šimůnek, Nela Boudová, Kamila Špráchalová, Jiří Adamec, Marek Taclík, Kristína Lukešová, Barbora Poláková, Jitka Čvančarová, Vladimír Kratina, Martin Dejdar, Ladislav Karpianus, Matouš Ruml, Leoš Noha, Pavel Trojan, Tomáš Vaněk, Jiří Langmajer, Martin Stropnický, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Bohuš Matuš, Michal Hrůza, Ivan Vodochodský, Jitka Ježková, Ladislav Potměšil, Lucie Juřičková, Hana Igonda Ševčíková, Markéta Konvičková, Petr Fejk, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Lenka Vlasáková, Martin Harich, Jan Bílek, Šárka Ullrichová, Eva Holubová, Martina Pártlová, Karel Frýd, Martin Chodúr, Jaroslav Spěváček, Jan Žampa, Filip Švarc, Alan Novotný

Když je člověk ještě rozespalej, tak snese hodně. Většinou pěkná moderátorka, s nějakým Lojzou, kterého si ani nevšímám a říkám si radši kdyby tam nebyl. Ale aspoň sleduju jak mi ty hodiny ubývají a budu muset jít zase makat, dozvím se jak se asi obléct,protože z okna se podívat je moc složitý a občas se dozvím jak uplést nějakej věnec, nebo udělat něco z papíru aneb nesnesitelný Láďa Hruška. 50%(5.1.2017)

• Segrestor

Nezbývá, než souhlasit s komentářem toho kolíka Kulyka z hradu Kulíkov. Jen dodám, že nedávno nahradila jakousi zapomenutelnou dvojici jistá dvojka hard core gayů (možná jen přihřátých metrosexuálů), kteří pouští frky o 106² a je to tak trapné, že mi moje 49'' LCD po každém tom frku sletí ze zdi. Ale jak říkám, jsou to gayové, tak jsem shovívavý. No, nekecej, ty pyčo! Tak je společnost totiž nastavena - aby byla ke gayům a metrosexuálům tolerantní a shovívavá. Televizi vždy znovu pověsím. Update po pár letech. Zvykl jsem si snídat u proužku čt24, ale v poslední době čtu tak hrozné zprávy, že dám raději přednost žoviálním nováckým dvojicím, kteří dělají investigativní novinařinu s babičiným cukrovím, dědovým medem, tetčinou voňavkou a posilovacím přístrojem otylého vejsrostka z neznámého kolene. Fakt v klidu. Člověk nic ráno neřeší.(19.10.2012)

• Lukoboss

Uuuuuh měl jsem tu čest vidět několik dílů v posledních letech a jsem opravdu rád, že jich nebylo víc. Tam by mohl vystupovat asi každej, protože to jsou takoví amatéři, že to ani není možný. Cituji první dva vstupy jedné z moderátorek - první nastal hned na začátku, kdy oba většinou říkají dobré ráno atd.: "Mám v botě kamínek a hrozně mně to tam vadí, budu si ho muset vytáhnout." Střih a po pár minutách vstup č. 2: Ježiši, jsem se tady skoro sklátila teďka!" A vzhledem k tomu, že to nebyl vtip, ale bylo to myšleno naprosto vážně, to mluví za vše. Naštěstí vstávám bez televize(16.2.2009)

Dnes v noci jsem oka nezamhouřil. Hlavou mi prolétávaly bezduché myšlenky, jež se nenápadně otřely o moji mysl, aby mohly záhy zmizet v zapomnění. Pak to přišlo. Za minutu šestá hodina ranní. Ptáčci štěbetali na okenní římse kouzelnou operní árii, slunce vycházelo zpoza temného obzoru a na jedné nejmenované televizní stanici začala běžet Snídaně s Novou. Jsa přikován k lůžku v důsledku nočního obžerství, jsem nebyl schopen natáhnout se k ovladači, jež byl ukotven v prostoru mezi umaštěným papírem od jitrnic a nedojedenou štanglí loveckého salámu. Takže mi tedy nezbylo, než dát nedobrovolné sbohem myšlenkám o holografických prostitutkách a na celé tři hodiny se pohodlně usadit do duševního kómatu. Z tohoto důvodu jsem nucen zvednout původní hodnocení z odpadu na celé tři hvězdy, poněvadž můj mozek díky této půvabné relaci navštívil zcela nová zákoutí blíže nespecifikovatelných dimenzí. Když se ze začátku tuze ospalí a podezřele vypadající moderátoři snažili dělat fórky na úrovni netradičně rozžvýkané placenty, měl jsem jemné obavy o své duševní zdraví. Ale když jsem asi po třicátépáté uzřel ty stejné, v nekonečné smyčce se opakující zprávy, moje cerebrální kapacita přepnula do infinitního módu a v mé hlavě se začala utvářet doposud neobjevená pejorativní spojení, o nichž jsem neměl doposud ani tušení. Mrdomír, fičižbluňk, hovenšvec, kastroslav, výmrdkoid, kazozub, potenčně nepřizpůsobivý žalud tvýho fotra, syflšek, šukomech a někde jsem tam snad zahlédl i fetopíčondu. A ten blbeček, co seděl u počítače a gůglil tam debiloviny, byl totální, totální a naprosto totální čuziádr! Sice vám v záchvatu vzteku nemohu ještě úplně upřesnit, co to znamená, ale jsem si jist, že je to daleko urážlivější, než píča všech píč, která dotykem proměňuje všechno na další plejádu zasraných píč. Uf, děkuji za pozornost a rozhodně doporučuji.(8.4.2014)

• C0r0ner

Snídaně s Nohou je tak na to, když jste doma sami, chystáte se do práce, nebo do školy a nechcete si připadat tak osaměle a zbytečně. V tu chvíli si pustíte tuhle hrůzu. Tři hodiny těch samých zbytečných keců pětkrát v týdnu. Chtěl bych poznat dramaturga, protože musí být vážně kumšt něco takového dávat dohromady. 15%(5.8.2016)

• - Za dvacet let se ve Snídani s Novou vystřídalo 40 tisíc hostů. (M.B)