Snídaně s Novou (TV pořad)

Publicistický / Talk-show

Česko, 1994, 181 min

Václav Svoboda

Slávek Boura, Markéta Mayerová, Libor Baselides, Dana Morávková, Aleš Háma, Michaela Dolinová, Michal Jagelka, Vítek Havliš, Pavla Charvátová, Tomáš Zástěra, Tomáš Novotný, Aleš Lehký, Kateřina Kaira Hrachovcová, Hana Šimková, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Pavel Svoboda, Lucie Výborná, Stanislav Berkovec, Tereza Kostková, Aleš Cibulka, Šárka Kubelková-Volemanová, Martin Písařík, Jakub Kuba, Ernesto Čekan, Adéla Gondíková, Dalibor Gondík, Petr Vágner, Eva Chaloupková, Petr Lesák, Renata Visnerová-Prokopová, Hana Maciuchová, Eva Decastelo, Petr Martinák, Miroslav Moravec, Věra Galatíková, Leoš Mareš, Martina Balogová, Zbyněk Merunka, Eva Jurinová, Josef Vinklář, Miroslav Ondříček, Stanislav Brunclík, Monika Valentová, Marta Dřímal Ondráčková, David Navara, Lenka Hornová, Natálie Topinková, Markéta Fialová, Karel Voříšek, Jana Nováková-Adamcová, Josef Klíma, Ben Cristovao, Dominika Stará, Denis Lacho, Aneta Langerová, Renata Kajdžas-Angelov, Jožka Šmukař, Petr Bende, Roman Juraško, Pavel Šporcl, Petr Kolář, Jan Bendig, Josef Vojtek, Daniel Hůlka, Libor Bouček, Roman Šebrle, Sylva Ondrušíková, David Gránský, Zbyněk Drda, Vlasta Horváth, Petr Poláček, Martin Kocián, Václav Jelínek, Sámer Issa, Julian Záhorovský, Adolf Born, Barbora Zemanová, Karel Gott, Helena Růžičková, David Vaníček, Lucie Váchová, Jana Adámková, Zora Kepková, Kristina Bastienová-Kloubková, Vladimír Železný, Michal Jančařík, Andrea Němcová, Barbora Štěpánová, Jaroslav Smejkal, Celeste Buckingham, Adolf Zika, Veronika Zaňková, Filip Trojovský, Kato, Bass, Fugaz, Rusty, Smog, Kristýna Kociánová, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Radek Hurčík, Petra Svoboda, Michal Habrda, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Petr Panocha, Hana Mašlíková, Gabriela Goldová, Monika Bagárová, Tomáš Hauptvogel, Dalibor Slepčík, Iveta Bartošová, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Michal David, Gabriela Gunčíková, David Hasselhoff, Tomáš Klus, Ewa Farna, Kamila Nývltová, Marian Vojtko, Václav Noid Bárta, Dana Homolová, Adam Mišík, Helena Vondráčková, Stella Zázvorková, Zlata Adamovská, Petr Rychlý, Sabina Laurinová, Ilona Svobodová, Rey Koranteng, Lucie Borhyová, Hana Zagorová, Lucie Bílá, Gabriela Partyšová, Ilona Csáková, Leona Machálková, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Eva Pilarová, Daniel Nekonečný, Petr Muk, Pavel Zedníček, Marie Rottrová, Marie Doležalová, Jaroslava Obermaierová, Marta Jandová, Dalibor Janda, Jiří Dvořák, Heidi Janků, Ljuba Krbová, Markéta Plánková, Jitka Zelenková, Zdeněk Troška, Světlana Nálepková, Martin Pechlát, Marie Poledňáková, Michaela Doubravová, Martin Sitta, Jan Dolanský, Pavla Tomicová, Tereza Brodská, Iva Frühlingová, Lucie Vondráčková, Michal Kavalčík, Jan Čenský, Tomáš Kraus, Milan Kňažko, Milan Lasica, Ota Jirák, Jiří Macháček, Jan Šťastný, Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová, Ondřej Brzobohatý, Jan Tříska, Sandra Nováková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Ivana Jirešová, Nikol Kouklová, Vlasta Žehrová, Michaela Badinková, Yvetta Blanarovičová, Kryštof Rímský, Filip Tomsa, Martin Stránský, Tomáš Valík, Matěj Ruppert, Jakub Kotek, Veronika Arichteva, Vlasta Korec, Martin Zounar, Pavel Trávníček, Petr Štěpánek, Jan Kanyza, Petr Konáš, Jan Novotný, Hana Vagnerová, Zuzana Bydžovská, Miluše Bittnerová, Robert Jašków, Ondřej Vetchý, Adrian Jastraban, Miroslav Hrabě, Václav Rašilov, Jan Holík, Anna Fixová, Anna-Marie Valentová, Sara Sandeva, Lucie Benešová, Radim Fiala, Kristýna Nováková-Fuitová, Vlastimil Zavřel, Jana Stryková, Klára Cibulková, Miroslav Šimůnek, Nela Boudová, Kamila Špráchalová, Jiří Adamec, Marek Taclík, Kristína Lukešová, Barbora Poláková, Jitka Čvančarová, Vladimír Kratina, Martin Dejdar, Ladislav Karpianus, Matouš Ruml, Leoš Noha, Pavel Trojan, Tomáš Vaněk, Jiří Langmajer, Martin Stropnický, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Bohuš Matuš, Michal Hrůza, Ivan Vodochodský, Jitka Ježková, Ladislav Potměšil, Lucie Juřičková, Hana Igonda Ševčíková, Markéta Konvičková, Petr Fejk, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Lenka Vlasáková, Martin Harich, Jan Bílek, Šárka Ullrichová, Eva Holubová, Martina Pártlová, Karel Frýd, Martin Chodúr, Jaroslav Spěváček
  • DanielW94cz

Přidám se k řadě komentářů typu, když jsem ještě chodil na základku.......Ráno když jsem vstal první co jsem udělal,sáhl jsem ospalí po ovládači a zapnul jsem si tento pořád.Když mi bylo 10 let,rád jsem se na to než jsem šel do školy podíval,hlavní důvod proč jsem se na tento pořád díval byla pohádka a zpravodajství.Červený traktůrek byl asi jeden z nejoblíbenějších,zpravodajství za moc nestálo,dokola se opakující a nudné.Z velkým odstupem času musím uznat že to stálo skoro celé za prd,ono by se s toho dalo vytěžit daleko více,ale to by tento pořad nesměl být v režii TV Nova!! Jedna hvězda patří pohádkám,nebýt jí,byl by to jasný odpad.(5.3.2016)

• PKD

Hodnotit takovéto pořady se snad ani nedá. Přesto to několik set odvážných mužů a žen(včetně mě),zkusilo a za to jim dávám řád Zlaté Šunky. Jo,a ještě to moje hodnocení,no tenkrát v pravěku,to byla nenáročná audiovisuální kulisa. Nic víc,nic míň. V porovnání toho,co nova produkuje dnes,to byl majstrštyk,haha!!!(8.7.2017)

• wafc

"Dal bych si snídani hovno, děkuji." "Víte, máme pro vás speciální nabídku prvotřídní sračky. Její výhody vám jsou jistě známé, ale nedá mi nezmínit mazlavost a krkem dokonalá procednost." "Interesantní, kde mi na plato naservírují tuto delikatézu?" "Na Nově, pičo"... Takže ne, s tímto pořádhem se snídat nedá. Hvězdu dávam každému z Tomášů, kteři jsou prostě výborní.(26.4.2013)

• annash

Ráno vstanu, vypiji si svou černou kávu, vyčistím si zuby, namaluji si na ksicht nějaký ten obličej a během té hodinky tupě a s ospalkami v očích sleduji Snídani s Novou. Zjistím, jestli má cenu brát si s sebou do školy deštník, dozvím se, co se děje na dálnicích a vyslechnu rozhovor s nějakou méně důležitou osobou. Když to tak vezmu, Snídaně s Novou je naprostá ptákovina, ale zároveň i nesmírně geniální show. Jistě bych mohla sledovat něco inteligentnějšího, ale v těchhle ranních hodinách jsem většinou ráda, že vůbec něco vidím. Je to laciná zábava, která v tu dobu obvykle úplně stačí mně a stejně tak i většině populace. Moderátoři většinou čiší hloupými vtípky, co víc si přát? Ráno se chci probudit, ne zjistit, jak je na tom tokijská burza. Snídaně se stala u nás doma tradicí, bez které naše vstávání určitě ztratilo něco ze své příjemné lenosti. A ano, je to absolutní blbost, která nemá žádný smysl. Vím to. A je mi to jedno, sledovat to budu dál.(16.4.2012)

3 hvězdy za to, že jsem to sledoval každý den, co jsem chodil do školy a ještě sleduju. Docela se tam dozvíte máte to i se zprávama a se sportem, neni to špatná talk-show... Na nic jineho ráno nekoukam pro mě už je to automatický, ale zase tomu víc jak 3 hvězdy nedám, protože to neni zase něco co miluju ze všeho nejvíc a že by to bylo něco co sleduji i mimo než ráno to neni :)... 3 hvězdy bohate staci a taky jsou dobry moderátoři je s nima i někdy docela velká zábava do rána mě vždycky nasadí oni :)(19.8.2010)

• - Za dvacet let se ve Snídani s Novou vystřídalo 40 tisíc hostů. (M.B)