Snídaně s Novou (TV pořad)

Publicistický / Talk-show

Česko, 1994, 181 min

Václav Svoboda

Slávek Boura, Markéta Mayerová, Libor Baselides, Dana Morávková, Aleš Háma, Michaela Dolinová, Michal Jagelka, Vítek Havliš, Pavla Charvátová, Tomáš Zástěra, Tomáš Novotný, Aleš Lehký, Kateřina Kaira Hrachovcová, Hana Šimková, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Pavel Svoboda, Lucie Výborná, Stanislav Berkovec, Tereza Kostková, Aleš Cibulka, Šárka Kubelková-Volemanová, Martin Písařík, Jakub Kuba, Ernesto Čekan, Adéla Gondíková, Dalibor Gondík, Petr Vágner, Eva Chaloupková, Petr Lesák, Renata Visnerová-Prokopová, Hana Maciuchová, Eva Decastelo, Petr Martinák, Miroslav Moravec, Věra Galatíková, Leoš Mareš, Martina Balogová, Zbyněk Merunka, Eva Jurinová, Josef Vinklář, Miroslav Ondříček, Stanislav Brunclík, Monika Valentová, Marta Dřímal Ondráčková, David Navara, Lenka Hornová, Natálie Topinková, Markéta Fialová, Karel Voříšek, Jana Nováková-Adamcová, Josef Klíma, Ben Cristovao, Dominika Stará, Denis Lacho, Aneta Langerová, Renata Kajdžas-Angelov, Jožka Šmukař, Petr Bende, Roman Juraško, Pavel Šporcl, Petr Kolář, Jan Bendig, Josef Vojtek, Daniel Hůlka, Libor Bouček, Roman Šebrle, Sylva Ondrušíková, David Gránský, Zbyněk Drda, Vlasta Horváth, Petr Poláček, Martin Kocián, Václav Jelínek, Sámer Issa, Julian Záhorovský, Adolf Born, Barbora Zemanová, Karel Gott, Helena Růžičková, David Vaníček, Lucie Váchová, Jana Adámková, Zora Kepková, Kristina Bastienová-Kloubková, Vladimír Železný, Michal Jančařík, Andrea Němcová, Bára Štěpánová, Jaroslav Smejkal, Celeste Buckingham, Adolf Zika, Veronika Zaňková, Filip Trojovský, Kato, Bass, Fugaz, Rusty, Smog, Kristýna Kociánová, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Radek Hurčík, Petra Svoboda, Michal Habrda, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Petr Panocha, Hana Mašlíková, Gabriela Goldová, Monika Bagárová, Tomáš Hauptvogel, Dalibor Slepčík, Iveta Bartošová, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Michal David, Gabriela Gunčíková, David Hasselhoff, Tomáš Klus, Ewa Farna, Kamila Nývltová, Marian Vojtko, Václav Noid Bárta, Dana Homolová, Adam Mišík, Helena Vondráčková, Stella Zázvorková, Zlata Adamovská, Petr Rychlý, Sabina Laurinová, Ilona Svobodová, Rey Koranteng, Lucie Borhyová, Hana Zagorová, Lucie Bílá, Gabriela Partyšová, Ilona Csáková, Leona Machálková, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Eva Pilarová, Daniel Nekonečný, Petr Muk, Pavel Zedníček, Marie Rottrová, Marie Doležalová, Jaroslava Obermaierová, Marta Jandová, Dalibor Janda, Jiří Dvořák, Heidi Janků, Ljuba Krbová, Markéta Plánková, Jitka Zelenková, Zdeněk Troška, Světlana Nálepková, Martin Pechlát, Marie Poledňáková, Michaela Doubravová, Martin Sitta, Jan Dolanský, Pavla Tomicová, Tereza Brodská, Iva Frühlingová, Lucie Vondráčková, Michal Kavalčík, Jan Čenský, Tomáš Kraus, Milan Kňažko, Milan Lasica, Ota Jirák, Jiří Macháček, Jan Šťastný, Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jan Tříska, Sandra Nováková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Ivana Jirešová, Nikol Kouklová, Vlasta Žehrová, Michaela Badinková, Yveta Blanarovičová, Kryštof Rímský, Filip Tomsa, Martin Stránský, Tomáš Valík, Matěj Ruppert, Jakub Kotek, Veronika Arichteva, Vlasta Korec, Martin Zounar, Pavel Trávníček, Petr Štěpánek, Jan Kanyza, Petr Konáš, Jan Novotný, Hana Vagnerová, Zuzana Bydžovská, Miluše Bittnerová, Robert Jašków, Ondřej Vetchý, Adrian Jastraban, Miroslav Hrabě, Václav Rašilov, Jan Holík, Anna Fixová, Anna Marie Valentová, Sara Sandeva, Lucie Benešová, Radim Fiala, Kristýna Nováková-Fuitová, Vlastimil Zavřel, Jana Stryková, Klára Cibulková, Miroslav Šimůnek, Nela Boudová, Kamila Špráchalová, Jiří Adamec, Marek Taclík, Kristína Lukešová, Barbora Poláková, Jitka Čvančarová, Vladimír Kratina, Martin Dejdar, Ladislav Karpianus, Matouš Ruml, Leoš Noha, Pavel Trojan, Tomáš Vaněk, Jiří Langmajer, Martin Stropnický, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Bohuš Matuš, Michal Hrůza, Ivan Vodochodský, Jitka Ježková, Ladislav Potměšil, Lucie Juřičková, Hana Igonda Ševčíková, Markéta Konvičková, Petr Fejk, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Lenka Vlasáková, Martin Harich, Jan Bílek, Šárka Ullrichová, Eva Holubová, Martina Pártlová, Karel Frýd, Martin Chodúr, Jaroslav Spěváček, Jan Žampa, Filip Švarc, Alan Novotný

Je to monotonní pořad, který se opakuje neustále pořád dokola (jak to vystihl můj bratranec xladojx). Ale každé všední ráno si u něj dám čaj, podívám se na ten nejubohovější přehled zpráv, zjístím kde se vymlelo auto a co píšou v Blesku. A to mě k tomu rannímu vzbuzení a uschopnení do čůrakoviny zvané hokna stačí .-)(25.2.2009)

• Amroth666

Hrají: Slávek Boura, Markéta Mayerová, Libor Baselides, Dana Morávková, Aleš Háma, Michaela Dolinová, Michal Jagelka, Vítek Havliš, Kateřina Hrachovcová, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Pavel Svoboda, Lucie Výborná, Stanislav Berkovec, Tereza Kostková, Aleš Cibulka, Šárka Kubelková, Martin Písařík, Jakub Kuba, Ernesto Čekan, Adéla Gondíková, Dalibor Gondík, Petr Vágner, Eva Chaloupková, Petr Lesák, Renata Visnerová - Prokopová, Hana Maciuchová, Eva Aichmajerová, Petr Martinák, Miroslav Moravec, Věra Galatíková, Leoš Mareš, Martina Balogová, Zbyněk Meruňka, Eva Jurinová, Kristina Bastienová - Kloubková, Josef Vinklář, Miroslav Ondříček, Stanislav Brunclík, Monika Valentová, Marta Ondráčková, David Navara, Lenka Slepičková - Hornová, Natálie Topinková, Markéta Fialová, Karel Voříšek, Jana Nováková - Adamcová, Josef Klíma ____ Tak tohle je výběr toho nejhoršího, co Nova může nabídnout. Ještě k tomu momentální tři dvojice jsou mi krajně neblízké a od televize mně úplně odpuzují.(25.7.2010)

• wayne99

V dobách kdy Nova začínala to byl přijemný pořad na ranní probuzení, původní moderátorské dvojice tvořili Lucie Výborná + Pavel Svoboda, Dana Morávková + Libor Baselides a Markéta Mayerová se Slávkem Bourou. Ono i ty seríály v letech 1994-96 byly ke koukání - Měsíční svit s Brucem Willisem, Vražedné pobřeží s Nickem Slaughter a MASH a Alanem Aldou, to vše je už bohužel pryč, nahradily je bezduché sračky typu Ordinace, Ulice apod.(18.5.2011)

• Darth Vader

Tady nejde hodnotit, ani zdaleka, nějakou uměleckou stránku. Televizní pořád hodnotím v pohledu na: 1. Moderátoři- úroveň moderátorů je na Nově celkově tragická a ve Snídani s Novou tomu není jinak. 2. Informovanost diváka- Bože nedovím se nic nového a nebýt toho, že vybírají moderátorky s bujným poprsím tak u toho asi usnu (Ikdyž pořad by mě měl spíš probudit!). 3. Zábava- Nebýt raníčku tak je to moc chabé. Herci z "úžasných" seriálů či šarlatánky nebo milionkrát pozvaný ředitel pražské ZOO mi už lezli na nervy! 2* Dávám za ty hrudníčky moderátorek!(27.5.2011)

• ivishka

Nechápu tyhle moderátorské novátory co tupě hledí do kamery a čekají až jim blikne červená. Stará Snídaně s novou měla hlavu a patu a byla celkem poživatelná, že by se člověk snad mohl u toho i nasnídat. Ale ta nová je naprosto DĚSNÁ příšerná grafika s ještě děsnější znělkou, podivnými rosničkami, odloužilého člena skupiny Lunetic nebo průměrní herci, které nabrali z primy(konkrétně ze seriálu VKV)...Dostávaly mě takové ty rozhovory " s odborníky " na cokoliv ať na lupenku či cokoliv jiného a huronský hraný smích na kameru. Zajímala by mě výplatní páska, ale někdy je opravdu lepší nevědět.(25.10.2012)

• - Za dvacet let se ve Snídani s Novou vystřídalo 40 tisíc hostů. (M.B)