Snídaně s Novou (TV pořad)

Publicistický / Talk-show

Česko, 1994, 181 min

Václav Svoboda

Účinkují:

Slávek Boura, Markéta Mayerová, Libor Baselides, Dana Morávková, Aleš Háma, Michaela Dolinová, Michal Jagelka, Vítek Havliš, Pavla Charvátová, Tomáš Zástěra, Tomáš Novotný, Aleš Lehký, Kateřina Kaira Hrachovcová, Hana Šimková, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Pavel Svoboda, Lucie Výborná, Stanislav Berkovec, Tereza Kostková, Aleš Cibulka, Šárka Kubelková-Volemanová, Martin Písařík, Jakub Kuba, Ernesto Čekan, Adéla Gondíková, Dalibor Gondík, Petr Vágner, Eva Chaloupková, Petr Lesák, Renata Visnerová-Prokopová, Hana Maciuchová, Eva Decastelo, Petr Martinák, Miroslav Moravec, Věra Galatíková, Leoš Mareš, Martina Balogová, Zbyněk Merunka, Eva Jurinová, Josef Vinklář, Miroslav Ondříček, Stanislav Brunclík, Monika Valentová, Marta Dřímal Ondráčková, David Navara, Lenka Hornová, Natálie Topinková, Markéta Fialová, Karel Voříšek, Jana Nováková-Adamcová, Josef Klíma, Ben Cristovao, Dominika Stará, Denis Lacho, Aneta Langerová, Renata Kajdžas-Angelov, Jožka Šmukař, Petr Bende, Roman Juraško, Pavel Šporcl, Petr Kolář, Jan Bendig, Josef Vojtek, Daniel Hůlka, Libor Bouček, Roman Šebrle, Sylva Ondrušíková, David Gránský, Zbyněk Drda, Vlasta Horváth, Petr Poláček, Martin Kocián, Václav Jelínek, Sámer Issa, Julian Záhorovský, Adolf Born, Barbora Zemanová, Karel Gott, Helena Růžičková, David Vaníček, Lucie Váchová, Jana Adámková, Zorka Hejdová, Kristina Bastienová-Kloubková, Vladimír Železný, Michal Jančařík, Andrea Němcová, Bára Štěpánová, Jaroslav Smejkal, Celeste Buckingham, Adolf Zika, Veronika Černá, Filip Trojovský, Kato, Bass, Fugaz, Rusty, Smog, Kristýna Kociánová, Ota Váňa, Tomáš Krulich, Radek Hurčík, Petra Svoboda, Michal Habrda, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Petr Panocha, Hana Mašlíková, Gabriela Goldová, Monika Bagárová, Tomáš Hauptvogel, Dalibor Slepčík, Iveta Bartošová, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Michal David, Gabriela Gunčíková, David Hasselhoff, Tomáš Klus, Ewa Farna, Kamila Nývltová, Marian Vojtko, Václav Noid Bárta, Dana Homolová, Adam Mišík, Helena Vondráčková, Stella Zázvorková, Zlata Adamovská, Petr Rychlý, Sabina Laurinová, Ilona Svobodová, Rey Koranteng, Lucie Borhyová, Hana Zagorová, Lucie Bílá, Gabriela Partyšová, Ilona Csáková, Leona Machálková, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Eva Pilarová, Daniel Nekonečný, Petr Muk, Pavel Zedníček, Marie Rottrová, Marie Doležalová, Jaroslava Obermaierová, Marta Jandová, Dalibor Janda, Jiří Dvořák, Heidi Janků, Ljuba Krbová, Markéta Plánková, Jitka Zelenková, Zdeněk Troška, Světlana Nálepková, Martin Pechlát, Marie Poledňáková, Michaela Tomešová, Martin Sitta, Jan Dolanský, Pavla Tomicová, Tereza Brodská, Iva Frühlingová, Lucie Vondráčková, Michal Kavalčík, Jan Čenský, Tomáš Kraus, Milan Kňažko, Milan Lasica, Ota Jirák, Jiří Macháček, Jan Šťastný, Aňa Geislerová, Tatiana Dyková, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jan Tříska, Sandra Nováková, Kristýna Podzimková, Ivana Jirešová, Nikol Kouklová, Vlasta Žehrová, Michaela Badinková, Yvetta Blanarovičová, Kryštof Rímský, Filip Tomsa, Martin Stránský, Tomáš Valík, Matěj Ruppert, Jakub Kotek, Veronika Arichteva, Vlasta Korec, Martin Zounar, Pavel Trávníček, Petr Štěpánek, Jan Kanyza, Petr Konáš, Jan Novotný, Hana Vagnerová, Zuzana Bydžovská, Miluše Bittnerová, Robert Jašków, Ondřej Vetchý, Adrian Jastraban, Miroslav Hrabě, Václav Rašilov, Jan Holík, Anna Fixová, Anna Marie Valentová, Sara Sandeva, Lucie Benešová, Radim Fiala, Kristýna Nováková-Fuitová, Vlastimil Zavřel, Jana Stryková, Klára Cibulková, Miroslav Šimůnek, Nela Boudová, Kamila Špráchalová, Jiří Adamec, Marek Taclík, Kristína Lukešová, Barbora Poláková, Jitka Čvančarová, Vladimír Kratina, Martin Dejdar, Ladislav Karpianus, Matouš Ruml, Leoš Noha, Pavel Trojan, Tomáš Vaněk, Jiří Langmajer, Martin Stropnický, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Bohuš Matuš, Michal Hrůza, Ivan Vodochodský, Jitka Ježková, Ladislav Potměšil, Lucie Juřičková, Hana Igonda Ševčíková, Markéta Konvičková, Petr Fejk, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová, Lenka Vlasáková, Martin Harich, Jan Bílek, Šárka Ullrichová, Eva Holubová, Martina Pártlová, Karel Frýd, Martin Chodúr, Jaroslav Spěváček, Jan Žampa, Filip Švarc, Alan Novotný, Markéta Galuszková, Milan Peroutka ml. (mod.), Yzomandias, Nik Tendo, Denisa Hodermarská
  • DanielW94cz

Přidám se k řadě komentářů typu, když jsem ještě chodil na základku.......Ráno když jsem vstal první co jsem udělal,sáhl jsem ospalí po ovládači a zapnul jsem si tento pořád.Když mi bylo 10 let,rád jsem se na to než jsem šel do školy podíval,hlavní důvod proč jsem se na tento pořád díval byla pohádka a zpravodajství.Červený traktůrek byl asi jeden z nejoblíbenějších,zpravodajství za moc nestálo,dokola se opakující a nudné.Z velkým odstupem času musím uznat že to stálo skoro celé za prd,ono by se s toho dalo vytěžit daleko více,ale to by tento pořad nesměl být v režii TV Nova!! Jedna hvězda patří pohádkám,nebýt jí,byl by to jasný odpad.(5.3.2016)

• ivishka

Nechápu tyhle moderátorské novátory co tupě hledí do kamery a čekají až jim blikne červená. Stará Snídaně s novou měla hlavu a patu a byla celkem poživatelná, že by se člověk snad mohl u toho i nasnídat. Ale ta nová je naprosto DĚSNÁ příšerná grafika s ještě děsnější znělkou, podivnými rosničkami, odloužilého člena skupiny Lunetic nebo průměrní herci, které nabrali z primy(konkrétně ze seriálu VKV)...Dostávaly mě takové ty rozhovory " s odborníky " na cokoliv ať na lupenku či cokoliv jiného a huronský hraný smích na kameru. Zajímala by mě výplatní páska, ale někdy je opravdu lepší nevědět.(25.10.2012)

Snídaně s novou mě opravdu nejvíce bavila, právě se Slávkem a Markétou.Vzpomínám si, jak dělali různé pokusy, jak radili, jak se správně učit, nebo na výuku angličtiny s Michaelem, na úžasně vybavené studio a na soutěže o psa Nováka. A já se ptám, kam se to všechno podělo? První verze pořadu byla neotřelá, zábavná a dokázala mě zaujmout a hlavně byla daleko více zaměřena na dětské publikum. Když to srovnám s dnešní Snídaní s novou, tak ta dnešní je děs a hrůza. Pro děti je tam maximálně pohádka jednou za hodinu. Slovník moderátorů, by také občas stál za pováženou, navíc témata, které někdy rozebírají o půl osmé ráno, kdy na Snídani koukají ještě děti, by měli někdy opravdu vypustit úplně, nebo je rozhodně nepublikovat v živém vysílání. Dívat se na znavené moderátory a moderátorky, kteří jsou občas úplně mimo, může působit komicky párkrát v měsíci, ale bohužel ne ob den. Jsem ráda, že už jsem dávno dospěla, protože takové ranní vysílání dětem rozhodně nezávidím.(16.3.2012)

• venca163

A přichází čas na zprávy, Vítku, co tu máme? - Ahoj Tomáši, hned se na to podíváme. Chviličku ztrpení, už na tom pracuju. Táák, jen co se mi načte seznam.cz. Momentík. Ano. Jo, takže na Strakonický se dneska stala obrovská bouračka. Moment, podívame se na podrobnosti...teď to nějak vypadlo. Ne, dobrý, jsem tam. Ne počkat. Nějak to nefunguje. Momentík. (30%)(2.3.2012)

• MM_Ramone

Veľa televízií dnes využíva tento trendový formát relácie, ktorá je naživo vysielaná z interierov štúdií od skorého rána. Dvojica výrečných moderátorov vyspovedá zopár hostí, pustí sa nejaký hudobný klip, prečítajú sa krátke správy, predpoveď počasia, dopravná situácia a tak každý deň dokola. Česká Nova bola jedna z prvých staníc, čo s tým v našich krajoch začala. Pamätám si, že som si zvykol, keď som išiel do práce, dať ľahké raňajky, kafíčko, cigaretku a podmaz ku tomuto rannému rituálu mi robila práve táto relácia. Bolo to také moje televízne rádio. **(19.2.2009)

• - Za dvacet let se ve Snídani s Novou vystřídalo 40 tisíc hostů. (M.B)