Kusko.t2

Dokumentom, ktorý historicky mapuje brutálnu trestnú činnosť Los Angeles v období od 20tych do 40tych rokoch dvadsiateho storočia sprevádza svojim hlasom zakladateľ a vodca Satanskej Cirkvi (Church of Satan) Dr. Anton Szandor LaVey. Už z tohto je jasné, že to bude nepríjemné. ### To hlavné čo je tu k videniu: Šokujúce policajné zábery a fotodokumentácia historickej hodnoty brutálnych činov so základnými informáciami, a to či už obyčajných alebo známych ľudí tej doby. ()

SOLOM.

„Zlatá éra 20. století“ neznamenala jen rozkvět filmu a kultury co se Hollywoodu a samotného Los Angeles týká, ale začalo vehementně přibývat nejrůznějších vražd, sebevražd, nehod a to nejen mezi obyčejnými lidmi, ale i známými tvářemi filmového a divadelního světa. Tento dokument nám nabídne celou řadu policejních fotografií i „dobových“ záběrů „bez cenzury“, při kterých se i těm nejotrlejším pozorovatelům udělá trochu nevolno. Drsné autentické fotografie nám poskytnou detailní pohled na různě zmrzačená těla, ustřelené hlavy, mrtvé děti, řadu celebrit, které si sáhly na život – dozvíme se důvody, proč to udělaly, zabité prostitutky, foto nelítostných vrahů i jejich obětí, ukázky řádění mafie a to vše za doprovodu hlasu kontroverzního Antona LaVeye, který se nebojí popsat vše velmi detailně. ()