poster

Death Scenes 2

Dokumentární

USA, 1992

Režie:

Nick Bougas

Scénář:

Tom Lavagnino

Hrají:

Lenny Bruce (a.z.), Jeffrey Dahmer (a.z.), James Dean (a.z.), Adolf Hitler (a.z.), Jacqueline Kennedy (a.z.), John F. Kennedy (a.z.), Robert F. Kennedy (a.z.), Martin Luther King (a.z.), Ernie Kovacs (a.z.), John Lennon (a.z.), Bela Lugosi (a.z.), Malcolm X (a.z.), Jayne Mansfield (a.z.), Sammy Petrillo (a.z.), Charles Manson (a.z.), Paul McCartney (a.z.), Sal Mineo (a.z.), Duke Mitchell (a.z.), Marilyn Monroe (a.z.), Vic Morrow (a.z.), Benito Mussolini (a.z.), Tyrone Power (a.z.), Elvis Presley (a.z.), Sharon Tate (a.z.), Rudolph Valentino (a.z.), Charles Watson (a.z.)

Producenti:

Nick Bougas
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Kusko.t2
    *****

    Chronologické pokračovanie násilností, o ktorých s ľadovo pokojným hlasom oboznamuje diváka opäť Dr. Anton Szandor LaVey. Či je vojna alebo nie, koleso smrti treba premastiť ako inak ľudskou krvou. Človek má na toto ako dodávateľ monopol :/ ### To hlavné čo je tu k videniu: Veľké množstvo fotografií mŕtvych ľudských tiel, krutosti druhej svetovej vojny, úmrtia známych v skratke (napr. John F. Kennedy, Che Guevara, Martin Luther King, Elvis Presley, Marilyn Monroe, Béla Lugosi), automobilové nehody prevažne z 50tych rokov, masaker Charlesa Mansona a jeho rodinky, Twilight Zone incident, atď...(15.2.2009)

  • SOLOM.
    ****

    Druhý díl Death Scenes začíná tam, kde jsme opustili první díl. Tedy drastickými záběry z Druhé světové války, záběry na diktátory, hromady mrtvých nejen z bitevních polí, ale i koncentračních táborů. Následně se obrazem přeneseme k celé řadě autonehod, kde si diváci detailně prohlédnou, jak musejí policisté a hasiči vytahovat mrtvá zdeformovaná těla. Opět se můžeme podívat i na celou řadu „poprav“, sebevražd, atentátů či úmrtí slavných osobností (JFK, M. Monroe, James Dean, Jayne Mansfield a dalších). Jako přídavek je tu i běsnění Mansonovy rodiny – detailní výpověď krvavého masakru Sharon Tate a přátel. Opět nic pro slabé povahy, jinak samozřejmě velice zajímavý dokument plný smrti.(31.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace