Nejslabší! Máte padáka! (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2002, 114x50 min

Účinkují:

Zuzana Slavíková (mod.)
  • Testament

Mám rád soutěžní pořady, ale vylučování soutěžících na základě toho, že se dva soutěžící "dohodnou" napíší na papír jméno třetího a ten vypadne??A to na základě toho, že ten třetí soutěžící je chytřejší než oni a měl by tudíž právem vyhrát soutěž? Dokoukat jeden díl do konce bylo martyrium a to nepočítám směšnou Slavíkovou, z které jsem míval záchvaty smíchu...(15.7.2009)

"Kdo vám to kazí? Koho byste se zbavili?" Moc dobře si pamatuji na tuto neustálou vyřčenou větu z úst paní Slavíkové. Pořad, díky kterému se z poměrně neznámé Slavíkové přes noc stala mediální hvězda, nicméně svým trochu monotónním pojetím se brzy okoukal, pak vypršela práva a asi 2,6 letech ho zrušili úplně...Lepší než samotná soutěž, jsou pak všechny ty parodie na tento soutěžní pořad na netu..(11.2.2009)

• salahadin

Nejslabší, máte panáka - takhle se jmenovala naše parodie, kterou jsme se ségrou a bratrancem točili. Vzpomínám si, že jsme fakt chlemtali zemanovu becherovku a těžko říci, kdo byl nejslabší, ožralí jsme byli cirka stejně. K pořadu samotnému - Zuzka byla drsná, jako domina by brala určitě jinou gáži.(13.1.2013)

Výborná Slavíková z tohoto průměrného vědomostního pořadu udělala něco malinko víc, takže proto 4 hvězdičky. Ke všemu znám výbornou parodii v podání Kaizra, Lábuse a Bohdalky. Všem určitě doporučuju, tady je odkaz na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=QEsVL9Lr80k(26.6.2010)

Ano, parodií bylo velmi a velmi. Avšak na paní Slavíkovou jsem zcela zapomněl. Byl to pořad se svými nejokouzlivějšími hláškami, jaké kdy televize Nova vůbec zaznamenala. Kdo Vám to kazí, komu by jste dali padáka. Naprosto jste mohli cítit tu vzájemnou nevraživost a hrůzu. Protože jsem nebyl tehdy oblíben úplně jsem se bál, že by mě taky vyhodili a já nic nevyhrál. To je prostě hra a etapa života. Peníze jdou vydělat lépe.(19.2.2009)