• duklak2

Když to uváděla Hornová, tak se to ještě jakžtakž skousnout dalo, ale jakmile do moderátorského křesla usedla Hrachovcová, tak jsem to přestal sledovat. I když kdysi dávno jsem v jednom burválu četl, že měla nařízeno se tak ztřeštěně chovat, takže vlastně nevím. Ale i tak, tento pořad si více než dvě hvězdy nezaslouží.(28.9.2009)

• MikeCool

TV-pořad. Nova nemůže být pozadu a po vzoru Top Star magazínu od Primy tu máme další bulvární TV-pořad Prásk!, verze Nova. Inteligentní Nova, která nás naučila, že voda v zimě zamrzá a že melouny spadlé na zem zřejmě křupnou by se podle mě neměla do ničeho nového pouštět a do showbyznysu už vůbec ne!(7.4.2013)

• Sharlay

Hmm, Nova se zase skvěle ukázala pro jakou cílovou skupinu jsou její původní pořady určené, pro lidi, kteří zjevně nemají na nic duchaplného názor a svůj volný čas u televize tráví tím, že sledují jak vypadá kuchyně Karla Gotta, co dělá ve volném čase Lucie Borhyová a jaký nový způsob záchrany světa si vymyslela poslední Miss České republiky. Podívat se jednou stačí, abych si udělal názor na tohle.(1.3.2009)

• ESNYR

Už proto, že v 80% ani netuším o koho se jedná ( polovinu jmen neznám a ani mi není jasné proč bych je znát mněl a druhou polovinu sice nějak z doslechu znám, ale zase mně nezajímá kolik toho snědly na večírku ) se vlastně ani nemůžu plně vyjádřit k tomu, jak moc jsou to zajímavé informace a nakolik jsou důležité pro můj osobní život. Přiznám že občas na to mrknu. Když je tam ta parodie na člověka jménem Novotný ( syn stejně vypatlaného otce ) ihned přepínám, protože na tu jeho chrchlavo-koktavou mluvu, nemám asi ty správné mozkvé buňky. .Abych to tak nějak uzavřel, tak dám 1 hvězdu za nějakou tu zajímavost, kterou jsem ještě nevěděl a má v mém životě důležitou roli. Třeba že Ana Geislerová je ve svém vztahu spokojená ( a Já tak můžu zapomenout na to že bych jí šel nabídnout kapesníček zároveň z nabídkou sňatku - život je někdy strašně krutý )(19.2.2015)

• Marek1991

Seriózne vážne je mi veľmi smutno z tohto programu teraz, keď to hodnotím, lebo si uvedomujem jeho zvrátenosť a to ho takmer vôbec nepozerám, videl som ho len útržkovito, no viem o čom je. Toto je totálne choré, rozoberať život akože vytvorených celebrít, také televízne klebety, bulvár, otras. Ten kto to pozerá musí mať asi veľa času na plytvanie.(10.10.2013)