Reklama

Reklama

Nikdo neví o celebritách více než my! Vstupte s námi do života hvězd. (oficiální text distributora)

Recenze (95)

duklak2 

všechny recenze uživatele

Když to uváděla Hornová, tak se to ještě jakžtakž skousnout dalo, ale jakmile do moderátorského křesla usedla Hrachovcová, tak jsem to přestal sledovat. I když kdysi dávno jsem v jednom burválu četl, že měla nařízeno se tak ztřeštěně chovat, takže vlastně nevím. Ale i tak, tento pořad si více než dvě hvězdy nezaslouží. ()

kulyk odpad!

všechny recenze uživatele

Co je? Co si to dovolujete? Pět procent? Vždyť v pravdivém publicistickém pořadu Prásk je poměr gejínů vůči těm, co preferují kusy prochcaného masa opačného pohlaví, nejméně půl na půl! Tak to koukejte dorovnat. Klauniády Volopíčové (z neznámých důvodů nezpochybnitelné vůdkyně stáda) a ostatních zbytečných jedinců stojí za plnou palbu, ne? Vypůjčím si od klasika - je to tam samý debil, blbeček, debil, blbeček, debil, blbeček, ale pozor, změna - vzadu stojí dvě kurvy vedle sebe. Je šokující, jak se národ trapně cuká, místo aby zakoupil product placement a dopomohl mediálně se prostituujícím zoufalkám (a zoufalcům) k odvrácení jedné z desítek exekucí. To lížou opatek Partyšové či cumlají tukem vyztuženého svraštěra spratka z Řeporyj pro srandu králíkům? Vzpamatujte se, kola kapitálu se sama neroztočí, koukejte se zamindrákovat z toho, co nemáte, při pohledu na vymyšlené statky elity národa, rozkurvěte si kvůli tomu život, vztahy i psýchu a všem bude lépe! ()

Reklama

MikeCool odpad!

všechny recenze uživatele

TV-pořad. Nova nemůže být pozadu a po vzoru Top Star magazínu od Primy tu máme další bulvární TV-pořad Prásk!, verze Nova. Inteligentní Nova, která nás naučila, že voda v zimě zamrzá a že melouny spadlé na zem zřejmě křupnou by se podle mě neměla do ničeho nového pouštět a do showbyznysu už vůbec ne! ()

Sharlay odpad!

všechny recenze uživatele

Hmm, Nova se zase skvěle ukázala pro jakou cílovou skupinu jsou její původní pořady určené, pro lidi, kteří zjevně nemají na nic duchaplného názor a svůj volný čas u televize tráví tím, že sledují jak vypadá kuchyně Karla Gotta, co dělá ve volném čase Lucie Borhyová a jaký nový způsob záchrany světa si vymyslela poslední Miss České republiky. Podívat se jednou stačí, abych si udělal názor na tohle. ()

Marek1991 odpad!

všechny recenze uživatele

Seriózne vážne je mi veľmi smutno z tohto programu teraz, keď to hodnotím, lebo si uvedomujem jeho zvrátenosť a to ho takmer vôbec nepozerám, videl som ho len útržkovito, no viem o čom je. Toto je totálne choré, rozoberať život akože vytvorených celebrít, také televízne klebety, bulvár, otras. Ten kto to pozerá musí mať asi veľa času na plytvanie. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama