• kulyk
  odpad!

  Co je? Co si to dovolujete? Pět procent? Vždyť v pravdivém publicistickém pořadu Prásk je poměr gejínů vůči těm, co preferují kusy prochcaného masa opačného pohlaví, nejméně půl na půl! Tak to koukejte dorovnat. Klauniády Volopíčové (z neznámých důvodů nezpochybnitelné vůdkyně stáda) a ostatních zbytečných jedinců stojí za plnou palbu, ne? Vypůjčím si od klasika - je to tam samý debil, blbeček, debil, blbeček, debil, blbeček, ale pozor, změna - vzadu stojí dvě kurvy vedle sebe. Je šokující, jak se národ trapně cuká, místo aby zakoupil product placement a dopomohl mediálně se prostituujícím zoufalkám (a zoufalcům) k odvrácení jedné z desítek exekucí. To lížou opatek Partyšové či cumlají tukem vyztuženého svraštěra spratka z Řeporyj pro srandu králíkům? Vzpamatujte se, kola kapitálu se sama neroztočí, koukejte se zamindrákovat z toho, co nemáte, při pohledu na vymyšlené statky elity národa, rozkurvěte si kvůli tomu život, vztahy i psýchu a všem bude lépe!(26.1.2017)

 • MichelSmith
  odpad!

  Tento program a jeho vysoká sledovanosť my pripomína záchody na strednej ,ktoré boli tak ošťaté,že po čase už aj normální šťali ešte v chodbe,možno nechceli byt len oštaný,ale nakoniec nemali beztak na výber a suché ostalo jedine rozbité chýbajúce okno v ktorom odraze kedysi mnohý hladali silu (ne)skočit a pod ktorým bol dnes zato o to kvalitnejší "rybníček" a "záujem" okoloidúcich ,bulvár vás dostane a spraví jedného z nich,teda než pochopíte že treba ísť von ku kríčku,alebo nemočit a zomriet viz Iveta,ktorá mala k oknu blízko... Asi nemala nádej aj ked bola suchá,alebo nemala seba...? Možno to neni o bulváre o Ivete,ale škodoradosti nás spoločnosti,alebo o nás,nádeji..? Možno iba o zlej hygiene,exhibiocinizmu... Spánkovom deficite...?(13.12.2014)

 • Ostra
  odpad!

  Zase jsem omylem zabloudil do temných hlubin ČSFD. Ale nedělal bych to, kdybych nemusel. To, co jsem totiž stihnul odposlechnout z pouhé upoutávky na toto nevkusné ukájení se nad někým, kdo má rozumu opravdu podstatně méně, než silikonu na kozách, mi přivodilo několikadenní nevolnosti následované už zřejmě doživotním strachem o svůj život v případě, že opět někdy jen omylem svým zrakem nebo sluchem zavadím o zapnutý kanál TV Nova. Hned, jak najdu na ovladači tlačítko nastavení, tak to zablokuju, protože tohle se opravdu nedá.(2.4.2015)

 • honajz2
  odpad!

  To je tak neuvěřitelně důležitý pořad! Karel Gott vydá nové album, no to je něco! A Lucie Bílá prý s někým spala, to je neuvěřitelné! A Tomáš Klus šel do bordelu, no já se pos*ru! A Lucie Vondráčková prý... Tohle se dozvíte v jednom díle tohoto pořadu. A nebojte se: v dalším díle bude toho dvakrát tolik!(16.3.2015)

 • duklak2
  **

  Když to uváděla Hornová, tak se to ještě jakžtakž skousnout dalo, ale jakmile do moderátorského křesla usedla Hrachovcová, tak jsem to přestal sledovat. I když kdysi dávno jsem v jednom burválu četl, že měla nařízeno se tak ztřeštěně chovat, takže vlastně nevím. Ale i tak, tento pořad si více než dvě hvězdy nezaslouží.(28.9.2009)