Reklama

Reklama

Kung Fu Panda 3

  • USA Kung Fu Panda 3 (více)
Trailer 2

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše začne tím, že se znenadání objeví Poův ztracený biologický otec, společně pak odcestují do tajného pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny. Ale pak Kai, padouch s nadpřirozenými schopnostmi, proletí Čínou jako vichřice a začne porážet všechny mistry kung-fu, Po musí udělat nemožné: naučit vesnici plnou legraci milujících, těžkopádných bratří umění kung-fu, aby se z nich stalo neohrožené společenství Kung Fu Pand! (CinemArt)

(více)

Diskuze

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Film není vůbec zlý, ale upřímně žádná sláva to také není. Je to rozhodně horší než předchozí dva filmy. Příběh mi přišel docela děsnej. Ty vtipy jsou dělaný na jedno brdo. Většinou jde o komolení jmen a využívání roztomilosti některých postaviček, ale sem tam se objeví nějaký opravdu "wtf" moment, kterému se prostě budete muset zasmát, ať už chcete nebo ne. Jinak víceméně všechno jsme viděli už v předchozích filmech a skutečně vás vůbec nic nepřekvapí, až na ty zmíněné "wtf" momenty. Lidem, kterým se líbili předchozí filmy, by se mohlo líbit i tohle. Špatné to totiž rozhodně není, ale dobré vlastně také ne. Slabší 3* 50%

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Relativně dobré zakončení trilogie i když se jedná o nejslabší díl. Na jedno shlédnutí to bylo dobré, ale znovu bych si to jenom tak nepustil. Jedničku i dvojku ano ale tenhle třetí díl určitě ne.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

microice

Třetí díl jsem zatím neviděl, ale pokud jde o mě, tak u mě je TOP Lord Shen z druhého filmu! Už jen samotná myšlenka uvést kung-fu páva coby záporáka mi přijde naprosto brilantní ;)

microice

microice (hodnocení, recenze)

Co se týče tohoto dílu a záporáka, tak se mi to zdálo nejslabší. Tai Lung byl top padouch. Pokud by byla možnost dalších dílů, tak bych doopravdy uvítal draka jako protivníka pandy. :)

na příspěvěk reagoval Jakkob, Prometheus69

microice

microice (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Máš pravdu. Nakonec tam změnlily hlasy jenom Sifuovi a Oogwaye. Ale lituji, že jsem to neviděl v originále, když jsem viděl ty slavné jména :/

Uživatel trigen smazal svůj příspěvek.

Madhuri

Madhuri (hodnocení, recenze)

Jinak zdá se mi to nebo má Oogway ve třetím díle jiný dabing? O.o Možná má stejný a mi se to jen zdá, protože jsem ho v CZ dabingu už dlouho neslyšela (když si KFP filmy i Legendy osvěžuji koukám většinou v originále), ale nejsem si jistá :D 

Madhuri

Madhuri (hodnocení, recenze)

microice

Jo, dabing v samotném filmu je stejný jako ve dvou předchozích dílech. Jinak co se traileru týče, ani text v některých částech nebyl totožný s filmem, a bohužel, se ani některé scény z traileru ve filmu nakonec neobjevily. 

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

microice

Myslíš jako v českém traileru? Pokud ano, tak dabingy trailerů se většinou dělají na rychlo a berou se na to herci, kteří mají většinou čas.. a ve výsledku je to úplně jinak, včetně přeloženého textu.

na příspěvěk reagoval microice

radekgfx

radekgfx (hodnocení, recenze)

Škoda. Premiéra ve dvou vlnách – třech měsících – docela bolí a mrzí.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Prometheus69

To ale může být dost dobře záměr tvůrců, a posléze nám ve filmu naservírují naboostovaného záporáka, který ty předchozí hravě strčí do kapsy ;)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

TheSlezy

Vypadá to hodně epicky... bohužel se nemůžu ubránit dojmu... že hlavní záporák je ještě větší VŮL  než předtím... :DDD

Jako že nic proti... ale Nefrit je hodně křehkej nerost... jako že nesmyslný fantasy zbraně mě v tomhle případě trápí až na posledním místě. :)

na příspěvěk reagoval Jakkob

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Alpha-17

Jo... Elfové budou samé kudlanky... :D

Podle mě jestli po téhle GOW kasovce.. nějaké pokračování bude, tak už zbývá jen ta hmyzí říše... Což není zas tak úplně zlí nápad. :)

Alpha-17

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

Hahaha:-))) Takže fanoušci WOW se konečně dočkají propojení svého herního světa s tímto filmovým;-) Tajná pandí vesnice, záporák tauren a já věřím, že se dočkáme i těch zelených orků! A elfy přihodí ve čtvrtém pokračování:-D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Tak tak... nejraději mám anime... ale pokud je animák povedenej, neváhám chválit taky.

Naopak mě docela štve. když musím občas i kritizovat... zatím co ten zbytek obdivovatelů Mimoňu mě pak za to kritizuje. :)

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Pro mě je rozdíl mezi animovanými filmy (které jsou pro všechny věkové kategorie) a pohádkami které jsou určené jen a pouze pro děti. Mě ti Mimoňi v prvním Já Padouch nevadili vlastně dokonce jsem si uvědomil že bez nich jak píšeš by to asi v celku potom úplně nefungovalo ve druhém Já Padouch mi vlastně taky nevadili se dá říci ale čistě film o nich bych určitě vidět nechtěl.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Dokonce možná i víc než Spam: houba na suchu. 

Jako mě se třeba zrovna mimoni v prvních dvou dílech bavily.. Bez nich by samotný G moc nevyniknul. 

sólovka mohla být dobrá.. jenže to by museli uchopit páni scénaristé trochu jinak nwež jen jako tuctovou zábavu hlavně pro děti. Jako že na animáky už dávno nechodí jen děti z rodiči... co tam prostě musí protože ten jejich spra... malí dablík si vydupal že chce na to jít. 

O to víc mě to mrzí, protože zrovna Od Mimoňů jsem očekával hodně... Naopak Od Výtejte doma.. jsem nečekal vůbec nic a mile mě to překvapilo. Tak možná to byl jen takový infantilní záchvat Disneyovské úzkosti... , nebo se vážně máme bát o budoucnost kreslených filmů? Panda3 mě v tom vcelku dost utvrzuje... a zrovna teď když se mi animáky, začali celkem líbit. O.o

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ach bože raději mi nepřipomínej něco tak debilního jako jsou Mimoni osobně mi už v prvním Já Padouch kterej si mi celkem líbil vadila jejich přítomnost a to že ve dvojce dostali větší prostor jsem už pak celkem dost těžce nesl a oni pak dostanou dokonce i vlastní film :O)  to mě rozbilo úplně :-D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

No vzhledem k nedávnému špatnému přesvědčení se o tom že lidem stačí pouze to... Jop MIMONI movie.

Asi to něco vydělá, bude to i v červených číslech... ale, brzo to bude na dvd. 

Je to jen otázka toho si počkat... a pak se zasmát taky. :)

Ale, příběh od toho vážně nečekám... což je škoda, pač již tolikrát zmiňované Legendy mazáctví.

Jich obsahuje plno, špatných i dobrých... ale, né tak infantilních jak to vypadá právě v případě 3 pokračování. 

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Začíná to tu hezky... :D

jako že vážně, i v Mazáckých legendách byli lepší záporáci. 

Jako že Dobytek v tomhle případě dosti převládá, tedy na té straně zla.

V případě Panda světa, tvoří spíše takovou Elitu. 

 

v podstatě tu tvůrci vykradají třetí Mumii a terakotovou armádu, kterou akorát změnily na Nefritovou.

Když už jsme u toho tak ty vypadají asi nejhůř, což se projeví v kině asi nejvíc. Není ani divu že to Tam Panda tak elegantně zaboří, když je poprvé= uvidí. :D

 

O Kratosovy ani nemluvím, dobře umí okolo sebe pořádně švihat mečem.... ale, nemá žádnou záporňackou úroveň.

Vyzerá opravdu směšně.  Jak říkám... tohle bude spíš jen o té srandě a infantilní zábavě. 

Příběh už je jen taková vata pro zaplnění hluchých míst... Což je škoda, pač příběhy Disney docela jdou. 

Nechápu proč ke scénáři tentokrát pustily i děti? 

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ty vole GOD OFF WAR potkává Kungpao Pandu... Aneb NEFRITOVÝ KRATOS ÚTOČÍ!!!

 Ty už vážně loví úplně ze dna vody. O.o

No tak to aspoň bude sranda... ale, na to si můžu počkat až na DVD.

Za mě mě to teda moc nenalákalo.. ani animace, postavy záporák paroháč... je to celí takový divný až infantilní. 

Což 1 ani 2 nebyla... ani Legendy o mazáctví, takže kam tím tvůrci vlastně mířej?... hmm... 

na příspěvěk reagoval BloodyBeast

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Hmmm, mě tedy hlavní záporák přijde docela zajímavý, uvidíme zda se vytáhne na úroveň předchozích kolegů, ale potenciál tu určitě bude...

Související novinky

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami

02.12.2013

A celkově z přecpaného roku 2015. Původně měla být výpravná fantasy v režii Duncana Jonese uvedena už 18. prosince 2015. Jenomže pak studio Disney posunulo na předvánoční čas Abramsovu Star Wars:… (více)

Reklama

Reklama