Kung-fu Siung-mao 3

• Nový Zéland

• Austrálie

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Čína, 2016, 95 min

Potřetí to samé, jen mírně jinak pocukrované. Ano, Kung fu Panda 3 stále funguje celkem obstojně a rozkrývá další kapitolu Poeovy minulosti, ale jsem toho názoru, že se příběh Dračího válečníka podařilo důstojně zakončit a další pokračování už bych nedělal. Přeci jen přespříliš recyklovaná chuťovka začne po čase chutnat jako kočičí chcanky.(1.4.2017)

Pohodové kung-fu dobrodružstvo.(1.4.2016)

Rozpočet $145miliónovTržby USA $143,528,619Tržby Celosvetovo $521,170,825Tržby za predaj Blu-ray v USA $13,483,998Tržby za predaj DVD v USA $12,697,041║ opäť podarená zábavná bžunda, oddychovka ako vyšitá, Panda opäť valí na plné obrátky, je to dobre prepojené z ostatnými dielmi, plusom vydarené 3D, ktoré DreamWorks teda vie urobiť na jednotku a taktiež skvelý Slovenský dabing /videl v kine 3D verziu: 80%/(23.3.2016)

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,987 // Otvárací Víkend v USA: $41,282,042 //(30.3.2016)

• Dudek

Asi největším překvapením je, že se na tomto příběhu produkčně podílela i Čína. Přeci jen degradace národního symbolu do hlavní postavy, která se vyznačuje dvěma otci, zženštilostí a značnou dávkou nemotornosti chce docela odvahu. Nicméně na to, že se jedná o třetí díl série je to docela slušné. Je tu pár slušných nápadů, i když nejsem schopen posoudit na kolik se jedná jen o recyklaci vlastních motivů z předchozích dílů. Dějová prostost, kdy je většina stopáže zaplněna prostými atrakcemi asi též nebude pro cílové publikum problém.(10.7.2016)

Z dvojky jsem byl odvařenej, ale trojka mi přišla průměrná. Sice se tu Po vrací ke kořenům a porazí (dalšího) kingoše všech kingošů, ale z bitek ani frků mi nic moc neutkvělo.(27.11.2016)

Už je to déle, co jsem viděl první dva díly u kterých jsem se velmi dobře bavil. Trojka tedy uzavírá trilogii (ačkoliv jak víme u Doby ledové a Shreka, na trilogie se u animáků nehraje) boss fightem s jedním velkým záporákem, o kterém samozřejmě nikdo nikdy neslyšel :D a objeví se i ztracený Poovo otec. Předpokládám, že se v příštím díle vrátí i matka ze záhrobí. Nicméně, trojka je hodně orientovaná na Čínu (knedlíčky kam se podíváš), což vzhledem k zasazení dává smysl, ale nyní je to ještě více patrné. Gagy jsou samozřejmě také cílené na nejmladší publikum, ovšem překvapilo mě, že jsem se nakonec i potřetí dobře bavil a častokrát zasmál i u naprosto (záměrně) pitomých scén. Proč tedy ne? Na pátou dobu ledovou ale budu sbírat síly mnohem více...7/10...[31.3.2016_Cinema City_Slovanský dům](1.4.2016)

Občas jsem si kladl otázky proč vznikají v některých hlavně animovaných sériích další pokračování. Odpověď jsem dostal včera na moviezone.cz, protože studiím nejde ani tak o film, jako spíše především o různé předměty spojené se sérií. Takže scénaristi spíchnou další příběh za 10 minutek. Překvapivě náš Po zjistí že jeho otec není husa, ale panda. Takže 3. díl je o pandách. Pandy se válejí, pandy skáčou, hopsají, oplácávající se... Panda je všude kam se člověk podívá. Jenže je potřeba mít v tomhle akčňáku i záporáka, takže se vymyslí týpek s nadpřirozenými schopnostmi, které se na konci musí naučit i náš chlupatý hrdina, aby vyhrál....dobře, chápu že je tenhle film vlastně pro děti. Takže 50%(14.6.2016)

Po příběhové stránce stokrát viděná a poměrně předvídatelná báchorka, po té akční stokrát viděné parádní bitky, které z nějakého (epického) důvodu nikdy neomrzí. Pokud koukáte v angličtině, tak si dopředu zjistěte, kdo koho dabuje. Je to sranda.(7.5.2016)

• cheyene

Krásně zpracované, ideálně dlouhé, občas úsměvné, ale jinak je to strašná blbina. :) 2*(20.10.2017)

Slabšie ako predošlé diely, ale stále dosť dobre. Zatiaľ čo prvé diely mi prišli vyrovnané a zábavné po celú dĺžku, tu ma stretnutie s rodičmi moc neoslovilo. Za to záporák ako už je zvykom sa opäť podaril. Ma drsný štýl a predovšetkým ide z neho rešpekt a ma dokonalý dizajn. Kung Fu Panda 3 je slabšia v prostrednej časti, ale opäť ponuka zábavu, nádhernu animáciu, nápady, sympatické postavy či dobrú hudbu. Obľúbený soundtrack: Oogway's Legacy, The Arrival of Kai, The Dragon Warrior, Father and Son. 89% - 4*(3.7.2016)

Asi nejslabší Kung-Fu Panda, která sice není vyloženě nudná, ale je na ní vidět, jak je uvařená z vody, navíc více zacílená na menší děti.(15.3.2016)

Moc příjemné, tohle se jednou nebudu bát pustit svému dítěti..!(3.7.2016)

Kedykoľvek zapnem TV, vidím Kungu Fu Pandu. Ja osobne som touto postavičkou presýtený. Taktiež som rozhodne viac dúfal v humornejšie pasáže. No a keď mi došlo, že sa viac nudím ako zabávam, uvedomil som si, že ani samotný príbeh nedisponuje takou originalitou, akú by si tretie pokračovanie zaslúžilo.(13.7.2016)

Po se setkává se svým otcem Li a musí čelit nové hrozbě, kterou představuje neporazitelný bojovník Kai... Jean-Claude Van Damme uvedený v závěrečných titulcích (ADDITIONAL VOICES) byl docela překvapením, protože jako Master Croc má v tomto pokračování pouze jeden válečný pokřik, který mohl nadabovat prakticky kdokoliv.(28.2.2016)

No, byla to taková znouzectnost...(27.10.2016)

Super zábava.:-))(9.12.2018)

Po nikdy vyloženě nezklame a bude to vždycky ten obtloustlý sympaťák a mistr v rozesmávání dětského publika, ale vše okolo něj už začíná být vyčpělé a okoukané. Nebýt jeho znovu nalezeného otce a pandí vesnice, kteří vnesli do příběhu novou dávku pozitivního náboje, byl by třetí díl i s ohledem na bídně vykresleného záporáka a nevyužité vedlejší postavy mnohem větším zklamáním. Takhle zůstává pořád hodně jednoduché, ale zkrátka sympatické legrace, skvělý původní dabing, chytlavý soundtrack a nádherná animace, patrná hlavně ve výrazech a detailech většiny postav. Dějově ale, především vinou odfláknutého závěru, těžký průměr... 65%(11.4.2016)

Príbeh je tu taký nemastný-neslaný, miestami dokonca dosť naivný a to i na deti. Pár scénok síce pobavilo, ale čakal som podstatne viac. Keby tam nebol srandovný nevlastný tatko tak neviem, neviem.... dosť slabé. 55/100(17.7.2016)

Moudrost čínských mudrců, knedlíčky, pandy, kudlanka, humor, svižné tempo, hlášky. Stále to tam je. A stále to u mě funguje na výbornou i když to není tak dobré jako dvojka, a tak originální jako jednička. I tak je to akčnější než Velká čínská zeď, svižnější a zábavnější než většina animáků v přilehlém i vzdáleném okolí a navíc až po okraj naplněné tím dokonale romantizujícím pohledem na Čínu, její tradice i historii.(15.2.2017)

"If you only do, what you can do, you will never be more, than you are now" Kung Fu Panda 3 nám opäť ponúka skvelé animácie, nechýba typický trefne načasovaný humor, akcie a výborné hlášky (od tých hlbších až po tie s úsmevom od ucha k uchu). Kto by čakal, že tretie pokračovanie bude mať aj čo nové príbehovo ponúknuť, no aj keď osnova je tá istá a žiadny medzník sa neprekonáva, tak predsa objavovanie seba samého a nadväzovanie na ostatné časti je zvládnuté dosť uspokojivo, ba dokonca nás necháva nazrieť do hlbších spojitostí ako napr. s majstrom Oogwayom a dračím bojovníkom - pandou Po.. ---prvá projekcia = 70%--- SPOILER (doporučujem kuknúť až po vzhliadnutí filmu): ..ak niekoho zaujíma, kto to prepožičiava hlasy našim zvieracím aktérom a ako to vypadá spoza scény nahrávania, tak kuk videjko...(28.2.2016)

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14