poster

Kung Fu Panda 3

 • USA

  Kung Fu Panda 3

 • Čína

  Kung-fu Siung-mao 3

 • Čína

  Gongfu Xiongmao 3

 • Čína

  功夫熊猫3

 • Slovensko

  Kung Fu Panda 3

 • Velká Británie

  Kung Fu Panda 3

 • Nizozemsko

  Kung Fu Panda 3

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Čína, 2016, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SonGokussj
  *

  Velké zklamání. Kung Fu Panda 3 prakticky jen vykrádá to, co už bylo vykradeno ve druhém dílu a není prakticky ničím sympatický. Pokud bych dal tomuto 4 hvězdy jako ostatní, musel bych dát jedničce hvězd tak 10... KFP3 není vtipná, není akční, neexistuje zde napětí, novota je zde prezentována pouze představením "neznámých" postav -> pand a jejich návyků. Božká pětka, nebo jak si nadávali, zde nehraje ABSOLUTNĚ žádnou roli a i megasympatický Master Shifu pojde během prvních pár minut... Zbyde nám tedy pouze osazenstvo - Trapná panda, Normální pandy a Býk, co se chvástá svou nesmrtelností a vykrádá barvy Anastazie... Pro mne velké zklamání. P.S. Číší z toho marketingový tah, což je mi totálně proti srsti... Trapných a tlustých 30%(3.3.2016)

 • iXtr3m3
  ****

  Pekné ukončenie série a pekné naviazanie na momentku na konci druhej časti. Krásna animácia aj hudba, opäť skvelý dabing. Nie je to síce dielo zrovnateľné s Ako vycvičiť draka alebo inými na jednej strane "len animovanými" ale na druhej strane monumentálnymi a epickými dielami, ale je to dosť hravé, aby to stále pobavilo.(27.9.2018)

 • stration
  ***

  Bohužel zklamání. Všechno tady už bylo. Některé vtípky dokonce vykradeny z předchozích dílů. Celý děj mě navíc nějak nezaujal a chvílemi mi bylo jedno, co se ve filmu zrovna děje. Závěrečný souboj je pak degradován neustálou snahou o humor, která přichází i ve chvílích, kdy má být divák napnutý nebo dojatý. Dojemné scény teda nefungujou taky. Prostě buď ať pandí dobrodružství už skončí, nebo to chce lepší scénář.(4.7.2016)

 • Jeoffrey
  ****

  KFP3 si dle mého docela drží nastavený vysoký standard prvního dílu. Mě osobně se první díl líbil, má to vtip, má to spád a hlavní hrdina je sympaťák. Stejně tak se mi líbila i dvojka, která sice byla o něco méně vtipná, ale měla zajímavé akční sekvence a ten páv v roli hlavního záporáka byl prostě vážně hodně dobrý. Třetí díl víceméně drží všechna tato pro mě důležitá kritéria a drží i koncept o hledání "sebe sama" s kterým nás seznamuje už první díl. Prakticky každý díl KFP nám odhaluje něco nového o našem hlavním hrdinovi a v každém tomto dílu se s tím náš hrdina musí nějak poprat a najít svůj "vnitřní klid". Navíc proti hlavní myšlence, že důležité je vlastně být sám sebou já osobně nic nemám a i další variace na toto téma mě nenudí. Takže mě KFP 3 vlastně vůbec nezklamala a můj dojem z této série se stále drží nad průměrem. Čekal jsem co bude dřív, jestli kino, nebo HD screen a dnes se mé čekání konečně naplnilo i když do kina si stejně zajdu, chci se ještě podívat na kvalitu 3D. Přesto už teď můžu říct, že animace i hudba se mi opět líbí. 7/10(27.2.2016)

 • lamps
  ***

  Po nikdy vyloženě nezklame a bude to vždycky ten obtloustlý sympaťák a mistr v rozesmávání dětského publika, ale vše okolo něj už začíná být vyčpělé a okoukané. Nebýt jeho znovu nalezeného otce a pandí vesnice, kteří vnesli do příběhu novou dávku pozitivního náboje, byl by třetí díl i s ohledem na bídně vykresleného záporáka a nevyužité vedlejší postavy mnohem větším zklamáním. Takhle zůstává pořád hodně jednoduché, ale zkrátka sympatické legrace, skvělý původní dabing, chytlavý soundtrack a nádherná animace, patrná hlavně ve výrazech a detailech většiny postav. Dějově ale, především vinou odfláknutého závěru, těžký průměr... 65%(11.4.2016)

 • - Premiéra filmu se nejprve přesunula z 18. března 2016 na 23. prosince 2015. Avšak poté, co byla na stejný den potvrzena premiéra Star Wars: The Force Awakens (2015), se uvedení do kin přesunulo zpátky na původní datum. (ManOfPhoenix)

 • - Okrem amerických tvorcov sa na filme podieľali aj technici zo Šanghaja a miestna pobočka Oriental Dream Works. (martin1m2)

 • - Kvôli tvorbe pandej dediny filmári navštívili Čínu. Kľúčová bola návšteva hory Qingcheng. Práve tu sa zrodil taoizmus a nachádza sa tu známa pandia rezervácia. Pohľad, ktorý sa vám naskytne, keď Po a Li dorazia do dedinky a hmla sa rozplynie, je veľmi vernou kópiou zážitku pri návšteve rezervácie na hore Qingcheng. (martin1m2)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace