poster

Kung Fu Panda 3

 • USA

  Kung Fu Panda 3

 • Čína

  Kung-fu Siung-mao 3

 • Čína

  Gongfu Xiongmao 3

 • Čína

  功夫熊猫3

 • Slovensko

  Kung Fu Panda 3

 • Velká Británie

  Kung Fu Panda 3

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Čína, 2016, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liberita
  ***

  Tretia Kung fu panda sa mi páčila viac ako druhá, hoci nedosahuje úroveň prvého dielu. Kolegovia zo zúrivej päťky s výnimkou tigrice veľké úlohy nezohrávajú a väčší protagnizmus je daný samotnému Poovi, jeho dvom otcom a pandám v osade. Výsledkom je milý a zábavný film, ktorý je už ale viditeľne orientovaný na najmladších divákov. Zaujala ma hudba sprevádzajúca postavu Kaia a bolo fajn zase sa stretnúť s majstrom Oogwayom.(2.4.2016)

 • Tuax
  **

  Před zhlédnutím jsem si říkal, že tohle nemůže dopadnout zle, leč může. Na dvou hvězdách jsem asi jen za animaci, protože jinak to byl děs běs. Už je to v tzv. crazy modu, a prakticky žádná scéna už nevypadá aspoň trochu normálně i na daný svět. Co je fajn, že v každém díle byl protivník s jinou schopností. V prvním protivník s vynikající bojovou technikou, ve druhém protivník se střelnými zbraněmi, a třetí protivník ovládající duchovní sféru. Tajná pandí vesnice, byl úlet, když tam stejně každý trefil - těžko by se stopy v zasněžené krajině zachovaly na dny, natož týdny. Vesničané se vyučili svému stylu boje v podstatě z hodiny a hodinu, protože moc času dle děje ani neměli. Návrat přízračného protivníka ať už jendím, nebo druhým směrem vypadal dost podivně. Hlavní Panďák ještě větší úleťák, puberťák, otrava a přitom mistr v opaku právě těchto věcí. Takto bych se mohl vypisovat prakticky o všem v tomto animáku. Pro mě celkově obrovské zklamání.(9.8.2016)

 • Seti
  ***

  Potřetí to samé, jen mírně jinak pocukrované. Ano, Kung fu Panda 3 stále funguje celkem obstojně a rozkrývá další kapitolu Poeovy minulosti, ale jsem toho názoru, že se příběh Dračího válečníka podařilo důstojně zakončit a další pokračování už bych nedělal. Přeci jen přespříliš recyklovaná chuťovka začne po čase chutnat jako kočičí chcanky.(1.4.2017)

 • stration
  ***

  Bohužel zklamání. Všechno tady už bylo. Některé vtípky dokonce vykradeny z předchozích dílů. Celý děj mě navíc nějak nezaujal a chvílemi mi bylo jedno, co se ve filmu zrovna děje. Závěrečný souboj je pak degradován neustálou snahou o humor, která přichází i ve chvílích, kdy má být divák napnutý nebo dojatý. Dojemné scény teda nefungujou taky. Prostě buď ať pandí dobrodružství už skončí, nebo to chce lepší scénář.(4.7.2016)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Kedykoľvek zapnem TV, vidím Kungu Fu Pandu. Ja osobne som touto postavičkou presýtený. Taktiež som rozhodne viac dúfal v humornejšie pasáže. No a keď mi došlo, že sa viac nudím ako zabávam, uvedomil som si, že ani samotný príbeh nedisponuje takou originalitou, akú by si tretie pokračovanie zaslúžilo.(13.7.2016)

 • - Ve filmu je použita nová technologie, která kombinuje 2D a 3D animaci inspirovanou starověkými čínskými svitky (především slavným panoramatickým svitkem Svátek čching-ming na řece), které připomínají animovaný obraz. Technologie využívá grafický charakter 2D stylizovaného materiálu, ale převedeného do počítačem vygenerovaného 3D prostředí. (Zdroj: CinemArt)

 • - Premiéra filmu se nejprve přesunula z 18. března 2016 na 23. prosince 2015. Avšak poté, co byla na stejný den potvrzena premiéra Star Wars: The Force Awakens (2015), se uvedení do kin přesunulo zpátky na původní datum. (ManOfPhoenix)

 • - Než se chopila režijních otěží na druhém a třetím filmu, Yuh Nelsonová pracovala jako vedoucí akčních scén a snivých sekvencí na prvním díle Kung Fu Pandy (2008). (Zdroj: CinemArt)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace