Kung Fu Panda 3

• USA Kung Fu Panda 3 (více)

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše začne tím, že se znenadání objeví Poův ztracený biologický otec, společně pak odcestují do tajného pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny. Ale pak Kai, padouch s nadpřirozenými schopnostmi, proletí Čínou jako vichřice a začne porážet všechny mistry kung-fu, Po musí udělat nemožné: naučit vesnici plnou legraci milujících, těžkopádných bratří umění kung-fu, aby se z nich stalo neohrožené společenství Kung Fu Pand! (CinemArt)

x_ander

Těžko přijít ve třetím dílu animovaného filmu s něčím originálním, Kung Fu Panda 3 ale stále baví a drží si svou kvalitu. Příjemná jednohubka. ()

blondboss

Tretie pokračovanie Kung Fu Pandy na mňa dosť slušne zapôsobilo. Nebolo to síce nejaké dejové terno, ale animácie veľmi pekné a dejovo sa to posunulo minimálne predstavením nových postáv a trošku hlbšieho preniknutia do pôvodu samotného Po s odkazom aj na predošlé časti. Pôvodne som rozmýšľal nad troma hviezdami, ale štvrtú pridávam kvôli nádhernej Zimmerovej hudbe. 70 % ()

george82

Ale jo. Po je furt stejně debilní a furt to funguje. Navíc najde vesnici se svými podobně debilními druhy, takže to i občas vygraduje. Za mě to funguje a není třeba to hlouběji zkoumat. ()

megajalec

Trojka má veľmi pohodový, milý príbeh. Tentoraz sú spolubojovníkmi Poa samotné pandy. Dá sa zasmiať, má to napätie, nechýba ani kung-fu. Tretie diely zvyknú byť prevarené z prvých dvoch, v pandom dobrodružstve to nehrozí. ()

PaTeXx

E-e, takhle by to nešlo. Třetí dějství Dračího bojovníka je (zatím) ten nejnudnější snímek celé ságy. Film mě víceméně po drtivou (ano, čtete správně) většinu trvání strašně nudil, a žádná scéna ve mně nevzbudila ani z poloviny takové emoce, jaké zdobily předchozí dva filmy. Ať už se bavíme o bojových scénách nebo o rodinných dialozích s tatíkem, které se tvářily srdceryvně, ale ono hovno. O naprosto nevyužitém potenciálu nového pandího obyvatelstva raději nemluvím. Tohle všechno píšu v době, kdy byla oznámena čtverka a té se upřímně zatraceně bojím, protože studiu DreamWorks o strastech čínského národního zvířata očividně docházejí nápady. ()

belinko

Nieje to zlé, Jack Black tam pasuje ako riť na šerbel, aj niektoré vtípky stoja za zasmiatie, len film neprináša nič nové. Opäť neskutočný happy end jak hovado (trošku vykrádačka prvého matrixu)... animácia pekná, solídna troječka ()

Sharlis

Strašný nepodarok, nechápem ako to môže mať takto vysoké hodnotenie ako prvá panda. Zatiaľ čo prvý diel si získal divákov humorom a humornou akciou, tak tuto humor takmer nie je. Celé je to vážne a dramatické, prípadný humor je dementný a nijako trafný ako to bolo v prvom filme. A už to nemá z čoho ťažiť. Príbeh je podpriemerná sračka, za pandou príde jeho pandí otec a jeho otec vták to zle znáša. Toto sa rieši celý film + kamarátov Pandy killuje nejaký tauren. Tak panda odíde do pandej dediny a tam žerú a gúľajú sa z kopca asi 40 minút (nerobím si srandu)... no a keď máte toľko času dívať sa na pandy ako žerú, gúľajú sa z kopca a rozhodujú sa kto je ich pravý otec, tak asi máte plnohodnotný život. Absolútne najdementnejší a najslabší diel a dúfam, že i posledný :-/ ()

Goumen

Nebylo to vůbec špatné, zhruba na úrovni předchozích dílů, takže lehce nadprůměrný pohodový animák. ()

tomino28

Panda je pořád komická a snaží se být i (za každou cenu) vtipná, pomalu, ale jistě začíná ztrácet dech. Tuto skutečnost přičítám snahám tvůrců vytřískat z této dnes už série maximum a vydělat co to jde především na východních trzích, kde je toto zvířátko doma. Navzdory všem těmto skutečnostem je Kung Fu Panda 3 stále kus poctivého animovaného řemesla a díky své délce ani nestihne nudit. S dalším pokračováním už bych si to ale, být tvůrci, důkladně rozmýšlel. Nicméně pokud to bude finančně dávat smysl, tak se s tou chlupatou potvorou ještě určitě na plátnech setkáme. ()

esmoke

O Kung Fu Pandě 3 se nedá napsat nic moc jiného, než o Kung Fu Pandě 2. (2D dabing) Rozpočet: $ 145 miliónů, Tržby: $ 518,924 miliónů. ()

Kakashi_kage

Pobavilo a svůj účel naprosto splnilo. První polovina filmu, je sice trošku slabší a pomalejší,ale o to víc je druhá půlka filmu strhující a hodina a půl, utekla opravdu rychle. - 75% ()

cobislav

U této série to jde od prvního dílu dolů vodou a zde se již plně projevil nedostatek nápadů. Předvídatelný příběh a závěr, kde se vlastně všechno vyřeší samo jsou pro mě jasným znakem, že už stačilo. Na další díl už doufám nedojde. ()

Bezejmený

Opět úžasná hudba i hravá animace. I na potřetí je tu hodně nápadů, hodně vtipů i zesměšnění žánru nejen kung-fu filmů. Trochu mi chyběly bojové scény, ale film šlape hodně rychle a zábavnou cestou k cíli, takže nuda nehrozí. ()

FLVEKK

Předvídatelný Kung Fu Panda. Ve všech dílech pořád ten stejný příběh, akorát s jiným padouchem. Ale prostě to nějak funguje a film si celkem užíváte, 70%. Samozřejmě nějaké další pokračování nebo snažení se o čtvrtou kopii ničeho by nijak neprospělo, takže tohle enough :) ()

v.indruchova odpad!

Opravdu zklamání. Další manipulativní záležitost. Roztomilé pandy, rádoby nešikovný Dračí bojovník. Na povrchu to vypadá všechno hezky, ale uvnitř je to "prohnilé". Ano, co bylo fajn, pár vtípků a vizuál. Předvídatelné, v každém záběru. Příběh co tady již byl tolikrát. Opět všudy přítomná magie! Bezní by se snad ani nevy... Když bez toho nedokážou udělat pěkný příběh. :( Nemohu doporučit, ani pro dospělé natož pro děti. ()

bonovox

Dobre sa nato pozerá, ale to pôvodné čaro už vyprchalo. Stále je to však nadpriemerná produkcia na poli animákov. ()

kolly13

Ani třetí díl neoslabuje pojídací veselí versus boj se zlem. Využívání tradičních čínských symbolů a amerického příběhu jde kupodivu snadno dohromady a věřím, že originální dabing bude ještě o fous lepší. Doporučení pro rodiny s malými dětmi. ()

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami