Kung Fu Panda 3

• USA Kung Fu Panda 3 (více)

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše začne tím, že se znenadání objeví Poův ztracený biologický otec, společně pak odcestují do tajného pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny. Ale pak Kai, padouch s nadpřirozenými schopnostmi, proletí Čínou jako vichřice a začne porážet všechny mistry kung-fu, Po musí udělat nemožné: naučit vesnici plnou legraci milujících, těžkopádných bratří umění kung-fu, aby se z nich stalo neohrožené společenství Kung Fu Pand! (CinemArt)

Torgal

Tretí krát vstupujeme do tej istej rieky a úprimne, Kung Fu Panda už nemá čo nové povedať. Nastupuje síce Poov (biologický) otec a dej sa presunie do pandej dedinky, ale štýl humoru aj akcie už ničím neprekvapí. Príbeh je navyše najmenej zaujímavý z celej trilógie a záporák je tu v podstate z povinnosti. Zbytočné pokračovanie natočené zrejme za účelom nakopnutia predaja všakovakého súvisiaceho merchandisingu. I napriek výhradám ale stále veľmi dobrá alternatíva pre pohodový filmový večer. 7-/10 ()

Hpatrik

Nějaké budování napětí a příběh šli úplně stranou, a třetí Panda kromě krásné Eye candy animace už nemá moc co nabídnout. Humor tu sice je, ale jeho účinek mě prostě minul, nebo spíš už panda necílí na dospělé... Další díl už prosím ne! ()

ViktorS

Tento tretí diel ma už moc za srdce nechytá, ale bol potrebný, pretože po konci druhého dielu sa priam pýtal. Po objavil svoj pôvod a spoznal svoju rodinu, niektoré postavy tu opäť dostali viac priestoru čo je fajn. Tiež animácia sa tu zase o krok posunula, ale cez to všetko to už proste nie je ono. Záporný charakter tiež nie je nejako zaujímavý v porovnaní z dvomi predchádzajúcimi, ale dá sa. Tiež sú tu vtipné a akčné scény, ale tých dojemných alebo viac dramatických tu trocha chýba. Preto sa mi tento diel javí miestami trocha detinsky. Ale aj tak koniec koncov pekne zakončuje túto trilógiu. No pre zachovanie jej kvality dúfam, že ďalšie pokračovanie nebude. ()

AloeB

U dvojky jsem se vyšťavil upřímným nadšením, zde je naopak nutné přistupovat k tomu kriticky. Třetí díl krásně shrnuje všechny nedostatky, které předchozí pokračování snad mělo a násobí je. Kýč, který se mi v předchozím pokračování líbil, je nyní otravný. Charismatického Šena nahradil generický buvol, jemuž by snad neměl šanci porozumět ani regulérní navrátivší se ze Spirit realm a jestli v jedničce (matně vzpomínám) Po pochopil, co znamená být dračí bojovník a v pokračování našel vnitřní klid, tak tady je opět formule otravně zopakována s tím, že opět to zvládl za mnohem kratší dobu než ti mistři, kterým to trvalo léta (v prvním díle obdiv, v druhém uznalé kývání hlavou, ale jak je to potřetí, tak to mě třeba poser koště). Oogway byl fajn, i když moc nechápu, proč bylo nutné ho vrátit, a pandy jsou zcela pochopitelně nejlepší, ale jinak to stálo za vyližjombies - jak se naučili Chi používat a proč to Po nakonec může učit mi stále uniká. ()

Khalia

Myšlenkově a animačně jednoznačně nejlepší z prozatímních dílů. Nerozumím hodnocením typu "je to pro děti" - pochybuji, že menší děti skutečně rozumí hloubce poselství filmu. Opět pecka, zpracovaná do nejmenšího detailu. PRO CHYTRÁKU TYPU "Je to kvůli prachům a marketingu": Už při pracování na první Kung fu Pandě bylo dohodnuto, že bude ŠEST dílů. Dějově jsou už stanovené. Takže žádný vlezdoprdelství Číně, ale pořádně nadupanej příběh. :) ()

Shaleman

Nejlepší byla stejně jednička. Poctivá porce kung-fu a komedie, zaměřená na děti a přesto nenudila ani dospělého. Výborná choreografie, skvělé hlášky a dobré zpracování. Dvojka trochu kulhá. Málo kung-fu (byť scéna se zajícem hrajícím během úvodní bitky na loutnu byla bravurní, poctivá, dle tradic kung-fu filmů), málo vtipu a zbytečně moc akce. Pokračování skutečně o ničem. A teď tu máme trojku... Co se týká skutečného kung-fu, oproti dvojce se to nijak zvlášť neliší. Naštěstí však ale ubylo akce a přibylo komedie, takže film krásně zabavý. Jen ta astrální rovina vyprávění mi strašně vadila, protože celý film s mluvícími zvířátky - bojovníky kung-fu házelo do silně nerealistické roviny. Moc zaměřené na děti, moc americké, ale i tak jsem se bavil. ()

ZnalecH

Tento díl překonal dvojku a řekl bych, že byl dokonce skoro tak dobrý jako jednička. Po má mnoho nesnází, které se v průběhu filmu snaží překonat a celé to příběhu dodává na svižnosti a dobrodružnosti. Skvělé hlášky jsou nenahraditelnou součástí. ()

Dzvandzi

Obrovská bomba animace a efektů,který vás osloví hned na začátku.Pokračuje to super příběhem,který se mi líbil o hodně víc než 2.díl a krásně uzavřel animovanou triologii závěrečnou bitvou.Film byl prostě vtipnej a kvalitní.Možná se mi líbil tento díl více,než 1. a to jsem opravdu nečekal...80% ()

Likan7

Mám to svým způsobem dost ulehčené. Zbývají mi poslední díly Legend o mazáctví, takže znám všechny postavy mnohem více do hloubky než většina z vás. Proto to pro mě bylo žužo vidět zase mnou velmi známé prostředí Nefritového paláce, Restauraci pana Binga s blízkou vesnici. Určitě chválím animaci. Ta je skutečně nádherná a s celým týmhle funkčním a přitom pohádkovým světem tomu dává skvělý kouzlo. Pandí vesnice je úžasné místo, kde by každý chtěl žít. Pandy samotné jsou asi nejroztomilejší stvoření na světě (holčička "pruhované mimi" rulez). Po stránce technické fakt boží. Příběhově to je sice slabší než předešlé filmy a hlavně střední pasáž je vyloženě špatná, ale epické finále a rodinné poselství to zase vyšvihlo dost nahoru, abych byl spokojený. Poův přerod je skvělý a...celý to vlastně působí dost dobře, takže se budou bavit děti i jejich rodičové, protože tomu přidává i velice sympatická stopáž. PS - Tygřici nový oblečení pořádně sekne! ()

RajAthen

Překvapení. Samozřejmě, že jde předně o šikmooké dojení již známé značky, ale třetí díl si v mých očích vydobyl své místo a jako pohádka s trochou té rodinné moralitky funguje na jedničku, lépe než díl druhý. ()

rublik05

Já osobně třetího Kung Fu Pandu vnímám jako nejméně povedené pokračování, které je ale paradoxně nejvtipnější a nejvíc jsem se u něj pobavil. Na druhou stranu je třeba uznat, že se jedná o extrémně jednoduchý, místy až dětský humor, takže nemá cenu čekat nějaké složitější komické obraty. Co se týká příběhu, ten krásně navazuje na předchozí díly, má několik fakt dobrých nápadů, ačkoliv mi přišlo, že toho z nich tvůrci mohli vymáčknout mnohem víc. Akční scény a souboje jsou tentokrát takové nijaké, překvapilo mě, že zde není snad ani jediná scéna, která by byla něčím tak výjimečná, že by mi hned na první dobrou utkvěla v paměti. Celý díl se zkrátka až moc zaměřuje na dětské publikum, čemuž je ve filmu podřízeno de facto veškeré dění. Animace je však opět perfektní, hudební podkres taktéž. Nelze si ale nevšimnou, že už se lehce vaří z vody a sérii dochází nápady i dech, takže s dalším pokračování bych byl asi trochu opatrný. 6/10. ()

Shredder

Uplne tradicna Kung Fu Panda. Kto videl prve dve casti, vie presne do coho ide. Kreativne suboje, simplicitny pribeh, rodinny humor, komicke postavicky, pestrofarebny svet a nas tarbavy draci bojovnik. Funguje to, ale v podstate je to takmer ako prva cast len s nejakymi modifikaciami, predovsetkym v prostredi. Stale pekna rozpravocka, len uz tomu chyba ten efekt prekvapenia, ktory mava novum. ()

Alergius

Povedené zakončení série (doufám). Nic převratného nepřinesl, smál jsem se dost a překvapivě to mělo hlavu i patu. ()

RAFT

Třetí pokračování animovaného příběhu. No musím uznat že ,tento Dil bude hlavně bavit menší publikum.Pro dospělého to bude ,tak trochu utrpení. Protoze je tento Dil uplne skoro stejný jako všechny ostatní co se týče děje. Jestli budou další dily, tak to půjde už jen do sraček. 65% ()

misar3

Zostuzení celé série a degradace všech postav. Panda se nikdy neprezentoval jako inteligentní kung-fu mistr, ale zde z něj udělali regulérního blbečka. Eskapády s jeho taťkou byly až k pláči. Čínský kabátek se blíží k hranicím anime (oči, 2D scény), což filmu značně škodí. Bojová choreografie je rozhodně nejslabší ze všech tří filmů. Vykreslení záporáka je slušné, měl potenciál stát se nejlepším záporákem série, ale nakonec to opět pohřbili okolnostmi, které se kolem něj (ne)vyskytují - zatímco v prvních dvou filmech měli záporáci srovnatelně prostoru jako hl. hrdina a jejich minulost byla zajímavá, zde jsme dostali frajera, kterého nikdo nezná a to nakonec působí komicky a celou postavu znevažuje. Na nový díl doplatila především Pětka, ale i mistr Sifu. Z charismatického mistra udělali hloupého chudáčka, jehož hlášky se absolutně rozcházejí s vážností z minulých dílů. Jediná kdo si jakžtakž zachovala tvář, byla Tygriče. Jeden z nejhorších hudebních podtextů, co jsem v animáku slyšel (Až na Kai´s theme, ta byla kulervoucí), absolutně nehodící se za účelem odkázat na asijskou kulturu. Jediným plusem byla počáteční scéna, kterou si pro sebe urval mistr Ugway. Zbytečný film, znehodnocení série a potupa většiny postav. ()

Maniik88

Prvá polovica mi prišla taká hodne detská, blbé vtípky štýlu prdy grgy a bolo to aj trochu trápne. Sem tam som sa zasmial, ale nebolo to ono. Potom sa to zlepšilo, záverečný súboj a posolstvo sa mi páčilo. Každá panda mala čosi na pozadí a posunula Poa ďalej. Také nejaké skryté posolstvo a myšlienka. ()

liberita

Tretia Kung fu panda sa mi páčila viac ako druhá, hoci nedosahuje úroveň prvého dielu. Kolegovia zo zúrivej päťky s výnimkou tigrice veľké úlohy nezohrávajú a väčší protagnizmus je daný samotnému Poovi, jeho dvom otcom a pandám v osade. Výsledkom je milý a zábavný film, ktorý je už ale viditeľne orientovaný na najmladších divákov. Zaujala ma hudba sprevádzajúca postavu Kaia a bolo fajn zase sa stretnúť s majstrom Oogwayom. ()

lksvcr

Možná jsem neviděl nic nového, ale zato jsem se příjemně uvolnil, zasmál a pobavil nad tímto filmem a tyto tři faktory určují moji spokojenost u tohoto snímku. Hodnotím kladně, protože tohle je pohádka a nic víc od toho ani nečekám, takže za mě 4* ()

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami