Burák v Tokiu

• USA Tokyo Mater

Roztúrujte motory a sledujte nezapomenutelnou sbírku Autogrotesek, ve kterých hlavní roli hraje Burák, milý a bláznivý odtahový vůz z filmového hitu Auta. Tvůrčí tým společnosti Disney Pixar přináší devět zábavných Povídaček, ve kterých nebudou chybět býčí zápasy, závody odtahovek, rockové koncerty, obří bouráky, a dokonce ani úplně fantastické odhalení. Burák, srdce a duše Kardánové Lhoty, vás společně s dalšími oblíbenými postavami ze světa filmu Auta bude provázet na báječné jízdě, při níž se bude celá vaše rodina skvěle bavit. V epizodě Burák v Tokiu se Burák díky běžnému odtahu dostane až do Tokia, kde je podlým vůdcem gangu a jeho bandou ninjů vyzván na závod v driftování. S pomocí svého přítele "Bleskodraka" McQueena a speciálnímu tunningu se Burák pokusí zvítězit a stát se "králem všech drifterů". (HBO Europe)

Djkoma

Jednoduché, ale současně nepříliš zábavné a "vypulírované", jak je jinak divák od Pixarů zvyklí. Je to škoda, auta nebyla zrovna špatný snímek, ale i zde je vidět nevyužití potenciál i trochu menší snaha o lepší vtípky ze strany autorů. ()

Bluntman

Předfilm k BOLTOVI - PSU PRO KAŽDÝ PŘÍPAD, který je spin-offem AUT, parodií RYCHLE A ZBĚSILE a cross-overem postaviček Pixaru (Mike a Sully v japonské restauraci z PŘÍŠEREK S.R.O., roboti z VALL-I). Od SPEED RACERA jsem takhle nepociťoval při sledování závodů anebo akce rychlost, zároveň jsem se náramně bavil přívalem menších roliček, odkazů a nesčetného množství nápadů v rámci krátkometrážní plochy. A oceňoval stylovou podvratnost a vypravěčskou důmyslnost (vážně jsem nečekal, že v animáku, navíc předfilmu, bude někdy užita figura nespolehlivého vypravěče). ()

Dever

// Production Companies: Pixar Animation Studios // Celkom zábavné a jednoduché, taká vtipná jednohubka. ()

gudaulin

V distribuci běžel tenhle animovaný kraťas jako předfilm k Boltovi - psu pro každý případ. Animace - jak jinak - precizní. Pixar zkrátka umí. Má to i úžasnou dynamiku a slušnou dávku vtipu, tím jsme ale s výčtem předností u konce. Příběh nemá hloubku, stopáž nic takového ani neumožňuje. Jde o pouhou jednohubku k navnadění chuti pro hlavní chod. Svým způsobem reklama na práci studia. Ale stylová a s chutí i znalostí řemesla natočená. Celkový dojem: 70%. ()

Allien.9

Třetí "Rychle a zběsile" v podání Pixaru? Totální a hlavně pestrobarevný nářez, který potěší jak milovníky rychlých aut, tak i těch animovaných. Musím říct, že v porovnání s "Burákem a Bludičkou" (první krátký film o Burákovi), je tenhle výtvor minimálně o jednu třídu lepší. Btw... Skvělá muzika. !!!MODIFIED!!! ()

swamp

Parodie na The Fast and the furious: Tokyo drift - nejedná se však o samostatný kraťas, nýbrž o jeden z dílů seriálu Cars toon: Mater's tall tales. Nic extra, ale neurazí. ()

PetrPan

Předzvěst jemně přebarvených Aut 2, která sice pořád baví a oplývá opět řadou vtipných gagů, ale ve srovnání s předchozími kraťasy Pixaru je tohle prostě jenom barevná pohádka ( navíc součást Burákových povídaček a ty ostatní jsou úplně někde jinde) . Čili možná příliš tvrdé dvě hvězdičky. ()

Stanislaus

Nádherné a barevné zpracování přebíjí jednoduchou zápletku točící se okolo Burákova vyprávění o opravdu drsné tokijské jízdě. ()

honajz

Taková parodie Rychle a zběsile v pixarovském podání - vyleštěná auta, auta krásky, plno neónů a reklam, světel, a dost dobrá honička. ()

ABLABLABLA

Zábavné, ale ne až tak moc. O animaci se netřeba bavit, ale ten příběh byl vcelku nic moc. Pobavilo třeba Pro mě, pro Buráka, není nic daleko....Tokyo....Páni budu muset změnit slogan, ale jinak takové obyčejné. ()