Chance Templeton (RICK YUNE) z Bankoku má jedinečný dôvod na to, aby bol nahnevaný. Vo veľmi mladom veku sa stal svedkom vraždy svojich rodičov. To nie je pre žiadne dieťa vhodný zážitok. Chance sa túto traumu ale rozhodol prekonať iným spôsobom, ako chodením k psychológovi, či užívaním liekov. Ako jeho mentor sa ho ujal profesionálny zabijak. Od toho času sa z neho stal stroj na zabíjanie, čím si ventiluje svoju zlosť z minulosti, ktorá trvá až dodnes. Ale keď sa jeho najnovšou obeťou má stať popová hviezda, ktorej osobným bodyguardom je jeho adoptovaný brat, Chance sa po mnohých rokoch dostane do dilemy. Nedokáže zabíjať. Keď sa to dozvie podsvetie, pre ktoré Chance pracuje, situácia sa zmení. Tentoraz sa bude rozdávať odmena za Chancovu hlavu. Chance musí pozbierať všetky sily, aby bojoval proti tým, pre ktorých toľké roky pracoval. (oficiální text distributora)

Lacike

V tomto filme sa neustale nieco deje. Je tu kopa bitiek, prestreliek, nahanaciek. Tempo je zbesile. Ale nakoniec je to prd platne lebo vsetky akcne sceny su natocene otrasne a neprehladne. Divne uhly kamery, zbesily strih, mizerne prevedena akcia, primitivna choreografia bitiek. Takze si nic poriadne neuzijete. Je to celkom skoda, lebo pribeh o dvoch nevlastnych bratoch z ktorych je jeden bodyguard a druhy zabijak bol celkom zaujimavy, ale vysledok nestoji ani za jedno pozretie. ()

iXtr3m3

Strašne lacný a slabučký film. Od Ricka by som čakal viac. Ale čo, keď si to sám napísal aj produkoval. Na to kvality jednoducho nemá. Škoda. ()

Johnny.ARN

Nič pozitívne sa v tom filme nedá nájsť. Bitky boli krátke, dej infantilný a cele to vyznievalo vtipne a bez zmyslu. Plus tie chyby. 1 z 5 ()

ywo666

Nie to taká katastrofa. A celkom zaujímavé obsadenie. A že by to bola komédia? WTF? Vôbec. Len mi nejde do hlavy prečo angažovali Ricka Yuneho do hlavnej úlohy. Pokiaľ viem je Rick je majstrom v taekwonde a dokonca reprezentoval samotnú kolísku tohoto športu (pre neznalých Kórea) na olympiáde. A práve taekwondo je známe pre parádne kopy. Napriek niekoľkým súbojom som nezachytil jediný kvalitný high kick od Ricka. To čo predvádza by zvládol po trojmesačnom tréningu hocikto bez znalostí bojových umení (pokiaľ nie je úplné drevo). Takže choreograf nech si dá facku. Ale inak sa tu strieľa a bije celkom dosť, čo je fajn. Ale zas žiadne rozsiahle akčné orgie. A dej je slabý, ale na žáner znesiteľný. Takže celkovo 55-60% čo je za 3*. ()

• Počas naháňačky začínajúcej sa od 38. minúty je možné vidieť, ako sa auto unikajúceho v každom strihu mení z Nissanu na Toyotu a naopak. Taktiež čelné sklo na Nissane je rozstrieľané, ale čelné sklo Toyoty je v poriadku. (Johnny.ARN)