Dvojica detektívov z Toronta vedie vyšetrovanie zamerané na 23-ročného obchodníka so zbraňami Bobbyho Duguida (Gregory Smith). Detektív Rick Merriweather (Shawn Doyle) a detektív Ford Sanders (Lyriq Bent) sú dvaja špecializovaní dôstojníci z Úradu pre dohľad nad zbraňami a snažia sa zladiť svoj rodinný život s často zložitými a nebezpečnými akciami.
Bobby Duguid zbrane predáva gangstrom z ulice, avšak za nitky ťahá jeho otec Paul Duguid (Colm Feore), ktorý stojí za oveľa väčšou organizáciou. Paul je legitímny obchodník so zbraňami, autorizovaný mnohými vládami na medzinárodný predaj zbraní, lenže zbrane predáva aj ilegálne. Keď sa však Bobby objaví v sledovanom dome miestneho obchodníka so zbraňami, polícia začne sledovať aj jeho otca Paula. Problém sa prehlbuje po tom, čo Bobby do obchodovania zatiahne priateľku Francis Dett (Elisha Cuthbert) a polícia začína sledovať aj ju. (U_S_O)

Kangaxx

Seriál najviac pripomína skvelú klasiku v podobe The Wire a hoci jeho kvalitu nedosahuje, stále ide o výbornú záležitosť. ()

U_S_O

Prvý diel si ma získal hneď od začiatku hneď prvou scénou a skvelou hudbou, ktorá bola aj po zvyšok času výborná. Takže zatiaľ je to za slušné 4 hviezdy a teším sa na druhú časť, v ktorej to dúfam vygraduje k piatim. [--] Škoda, nestalo sa. V druhej časti som sa tešil na viac priestoru pre Elishu, ktorý aj dostala ale ten koniec... Veľmi rád by som dal 5* ale niečo tomu chýbalo. Možno keď si to pozriem znova, tak prehodnotím svoje hodnotenie, zatiaľ 84%. ()