F. est un salaud

Marcel Gisler

Ruth Waldburger

Bettina Böhler
  • IvcaSammet

Jedním slovem hrůza ... Absolutně nechápu, jak někdo něco takového může vůbec natočit ... V průběhu celého filmu jsem se nudila a přála si, aby byl už konec ... Opravdu hrozný film.(23.6.2013)

Někdy vztah prochází různými zákoutími a nelze soudit. To, co se jednomu jeví už přes čáru, druhej je ochoten snášet a snad si i masochisticky užívat. Příběh má dynamiku, chování obou postav se vyvíjí, motivy reakcí jsou celkem zřejmé, i když nám samotným nemusí být pochopitelné. Švýcarských filmů s gay tématikou je poskrovnu, ale těch pár, které jsem měl možnost vidět, stály určitě za shlédnutí. Do tohoto ranku spadá i tento film, který není mainstreamem, ale v rámci svého prostoru dává nahlédnout do zákoutí lidské duše. Proto je to po dlouhé době opět film, který rád zařadím do své filmotéky.(15.7.2018)

• nejmka

Vždycky, když se objevil onen skvělý rockový zpěvák, maličko jsem si ublinkávala do úst.(25.1.2012)