Baculka (TV film)

Moppel-Ich

Komedie

Německo, 2007, 89 min

• G900

to: TheMaker Opravdu zacinam pochybovat o tve inteligenci. Zrejme vis o soucasnem Nemecku uplny hovno, tak se prosimte priste zdrz komentaru jako je tenhle.(7.3.2010)

Překvapivě milý a vcelku vtipný film a hlavní představitelka i Johanna Christine Gehlen hrály slušně. Dobré....(17.7.2011)

• noctambule

Strašná kravina, u které se člověk zasměje, ale asi ne v místech, kde to tvůrci plánovali:-) Ideální podívaná tak akorát při vaření.(19.7.2011)

Až moc z toho kouká snaha o německou Bridget Jonesovou,ale přesto bych to neviděla tak černě.Celkem jsem se nad tím i zasmála:)Příjemný oddych na nedělní odpoledne,nic víc od toho čekat nelze.(17.7.2011)

• Blazin

Čekal jsem, že německá komedie bude stát za nic tak jako asi většina (velká většina) co jsem viděl, ale tohle bylo trochu jiný, takový příjemnější, líp se na to koukalo, i když bylo předem jasné jak to skončí a i přes slabší konec a dost trapných scén dávám slušné 2 hvězdičky.(21.2.2009)