Baculka (TV film)

• Německo

Moppel-Ich

Komedie

Německo, 2007, 89 min

Až moc z toho kouká snaha o německou Bridget Jonesovou,ale přesto bych to neviděla tak černě.Celkem jsem se nad tím i zasmála:)Příjemný oddych na nedělní odpoledne,nic víc od toho čekat nelze.(17.7.2011)

Co si budeme povídat... je to jedno klišé posazené na druhým, ale... já se prostě přistihla, jak se při scéně v letadle blbě tlemím a vůbec můžu říct, že ten film byl milý. Hlavní představitelka je moc pěkná ženská, hezounek Tom je podle mě spíš slizounek a Albert byl moc fajn. Čekala jsem horší pokoukání a byla docela mile překvapená.(26.11.2012)

Příjemný průhledný a oddychový film s hepáčem. Tak proč jednou nevidět chvilku růžově ne?(22.5.2009)

Není to tak hrozné, jak by se podle zdejšího hodnocení mohlo zdát. Hlavně je to občas i vtipné. Co na tom, že mi hrdinka přijde krapet ošklivá, má sympatického Konráda a super osobního trenéra :D(17.7.2011)

Moc hezký film na nedělní odpoledne. Na to, že je to od nácků naprosto vtipný a milý film ! Skvěle jsem se pobavil. Nechápu zdejší hodnocení, proto o hvězdičku přidávám !(4.10.2009)