Die ProSieben Märchenstunde (TV seriál)

Komedie / Fantasy

Německo, 2006, 45 min

Thomas Fritsch, Christian Tramitz, Axel Stein, Oliver Wnuk, Julia Dietze, Julia Stinshoff, Josefine Preuß, Inez Bjørg David, Michael Kessler, Florian David Fitz, Olaf Krätke, Daniel Krauss, Manuel Cortez, Oliver Kalkofe, Janin Reinhardt, Katy Karrenbauer, Nic Romm, Chiara Schoras, Fahri Yardim, Antoine Monot Jr., Frank Giering, Ingo Naujoks, Mirjam Weichselbraun, Bettina Lamprecht, Wolke Hegenbarth, Anna Julia Kapfelsberger, Peter Nottmeier, Herbert Feuerstein, Michael Lott, Zora Holt, Karel Gott, Kai Lentrodt, Ellenie Salvo González, Annette Frier, Anna Böttcher, Arnel Taci, Matthias Brenner, Linda Kotisová, Sandra Milčinská, Holger Handtke, Sonya Kraus, Oliver Alexander Reinhard Petszokat, Helmfried von Lüttichau, Hugo Egon Balder, Nova Meierhenrich, Grit Boettcher, Heinrich Schafmeister, Tom Lehel, Kida Khodr Ramadan, Arzu Bazman, Johannes Rotter, Jörg Moukaddam, Hildegard Krekel, Tommy Krappweis, Rainer Basedow, Lukas Resetarits, Ilja Richter, Martin Semmelrogge, Ralf Richter, Janine Kunze, Max Giermann, Carolin Kebekus, Bernhard Hoëcker, Hans-Peter Korff, Wanda Badwal, Josef Hannesschläger, Markus Maria Profitlich, Oliver Welke, Peter Rappenglück, Stephan Bieker, Norman Coester, Oliver Beerhenke, Gerd Ekken-Gerdes, Lena Amende, Lina Rabea Mohr, Yasmina Filali, Uwe Fahrenkrog-Petersen, Heinz-Werner Kraehkamp, Wigald Boning, Ercan Özcelik, Daniel Steiner, Johann König, Simon Gosejohann, Randy Jones, Ingo Appelt, Charlotte Engelhardt, Tanja Mairhofer, Kalle Pohl, Ross Antony, Elton, Ralf Zacherl, Hella von Sinnen, Elmar Gunsch, Tetje Mierendorf, Wolfgang Völz, Dinah Geiger, Bürger Lars Dietrich, Kai Taschner, Detlef Soost, Tilo Prückner, Johanna Klum

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Musím hodnotit část Rotkäppchen (Červená Karkulka)! Naprosto mě odrovnal vlk a myslivec! :D Myslivcova image mě dorazila hned při prvním pohledu! Něco fakt tak strašnýho jsem nikdy neviděla, ale znamenalo to jednině plus pro vizážisty! No a vlk!! Scény u něj v baráku s Karkulkou to bylo něco! :D Taková parodie na sadistickou pohádku se mi fakt líbí, přestože s originálem má společné jen postavy! :)(30.6.2009)