poster

Cosmos Pink Shock

 • Japonsko

  COSMOS ピンクショック

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Romantický

Japonsko, 1986, 40 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Subjektiv
  *

  Opět jedno anime s velmi příhodně zvoleným názvem. Odehrávalo se v kosmu, růžové k vidění dosti a byl to šok. Sedmnáctiletá slečna Michi brázdí ve svém korábu mezihvězdný prostor a pátrá po unesené dětské lásce. Samozřejmě se při té příležitosti dostává do mnoha "veselých" a "napínavých" situací, je pronásledována, sprchuje se a křičí: "Michi, ikimasu!" Tak si teda leť a už se nevracej. Nene, ani náklad odkazů na staré kusy ti nepomohl, vždyť nemáš rozumný děj...(16.2.2009)

 • Tom_Lachtan
  *

  Uáá, co tohle zase bylo za dokonalý úkaz ultra-podbízivého anime určené pro... Já ani nevím, kam tohle zařadit, je to celé nějaké ukázkově divné, ovšem tentokrát to nemyslím ani v nejmenším jako pozitivum. Šestnáctiletá kdo-ví-jak-se-vlastně-jmenuje má růůůžovou vesmírnou lodičku (jejíž reálná barva nevypadá růžově ani v jednom záběru, ale když tvůrci tvrdí, že je růžová, tak bude růžová, i kdyby si kvůli tomu měl pan Spock sežrat uši a Yoda se nechat natáhnout na skřipec) a v té lodičce brázdí širý kosmos, zažívá hróóózně napínavé situace a potkává úžasně debilní postavy, kterým bych ze srdce přál strávit nějaký čas s hladovým stádem čivav páně Kim Chong Una, neboť jsou sympatické asi jako půl metrový pavouk, co se vám uhnízdí v posteli když se vám chce kurevsky spát. A navíc se hrdinka ani neobtěžuje svléknout?! No tak to už tu není ani jedinej důvod na to koukat, no toto, to už ne... Zdar a šáteček.(1.4.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace