Poznáš muže svých snů

You Will Meet a Tall Dark Stranger

• Španělsko

Conocerás al hombre de tus sueños

Spoznáš muža svojich snov

Komedie / Drama / Romantický

USA / Španělsko, 2010, 94 min

Přes značnou hořkost filmu se na něj pěkně koukalo, herecké obsazení bylo též příjemné a příběh ani chvíli nenudil. Na druhou stranu v něm ale chyběla originalita a pro Woodyho komedie tolik typický humor. Proto jdu tentokrát níž než obvykle a dávám "jen" lepší 3*.(4.1.2011)

Trochu slabší allenovka, ale v očekávání jeho nového filmu Midnight in Paris mě příjemně nabudila. Vztahové proplétačky jak jsme zvyklí, ovšem to tempo mi tentokrát přišlo pomalejší.(23.9.2011)

50% - Nevyužitý potenciál herců, zbytečně vysoký počet postav, jež trpí jakousi neúplností a hlavně absence typické allenovské nadsázky, díky které mu často to věčné opakování sebe sama spolknu i s navijákem. Jeden z nejnudnějších Woodyho filmů co jsem zatím viděl. Škoda...(27.9.2012)

ILUZE NĚKDY ZABÍRAJÍ VÍC, NEŽ LÉKY. Vztahovka, která je na devadesát procent tragická, ten zbytek se vrací jako humor, za kterým se stejně skrývá škleb smutku. 70%.(23.11.2010)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $3,248,246Tržby Celosvetovo $34,275,987 ║ uštipačný Woody Allen a presmička zlovestných príbehov zafungovala /70%/(17.1.2011)

• - Antonio Banderas nečetl celý scénář filmu, jen pasáže, ve kterých hrál, aby ho neovlivňovaly informace, které jeho postava neměla mít. Rovněž si nechal zarámovat dopis s nabídkou role, který od Woodyho dostal. (Jeremy.jk)

• - Monique Alfradiqueová se neúspěšně ucházela o roli v tomto filmu. (Karlos80)

• - Freidě Pinto se nelíbilo jméno, které Woody pro její postavu vybral, a tak ho přemluvila, aby si mohla vymyslet jiné. Zrodila se Dia, což ve španělštině a portugalštině znamená den a v hindštině světlo. (Jeremy.jk)