poster

Pacient č. 14

 • USA

  Eavesdropper, The

Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2004, 97 min

Režie:

Andrew Bakalar

Kamera:

Geza Sinkovics

Hudba:

Marc Bonilla

Střih:

Warren Bowman

Scénografie:

Warren Alan Young

Kostýmy:

Denny Colliver
(další profese)
 • drankeryth
  *

  Liza stratila sluch a je odhodlana urobit vsetko pre to aby ho znova nadobudla. Suhlasi s jednym experimentom a ten sa vydari a znova pocuje vsetko az velmi moc. Pocuje aj ludi, co si v podvedomi hovoria pre seba. Tuto schopnost vyuzije ku svojmu prospechu vlada a takto vyuziva jej skvele schopnosti. Tento film sa vlecie pomalym tempom a celkovo nic sa take v nom nedeje. Pre mna jeden z mnoha filmov, ktory ma moc nepotesil.(24.12.2010)

 • djcremo
  **

  Béčkový film v televíznom štýle. Nechápem označeniu sci-fi, keď to malo byť inšpirované skutočnými udalosťami. A aj napriek tomu, že to mohol byť dobrý námet na film, jeho potenciál nebol využitý ani zďaleka. Slabé výkony hercov a dej pôsobí dosť unudene. A koniec koncov, filmov o čitateľoch myšlienok je mnoho a lepšie spracovaných aj keď nie sú podľa skutočnej udalosti. A už keď sme pri tom, tak film vôbec na mňa nepôsobil že by bol podľa skutočnej udalosti. Proste som hercom neveril nič a bolo to aj tak podané akoby šlo o výmysel.(21.10.2010)

 • Tommassi3
  **

  "Pořád zůstává cenným státním majetkem, hlídejte ji dál..!!"(27.3.2014)

 • MickeyStuma
  *

  Což o to, námět není zrovna špatný, ale tvůrci nedokázali vyzdvihnout veškerý potenciál, jaký se zde vyskytuje. A tak výsledek vypadá značně dětinsky a nepřesvědčivě. Jakýsi tajný program vlády vrátí hlavní postavě ztracený sluch a ejhle, ona slyší lidské myšlenky. Jenomže právě ty shazují veškerou přesvědčivost. Jeden by nevěřil, jak jsou lidé v myšlenkách ukecaný. Snímek si v žádném případě nehraje na veledílo. Naopak vypadá televizně a ponuře. Klidný thriller, kde se toho zase až moc nestane. Po alespoň náznaku dramatu či akce aby se vyhlásilo pátrání. Na jedno shlédnutí stačí. Pak se radši podívám na ulici, jak si nějaký potulný pes honí vlastní ocas. Chytí ho a nebo ne?(29.3.2014)

 • Aluska88
  ***

  Pacient č. 14 je krásná žena s vizáží Famke Janssen a se schopnostmi Sookie Stackhouseové. Snímek je vydařeně zpracovaným thrillerem. Během děje jsem se vůbec nenudila. Zvolený námět je výborně rozvíjen, obsahuje spoustu slušných scén a obejde se i bez nějakých hluchých či laciných momentů. Zároveň však v rámci žánru nenabízí ani nic překvapivého či výrazného, co by ho dokázalo vytáhnout z průměru. I tak se jedná o solidní podívanou, nesmíte však od filmu očekávat žádnou velkolepost, porce napětí či geniálně propracovaný děj. Pak by Vás mohl i překvapit.(7.11.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace