Glee - Série 5 (série)

Komedie / Drama / Hudební / Muzikál

USA, 2013–2014, 15 h (Minutáž: 45 min)

Joaquin Sedillo

Lea Michele, Sara Radle, Daniel Amerman, Jacob Artist, Melissa Benoist, Blake Jenner, Chris Colfer, Darren Criss, Jane Lynch, Kevin McHale, Matthew Morrison, Alex Newell, Chord Overstreet, Naya Rivera, Becca Tobin, Jenna Ushkowitz, Ioan Gruffudd, Peter Facinelli, Amber Riley, Mike O'Malley, Iqbal Theba, NeNe Leakes, Michael Hitchcock, Grant Gustin, Erinn Westbrook, Christopher Cousins, Emilee Wallace, Caitlin Carver, Demi Lovato, Phoebe Strole, Mark Salling, Jayma Mays, Harry Shum Jr., Dot-Marie Jones, Romy Rosemont, Dyllan Christopher, Adam Lambert, Lauren Potter, Emilie Livingston, Ian Brennan (vyp.), Earlene Davis, Bradford Tatum, Brian Balzerini, Tyra Banks, Rane Jameson, Anna Claire Sneed, Bryce Johnson, Isabella Kai Rice, Nick Nordella, Stefania Spampinato, Skylar Astin, Jackée Harry, Marlee Matlin, Barry Livingston, Dianna Agron (a.z.), Ashley Fink (a.z.), Damian McGinty (a.z.), Cory Monteith (a.z.), Heather Morris (a.z.), Mark Salling (a.z.), Harry Shum Jr. (a.z.), Gwyneth Paltrow, Dianna Agron, Kristin Chenoweth, Heather Morris, Chace Crawford, Michael Lerner, Riley Voelkel, Charles Melton, Whoopi Goldberg, Dana Davis, Ashley Blaine Featherson, Assaf Cohen, Jeanette Brox, Edwin Garcia II, Laura Jordan, Saidah Arrika Ekulona, Stephanie Hunt, Rick Worthy, Galadriel Stineman, Chris Parnell, Max Adler, Josh Sussman, Rod McLachlan, Cyrina Fiallo, John Ainsworth, Shaun Brown, Jeff Doucette, Cory Monteith, Shirley MacLaine, Gary Dourdan, Eric Roberts, Jim Rash, Richard Kind, Ilia Volok, June Squibb, Billy Dee Williams, Tim Conway, Melinda McGraw, Sean O'Bryan, Mia Barron, Brittany Renee Finamore, Charles C. Stevenson Jr., Jonathon Grant, Kristen Schaal, Beau Garrett, Max Emerson, Tommy Bechtold, Nathan Davis Jr., Nathan Keyes, Irene Roseen, Mary Stein, Mason McNulty, Geri Jewell, Christina Carlisi, Cassandra Bautista, Nikki Tuazon, Andi Chapman

Komentáře uživatelů k sérii (3)

Za mě bohužel opravdu slabší série. Jsem ráda, že už je to předposlední série.(4.10.2020)

Mě to v tom New Yorku prostě nebaví a bohužel pátá série se tam odehrává skoro celá. Chápu, že nemůžou napořád zůstat na střední škole, ale možná to měli ukončit když ještě byla příležitost. Takhle se všechno opakuje pořád dokola. Navíc Rachel byl nejraději dala facku, aby se probrala, protože ta její rozhodnutí jsou na hlavu. Opustit NYADU, zariskovat vyhazov ze své vysněné role na Broadway jenom kvůli nějakému pitomému seriálu. Trošku mě štve, že je její role tak moc lehkomyslná a možná moc ambiciózní.(4.10.2020)

Nejspíš nejslabší série Glee, ale i tak v ní lze naleznout skvělé části tohoto seriálu.(15.10.2019)