Reklama

Reklama

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

Padme_Anakin 

všechny recenze uživatele

Gregory Peck na mě působí úžasně sympaticky a v tomto rodinném dramatu se mi opět moc líbil. Hlavní postava se ocitá na několika životních křižovatkách a divák sleduje myšlenky, jednání, rozhodování, chybování a následnou snahu o nápravu... Tím celkovým vyzněním se jedná o příjemný film o všem podstatném v lidském bytí (o rodině, lásce, práci, penězích, upřímnosti, pravdě). Stojí za to vidět. ()

crackonosh 

všechny recenze uživatele

Jak píše Atron, je to především film o životních (a rodinných) hodnotách, ale také o důvěře a upřímnosti, o schopnosti být mužem a stát se znovu mužem. Zpočátku trochu nejasné směřování filmu dostane nejpozději od druhé poloviny silnou gradaci, na konci je ten příběh docela dojemný. Je vidět. že scénář vznikl podle kvalitní literární předlohy — přestože se toho ve filmu děje relativně málo (většina dvou a půl hodinové stopáže sestává z rozhovorů v kanceláři nebo doma), je to vícevrstevnatě vystavěné drama. ()

Reklama

hanagi 

všechny recenze uživatele

Hlavní hrdina se až moc snaží být dokonalým mužem své doby. I když cítí, že není šťastný, podřizuje se všem nárokům, které na něj klade okolí, vlivní "přátelé" i ctižádostivá manželka.  Ztrácí tím sám sebe i důvěru svých dětí. Konec je sice hořký, ale na můj vkus až zbytečně smířlivý. Zaokrouhluji nahoru hlavně díky skvělému Gregory Peckovi. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama