Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

Wizards of Waverly Place: The Movie

Mark Hofeling

Kostýmy:

Mona May
  • Tommassi3

"Je ještě tolik kouzel, která jsem nevyzkoušel !!" - "Kozy ??" - "To měli být tygři !!" ;) Seriál neznám, takže nejsem lapen do sítí nějakých souvislostí, mnoho pozitiv jsem na téhle rodinné záležitosti bohužel nenašel.. Překrásné lokace, hodně příjemný soundtrack, herecké obsazení většinou nesmírně nesympatické a iritující v čele s tragickou Selenou Gomez, infantilní, byť nezbytně očekávaný moralizující, děj, trapné dialogy a kouzla, triky, které dnes již nenadchnou ani sváteční diváky, to vše dává dohromady podprůměrný nedospěle upištěný film, který svojí plochou scénáristickou prvoplánivostí zavánějící výslednou prázdnotou působí jako spořič obrazovky.. Kouzelníci z Waverly neurazí, ale druhý den nejste schopni souvisle popsat, o co ve filmu vlastně šlo..(16.8.2013)

Seriál mě příliš nezaujal, viděl jsem jen pár dílů (3 *). Od filmu jsem toho proto také moc nečekal. Ale ve výsledku se jedná o vynikající komedii s dobrými hláškami a scénami, zajímavým námětem. Hodnocení pochopitelně také zvyšuje Selena Gomez, která patří mezi mé nejoblíbenější zpěvačky. Její herectví je minimálně stejně dobré jako zpěv. Těším se na její další herecké účinkování.(27.8.2015)

• Rudyamon

Když film začal a já viděl první scénu, fakt jsem nevěděl jestli to vydržím, protože už od prvních vteřin to vypadalo dost beznadějně. Ne že bych v průběhu filmu změnil názor, ale řekl jsem si, že se tedy podívám jak to skončí. Je fakt, že pokračování, hlavně když jsem si už zvykl na nezvykle vlažný scénář, mě trošičku zaujalo a já to vzal jako dokonalé vyčištění hlavy od pracovního dne. Scénář byl hodně vlažný, výkony herců o kapku lepší a nehrát tam Selena Gomez snad bych ani nepsal komentář. Takže, co se mi na filmu líbilo kromě Seleny, která je docela milá, za což ji dávám hvězdičku? Aha, no vlastně skoro nic ... Ale účel to splnilo a já šel spát s prázdnou hlavou a za to je ta druhá hvězdička :-) ...(10.4.2011)

• nash.

Nepříliš zábavná pitominka, která by mohla úspěšně fungovat jako kvíz "Najdi co nejvíc nesmyslů, hloupostí a kiksů v ději i vnitřní logice". Postavená na krutě zdeformovaném, odfláknutém a nevyužitém motivu, který scénárista vykradl z prvního Back to the Future a pro sichr doplnil "indianajonesovským" finále. Produkce to pak dorazila obsazením otravnými týpky jako vystřiženými z Brava, kteří dokonale definují pro televizi divadelní termín "šmíra".(15.1.2012)

Odkedy sa stala Selena Gomez najobľúbenejšou speváčkou mojich dcér, tak musím s nimi občas povinne pozrieť aj nejaký jej film. Tento raz prišlo na celovečernú verziu kúzelníkov... Najväčšie pozitívum vidím, že tu autori vypli ten otravný smiech v pozadí, no ale ostatné... čo ja viem... Toto je asi vážne len pre úzkoprofilovú vekovú hranicu divákov. Niektoré scénky však boli celkom zábavné, len si treba zvyknúť. Kvôli dievčatám a tomu, že sa im to páčilo pridávam jednu hviezdu. 50/100(29.12.2017)

• - Natáčení probíhalo v Portoriku a Kanadě. (Terva)