Reklama

Reklama

Kouzelnická rodina Russoovic bydlí v New Yorku, vlastní restauraci a žije navenek obyčejný a spořádaný život. Skrývá ovšem jedno velké tajemství – je to rodina kouzelníků. Otec, sám bývalý kouzelník, učí své děti čarodějnickému řemeslu. Alex, Justin a Max jsou ale v pubertě a tak není divu, že se jim občas nějaká ta kouzla úplně nepovedou. Jako třeba Alexe, která ve vzteku pošle během dovolené zlé kouzlo na celou svou rodinu. Zatímco se Max snaží udržet své rodiče pohromadě, Alex s Justinem musí najít bájný Kámen snů, který jediný může toto kouzlo překazit. Hlavní tváří příběhů z Waverly Place je vycházející americká hvězda Selena Gomez. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (55)

Rudyamon 

všechny recenze uživatele

Když film začal a já viděl první scénu, fakt jsem nevěděl jestli to vydržím, protože už od prvních vteřin to vypadalo dost beznadějně. Ne že bych v průběhu filmu změnil názor, ale řekl jsem si, že se tedy podívám jak to skončí. Je fakt, že pokračování, hlavně když jsem si už zvykl na nezvykle vlažný scénář, mě trošičku zaujalo a já to vzal jako dokonalé vyčištění hlavy od pracovního dne. Scénář byl hodně vlažný, výkony herců o kapku lepší a nehrát tam Selena Gomez snad bych ani nepsal komentář. Takže, co se mi na filmu líbilo kromě Seleny, která je docela milá, za což ji dávám hvězdičku? Aha, no vlastně skoro nic ... Ale účel to splnilo a já šel spát s prázdnou hlavou a za to je ta druhá hvězdička :-) ... ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Odkedy sa stala Selena Gomez najobľúbenejšou speváčkou mojich dcér, tak musím s nimi občas povinne pozrieť aj nejaký jej film. Tento raz prišlo na celovečernú verziu kúzelníkov... Najväčšie pozitívum vidím, že tu autori vypli ten otravný smiech v pozadí, no ale ostatné... čo ja viem... Toto je asi vážne len pre úzkoprofilovú vekovú hranicu divákov. Niektoré scénky však boli celkom zábavné, len si treba zvyknúť. Kvôli dievčatám a tomu, že sa im to páčilo pridávam jednu hviezdu. 50/100 ()

Reklama

yousee 

všechny recenze uživatele

Selena Gomez v hlavní roli, kouzla a Selena, co víc si přát. Průměrný film, honba za pokladem/zázrakem je podle mě docela ohraná. Pokud se nejedná například o Piráty z Karibiku. Hlavní je to, že všechno dobře dopadne. Ve chvíli kdy Alex a její bratr bojovali o sílu, jsem byl docela napjatý, když Alex sílu získala, mi bylo poněkud líto jejího bratra, ale tak už to chodí. Potom co Alex vrátila čas, se mi ulevilo. Moje hodnocení 3 hvězdičky. ()

noelcoward73 

všechny recenze uživatele

Seriál mě příliš nezaujal, viděl jsem jen pár dílů (3 *). Od filmu jsem toho proto také moc nečekal. Ale ve výsledku se jedná o vynikající komedii s dobrými hláškami a scénami, zajímavým námětem. Hodnocení pochopitelně také zvyšuje Selena Gomez, která patří mezi mé nejoblíbenější zpěvačky. Její herectví je minimálně stejně dobré jako zpěv. Těším se na její další herecké účinkování. ()

heyda 

všechny recenze uživatele

Velmi milé překvapení. Běžný kritik může říct, že to bylo stupidní, ale já říkám: "bylo to stupidně krásný" :-))) Opravdu fajnová podívaná s příjemným (někdy spíše ironickým) humorem. A vůbec, kritiku nechám na ostatních. Já vám můžu jen povědět, že do tohoto filmu jsem šel s minimálním očekáváním a dostalo se mi velkého potěšení. 75% ()

Galerie (18)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v Portoriku a Kanadě. (Terva)

Reklama

Reklama