Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

Wizards of Waverly Place: The Movie

Scénografie:

Mark Hofeling

Kostýmy:

Mona May

Selena Gomez v hlavní roli, kouzla a Selena, co víc si přát. Průměrný film, honba za pokladem/zázrakem je podle mě docela ohraná. Pokud se nejedná například o Piráty z Karibiku. Hlavní je to, že všechno dobře dopadne. Ve chvíli kdy Alex a její bratr bojovali o sílu, jsem byl docela napjatý, když Alex sílu získala, mi bylo poněkud líto jejího bratra, ale tak už to chodí. Potom co Alex vrátila čas, se mi ulevilo. Moje hodnocení 3 hvězdičky.(27.2.2012)

• Tommassi3

"Je ještě tolik kouzel, která jsem nevyzkoušel !!" - "Kozy ??" - "To měli být tygři !!" ;) Seriál neznám, takže nejsem lapen do sítí nějakých souvislostí, mnoho pozitiv jsem na téhle rodinné záležitosti bohužel nenašel.. Překrásné lokace, hodně příjemný soundtrack, herecké obsazení většinou nesmírně nesympatické a iritující v čele s tragickou Selenou Gomez, infantilní, byť nezbytně očekávaný moralizující, děj, trapné dialogy a kouzla, triky, které dnes již nenadchnou ani sváteční diváky, to vše dává dohromady podprůměrný nedospěle upištěný film, který svojí plochou scénáristickou prvoplánivostí zavánějící výslednou prázdnotou působí jako spořič obrazovky.. Kouzelníci z Waverly neurazí, ale druhý den nejste schopni souvisle popsat, o co ve filmu vlastně šlo..(16.8.2013)

Seriál mě příliš nezaujal, viděl jsem jen pár dílů (3 *). Od filmu jsem toho proto také moc nečekal. Ale ve výsledku se jedná o vynikající komedii s dobrými hláškami a scénami, zajímavým námětem. Hodnocení pochopitelně také zvyšuje Selena Gomez, která patří mezi mé nejoblíbenější zpěvačky. Její herectví je minimálně stejně dobré jako zpěv. Těším se na její další herecké účinkování.(27.8.2015)

• nash.

Nepříliš zábavná pitominka, která by mohla úspěšně fungovat jako kvíz "Najdi co nejvíc nesmyslů, hloupostí a kiksů v ději i vnitřní logice". Postavená na krutě zdeformovaném, odfláknutém a nevyužitém motivu, který scénárista vykradl z prvního Back to the Future a pro sichr doplnil "indianajonesovským" finále. Produkce to pak dorazila obsazením otravnými týpky jako vystřiženými z Brava, kteří dokonale definují pro televizi divadelní termín "šmíra".(15.1.2012)

Film se od svých předchůdcových seriálů nijak od sebe nelišil-animované triky slabé,efekty příšerné-z tohoto průšvihu to nezachránily ani slabé forky,takže k záchranou mohl být už jen děj nebo dobrodružství hledání kamenu snů.Navíc po celý film se sourozenci mezi sebou usmiřovaly a odpouštěly si,chvíly to bylo dokonce nůdné,někdy zábavné.Skutečně tedy nevím co si od tohoto filmu mám myslet,měl jsem pocit,že celý film jede tak na půl plynu.=55%(11.7.2011)

• - Natáčení probíhalo v Portoriku a Kanadě. (Terva)