Kouzelníci z Waverly - Film (TV film)

Wizards of Waverly Place: The Movie

Mark Hofeling

Kostýmy:

Mona May
  • castor

Tohle přece nemůže v konkurenci všech těch Harry Potterů a jiných fantasy sterilních podívaných u mladého diváka uspět..(17.11.2011)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Prostředí 8/10/// Selena Gomez je opět v pohodě snesitelná, krásné prostředí, dobře se na něj kouká a efekty kouzel taky nejsou špatné -ostatní herci za moc nestojí, chování postav je pro dospělého diváka směšné, dějově je to potom slušně řečeno dětinské/// Budu asi o něco přísnější, než si film zaslouží, protože když my jsme byli mladší koukali jsme na podobné filmy s otevřenou pusou a přitom rodiče se na naše pohádky nechtěli ani dívat. Podobné je to teď se mnou, protože z filmu dvakrát okouzlen nejsem. Je velmi nenáročný, jednoduchý ale pro děti zajímavý, poutavý, zábavný apd. Jestli tohle čte kluk, kterému je méně jak 12, ať si k mému hodnocení přihodí 20%. Pokud dívka v tomto věku, tak rovnou 40%. Navíc pravidelný divák seriálu bude u vytržení z toho, že jeho oblíbené postavy opustili kulisy a vydali se do přírody (rozuměj exteriérů). Rozhodně si myslím, že tento film si své diváky najde./// Celkem 45%///(9.12.2011)

Seriálu jsem dal dva, filmu musím minimálně za tři. Konečně byly speciální efekty vytvořeny na vyšší úrovni a celková nálada filmu byla pohodová a trapných vtípků minimum. Příjemné překvapení...(31.10.2009)

Na sobotní poledne to ujde. Prostě klasický odpočinkový film, kde se párkrát pousmějete, ale zároveň vám dojde, že už jste v různých obměnách tento film viděli. Potom záleží na tom jaký na takové filmy máte názor. Já většinou pod padesát procent nechodím. A tady taky neudělám výjimku. 50%(17.11.2011)

• Momo_desu

Oproti seriálu dosť slabé..(18.10.2012)

• - Natáčení probíhalo v Portoriku a Kanadě. (Terva)