Reklama

Reklama

Ramona

  • Česko Ségra tropí hlouposti (více)
Trailer 1

VOD (1)

V hlavních rolích půvabné komedie o dospívání, která vznikla na motivy bestsellerů autorky Beverly Cleary, se představuje teenagerská hvězda Selena Gomez (Kouzelníci z Waverly, Hannah Montana) a debutantka na filmovém plátně Joey King. Ramona (King) je malá holka s ohromnou představivostí, která ráda tropí lumpárny. Kvůli jejím rozpustilým žertům musí být neustále ve střehu všichni členové rodiny včetně její starší sestry Beezus (Gomez), která se snaží přežít první rok na střední škole. Obě dívky zažívají tradiční radosti i strasti dětství, díky kterým pochopí, že v životě mohou dokázat cokoliv, když si budou navzájem důvěřovat a spoléhat na sebe. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (90)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $15miliónovTržby USA $26,167,002Tržby Celosvetovo $27,470,511Tržby za predaj DVD v USA $18,436,190 //počet predaných kusov 1,251,154║ mohla to byť roztomilá oddychovka ale miestami to príde až moc všedne tuctové bez patričnej iskry /40%/ ()

MMR 

všechny recenze uživatele

Jak já se na tohle klepal. A právem, byla to prosně úžasná rodinná komedie s úžasným obsazením. Selena Gomez je naprosto dokonalá, skvělá, půvabná herečka. Hodnocení, jaké zde je, je skvělé, málokterý podobný film se může pyšnit takovým vysokým procentem. Každopádně už předem jsem tušil, jak to budu hodnotit, a to se mi potvrdilo. Suprový film. 99% ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

RAMONU MUSÍ ČLOVĚK MILOVAT..... /// Je jí 9 a je to bystrá holka! Bohužel se neumí soustředit, často je zasněná, zpochybňuje nutnost vyslovovat správně slova, má nízkou úctu k pravidlům gramatiky a k pravidlům vůbec. Naštěstí má chápající rodiče a milující tetu. A taky starší (i mladší) ségru, kvůli které trpí komplexem ,,mladšího“ sourozence. Dětskýma očima, plnýma fantastických představ sleduje a (ne)chápe problémy starších. Joey King je milej poděs a v pohodě utáhne celej film. Má v sobě kousek s Denise (postrachu okolí), Pipi (to snad každej ví) a určitě ještě někoho (to zas nevím já). Nekonfliktní zábavu pro dětské odpoledne ruší jen zamilovaná romance tety Bea, která zase (asi?) potěší ty starší. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Je mi 9 let a přemýšlím, jaké jsou výhody rozvodu (rodičů...!). 2.) Jsem mladší sourozenec a ještě k tomu holka. 3.) Jsem rodinej typ. 4.) Miluju filmy podle knížek pro děti od 7 let (Beezus a Ramona od Beverly Cleary). /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne P.S.: Syn byl spokojenej - jestli vám jde o tohle..... ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Chvílemi rozesměje, chvílemi dojme, chvílemi pobaví a ačkoli chvílemi i trochu nudí, přesto si z filmu, jste-li podobného ražení, odnesete dojem, že jste viděli hodně milé dílko s extrémně zábavnou a roztomilou Joey King. Ta holka válí celý film, který nudí právě ve chvílích, kdy sleze z obrazovky a to je naštěstí zřídka. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Nemám devět let, nejsem holka, nevlastním vůbec žádnou fantazii, nemám mladšího, staršího ani vymyšleného sourozence a nikdy jsem neslyšel své rodiče mluvit o rozvodu. Přesto jsem se podíval na tento snímek, který nic jiného neobsahuje. Chvíli mne to nudilo, pak jsem chtěl Ramoně humánně ukousnout hlavu a nakonec jsem si našel tři pozitiva, za která jsem udělil hvězdy - 1) vynikající vodní bitva přes plot, 2) neuvěřitelně trpěliví rodiče, 3) obludně kýčovitý happy end. ()

Galerie (38)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (heyda)
  • Joey King (Ramona) získala v roce 2011 cenu za nejlepší dívčí herecký výkon v hlavní roli ve věkové kategorii do 10 let (včetně). (heyda)
  • Jméno stavební firmy, která přistavuje k domu novou místnost se jmenuje Bendix. V knížce "Beezus and Ramona" se Bendix jmenuje panenka Beezus, kterou Ramona zapekla do jejího narozeninového dortu. (bfa)

Reklama

Reklama