poster

X Mix (koncert)

Hudební / Dokumentární

Česko, 2008

 • 2mig1
  ***

  průměrnej pořad pěvecky-soutěžního rázu na sobotní večer - vystoupil nadprůměrnej ruml, následován příjemně průměrnym gránskym, pak celou plejádou šedi a neoriginality (včetně nepochopitelně vítěznýho zonigy), korunovanym mimoidním výstupem durdačový, která opět prokázala svoji nemožnost jakýhokoli kvalitního pěveckýho projevu a okořeněnej nadprůměrně sympatickejma originálama typu x all vs eva a vašek a anča vs klucí z nightworku...(8.3.2009)

 • SOLOM.
  ***

  Tentokrát nebudu souhlasit s dosavadním hodnocením. Líbili se mi především některé duety viz: All X - Eva a Vašek, Nightwork- Anna a samozřejmě Ruda se svým "originálním" hlasem.(1.7.2011)

 • !Malak-11!
  *

  Jen za Nightwork a Vaňkovou....(15.1.2011)

 • kingik
  odpad!

  Humusák Mareš a jeho nepřiznaná gay orientace. Stojí ho to velký prachy, když to chce maskovat. Píchat do řitě transexuála Faltýnovou mu to vynahradí a co víc, dva dny se s ní neuvidí. No a tím pádem dosáhl zdařilé simulace gay soulože. A pytlík, co jí bimbá mezi nohama přilepí isolepou. A má to zadarmo skoro jako tu sekačku. 0%(17.6.2012)

 • Hromino
  *

  Jedna hvězda za Rudu z Ostravy, jeho písnička byla opravdu skvělá :)(15.3.2009)

 • - Na koncertu zpívala Skupina Romantik a Michal David skladbu "Diskopříběh", Lukáš Javůrek, Zuzana Stirská a Gospel time "Happy Day", Divoký kočky a Le Monde "Keď príde láska", Pavlína Ďuriačová s klavírem "All by Myself", Anna Umbrová a Night work "Včelka Mája", David Gránský a Šárka Vaňková "Quando Quando", Za 5 dvanáct a houslové kvarteto "Lost", Kamila Nývltová "Sparkling Diamonds", Martina Pártlová a Dasha "Proud Mary", All X a Eva a Vašek "Směs lidových písní", Ondřej Ruml a Vojtěch Dyk "Improvizace a capella", Ondřej Ruml a Wings "Mr. Bojangles", Jiří Zonyga a Věra Špinarová "Smutný rána" a Jiří Zonyga a Jaroslav Svědcený "Když jsem šel...". (Paity)