poster

Po stopách jaguára (TV film)

 • USA

  In Search of the Jaguar

Dokumentární

USA, 2003, 52 min

Režie:

Kate Churchill

Hrají:

Glenn Close

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

 • kaposlav
  *

  Čo toto sakra je? Pod pojmom záchrana si skupina idiotov predstavuje, že zobere jaguárov zo svojho prirodzeného prostredia a strči ich tam, kde si myslia, že to bude dobre. Tipicke americke zmýšlanie na čele ž retarďákom čo si svojim príhovorom v tomto filme lieči asi svoje nedostatky. Zachránite ich tak, že ich necháte na pokoji. Neviem prečo, ale amíci maju potrebu celú planétu dirigovať čo, kde, kto, ako a kedy bude robiť. 1* za pár záberov zvierat inač to je riadna sračka.(22.5.2012)

 • StrYke
  ***

  ↓Srdečně tleskám komentáři pode mnou. Nejsem si jistý, jestli jsem něco nepřehlédl, ale pokud vím, tak ochrana jaguárů spočívala v tom najít zdravou populaci a vytvořit na jejím území rezervaci. Žádného přesouvání jaguárů jsem si naštěstí v tomto dokumentu nevšiml. Jinak se jedná o průměrný dokument, který není ani tak o jaguárech, ale o Alanovi Rabinowitzovi.(25.6.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace