• Djkoma

Little Fockers aneb jak scénáristé dojebali jednu vtipnou sérii. První dva díly byly rozhodně to lepší z komediálního žánru posledních let. Třetí díl je však smutná ukázka vaření z vody a nepromyšlenosti vtipů. Kde je Greg, který hledá Gingse nebo zapaluje ručně vyrobený altánek? Bez humoru to nefunguje, ani když máte tucet (ne)slavných hereckých jmen (zdravím Harveyho, Lauru, Jessicu a ostatní z prvních dvou dílů). Tahle "tečka" si zasloužila mnohem víc. Krom toho mám pocit, že z trilogie to je jediný díl, který mě napodruhé nepobaví už vůbec. PS: youtube remix hadr:)(25.3.2011)

• hellstruck

Opakovaný vtip není vtipem. To by si autoři obdobných špatných komedií měli konečně uvědomit. A jestliže byl tady ten "vtip" vyčpělý už v prvním díle, v tomhle (třetím?) se jedná o velice zoufalé herce, kteří se snaží zachránit velice zoufalý počin bez jakéhokoli (!) humoru. Nepamatuji, že bych se u toho jedinkrát zasmála. Myslím, že by se měl vymyslet nový termín pro tenhle žánr, kdy je "komedie" naprosto nevtipná. Vážně. Už to jméno hlavního hrdiny nevyvolává salvy smíchu, ale spíš pocit trapnosti.(8.6.2013)

• mcb

Opravdu nechápu, proč se mají herecké legendy jako Robert De Niro nebo Dustin Hoffman potřebu prohánět v takových zoufalých komediích. Nehledě na výborné předchozí dva díly jsou Malí Jebalové jen nesourodá spleť gagů a zbytečně nechutných vtípků, u kterých se tak akorát budete cítit trapně, a zašlapávají celou sérii na kilometry pod drn. Navíc, vykalkulovaná otevřená dvířka na konci zaručují, že se bude vařit z vody až do té doby, dokud budou diváci ochotně (klidně každé Vánoce) platit. Ale kdo by na takovou milou rodinnou komedii nešel, že? Ještě že tu je Jack Byrnes a Google...(17.2.2011)

Pohár kvality u prvního dílu přetékal, v druhém jako by bylo nach*áno od myši a třetí je naplněn do poloviny. V mém případě je to už sice takový vývar z vody, ale ta snaha tvůrců pobavit diváka je tu vidět. Na nápadech se nešetřilo a myslím, že investice se vyplatila vzhledem k výdělku, který dvojnásobně překročil rozpočet. Herecký ansámbl je originální, snad až na lady Albu, jejíž účel je tu spíš dekorativní. Spousty vtípků, některé vtipné, některé ohrané, ale pokud si skutečně lezli Jack s Jebalem na nervy naposledy , tak myslím, že ( i přes pár úchylností) je toto zakončení důstojné. 70%(28.12.2011)

• Pepinec

Marná sláva, střelný prach byl již dávno vystřílen. A ten zbylý dokonale zazdil trailer, po jehož shlédnutí víte vlastně o všem vtipném, co se ve filmu odehraje. Po předchozích dílech, našlapaných břitkým humorem, jsem tímto mírně zklamán. Píši mírně, poněvadž i tak je zážitek sledovat šednoucí vlasy De Nira a Stillera, tančícího Hoffmana, energickou Streisand a Owena Wilsona, který má i po třicítce vizáž uličníka. Jejich herecké výkony nejsou ani dobré, ani špatné; zkrátka se sešli a nacvičili dalších scénky. Lidé si v hlavách uchovají věci geniální anebo ty úplně nejhorší. Fotři jsou lotři bude patrně případem filmu, na jehož průměrnost se velice brzy zapomene. Alespoň do doby, kdy dojdou naplnění slova zpod vánočního stromečku v závěru...(16.1.2011)

• - Dustin Hoffman spočiatku odmietol účinkovanie vo filme ako Bernie Focker. Bol nespokojný so scenárom a s výmenou režisérov. Nakoniec sa však dohodol s produkčnou spoločnosťou Universal na natočení šiestich scén. (misterz)

• - Ben Stiller se nechal slyšet, že po deseti letech, které uběhly od Fotr je lotr, mu konečně přestalo připadat divné oslovovat De Nira "Bobe". (Coldrex)

• - Barbra Streisand, která opět ztvárnila Gregovu matku, je de facto v hereckém důchodu a v posledních čtrnácti letech nehrála v jiných filmech než ve dvojici „Fotrů“. (Coldrex)