• Pepinec

Marná sláva, střelný prach byl již dávno vystřílen. A ten zbylý dokonale zazdil trailer, po jehož shlédnutí víte vlastně o všem vtipném, co se ve filmu odehraje. Po předchozích dílech, našlapaných břitkým humorem, jsem tímto mírně zklamán. Píši mírně, poněvadž i tak je zážitek sledovat šednoucí vlasy De Nira a Stillera, tančícího Hoffmana, energickou Streisand a Owena Wilsona, který má i po třicítce vizáž uličníka. Jejich herecké výkony nejsou ani dobré, ani špatné; zkrátka se sešli a nacvičili dalších scénky. Lidé si v hlavách uchovají věci geniální anebo ty úplně nejhorší. Fotři jsou lotři bude patrně případem filmu, na jehož průměrnost se velice brzy zapomene. Alespoň do doby, kdy dojdou naplnění slova zpod vánočního stromečku v závěru...(16.1.2011)

Třetí dílek už značně zadrhává, oproti prvním dvěma. Připadalo mi, jako kdyby scénáristé už neměli co nabídnout, proto začali vařit z vody a vesměs zopakovali gagy z dílů minulých. Souboje mezi Stillerem a De Nirem už nejsou co bývaly, Owen Wilson si zopáknul roli ze Zoolandera, Jebalovi se pořád zabývají sexem, zkrátka všechny známé postavy se chovají stále stejně. Nová postava Jessicy Alby je spíše do počtu. Snad jen škoda stavbyvedoucího Harveyho Keitla, cca 2 minuty je dost málo na figurku, která by mohla třetí díl fotrů trošku vzpružit a nakopnout. Ne, že by se člověk nezasmál, ale.....(24.4.2011)

• teutates

Mne ten humor Grega Jebala nepríde 2x fun... tak jasne klasika. Starý vodca hľadá náhradu na post veliteľa rodu a ako správny tajný agent na to ide veľmi špecifickým spôsobom. Samozrejme ako inak, prvý úsudok je zlý... Jack Hruška nevidel akého vodcu rodu má priamo pod nosom, pretože je to veľký loooser, ktorý zahýba svojej žene, jeho milovanej dcére. Jebal ukáže, že dokáže krásne nakrájať krocana a tým si získa srdce dedka Hrušky, taktiež nepodvádza milovanú dceru... happy - end jak sviňa, Jebal a dedko Hruška srdcovrúce zmierenie, uúu. 4/10(18.3.2011)

Možná bych se i dozvěděla, jak tato bitva, v níž Fotři jsou lotři, skončí, jenže to bych nejdřív nesměla asi tak zhruba po hodině sledování začít usínat:) Slabý děj mě ani nijak nepodnítil v tom, abych vydržela až do konce. Za začátku to vypadalo docela uspokojivě, ale pak vše začalo upadat do podprůměru a mě to přestalo zajímat. Rozhodně nejslabší, a doufám, že také poslední díl této trilogie.(9.3.2013)

• Botič

Definitivně opouštím ostrov Fockerů, vládne tady zlo! Vzít osvědčenou partu a vložit jí do filmu, který má parametry srazu bandy z Prci Prci Prciček po 20-ti letech? Velmi špatný nápad. Takhle trapně jsem se v kině necítil skutečně hodně dlouho. Nad Jessicou Albou definitivně lámu hůl, ale nejsmutnější je ta blonďatá anorektička vzadu, co je v titulkách uvedena jako Laura Dern (má platonická láska z Jurského parku). PS: 1/2* za nejlépe hrající zvukovou aparátůru!(18.12.2010)

• - Dustin Hoffman spočiatku odmietol účinkovanie vo filme ako Bernie Focker. Bol nespokojný so scenárom a s výmenou režisérov. Nakoniec sa však dohodol s produkčnou spoločnosťou Universal na natočení šiestich scén. (misterz)

• - Barbra Streisand, která opět ztvárnila Gregovu matku, je de facto v hereckém důchodu a v posledních čtrnácti letech nehrála v jiných filmech než ve dvojici „Fotrů“. (Coldrex)

• - Ben Stiller se nechal slyšet, že po deseti letech, které uběhly od Fotr je lotr, mu konečně přestalo připadat divné oslovovat De Nira "Bobe". (Coldrex)