• mcb

Opravdu nechápu, proč se mají herecké legendy jako Robert De Niro nebo Dustin Hoffman potřebu prohánět v takových zoufalých komediích. Nehledě na výborné předchozí dva díly jsou Malí Jebalové jen nesourodá spleť gagů a zbytečně nechutných vtípků, u kterých se tak akorát budete cítit trapně, a zašlapávají celou sérii na kilometry pod drn. Navíc, vykalkulovaná otevřená dvířka na konci zaručují, že se bude vařit z vody až do té doby, dokud budou diváci ochotně (klidně každé Vánoce) platit. Ale kdo by na takovou milou rodinnou komedii nešel, že? Ještě že tu je Jack Byrnes a Google...(17.2.2011)

• dopitak

Jak jsem při sledování filmu prohlásil: Chtěl bych být jeho scénáristou, a brát třeba polovinu platu, co on. Protože tohle bych prostě napsal levou zadní. Směs nesmyslů, fekálních vtípků a nepochopitelného megalomanství (k čemu má být zajímavé, že pětileté děti mají narozeninovou oslavu pojatou jako menší lokální pouť... apod). Nejvíc mě dožral konec, kdy Ben Stiller v tom pošahaném mixu (k čemu to celé?) mluví v originále - proč má "normální" hlas, zatímco "my" musíme poslouchat debilního Mahdala, který podobně jako Terš strojově odříkává všechno, co mu kdo napíše?(21.4.2011)

• hellstruck

Opakovaný vtip není vtipem. To by si autoři obdobných špatných komedií měli konečně uvědomit. A jestliže byl tady ten "vtip" vyčpělý už v prvním díle, v tomhle (třetím?) se jedná o velice zoufalé herce, kteří se snaží zachránit velice zoufalý počin bez jakéhokoli (!) humoru. Nepamatuji, že bych se u toho jedinkrát zasmála. Myslím, že by se měl vymyslet nový termín pro tenhle žánr, kdy je "komedie" naprosto nevtipná. Vážně. Už to jméno hlavního hrdiny nevyvolává salvy smíchu, ale spíš pocit trapnosti.(8.6.2013)

• Hellboy

Již třetí film postavený na zcela totožném schématu. A světě div se, docela to funguje. Teda vlastně jen interakce mezi Benem Štýlerem a Robertem De Nirem, která se od prvního dílu nezměnila. Vše ostatní totiž naprosto neodpovídá mé představě o dobrém vkusu. Příběh je celkově slepenec "komických" situací, které fungují v závislosti na postavě, která se v té které scéně objevuje: o něco horší, než De Nirova a Stillerova, ale stále dobrá postava, je ta Owena Wilsona. Mnohem slabší jsou postavy Dustina Hoffmana a Barbry Mecha-Strejsandy. Postava Jessiky Alby je pak úplně na pěst.(15.12.2010)

Začátek je spíše otravný, ale postupem času dojde i na vtipné situace. Neříkám, že smíchy prasknete, ale znáte to sami. Když se rodiče pletou do vašeho života, né vždy je to ideální. Ale dá se s tím vypořádat po fockerovsku, tedy dát si přes držku a všechno si vyříkat z očí do očí. 60%(14.8.2011)

• - Keď sa Greg (Ben Stiller) v metre stretáva s Jackom (Robert de Niro), ten mu hovorí, že ide kúpiť mlieko. V reálnom živote má Robert de Niro prezývku "Bobby Milk". (misterz)

• - Ben Stiller se nechal slyšet, že po deseti letech, které uběhly od Fotr je lotr, mu konečně přestalo připadat divné oslovovat De Nira "Bobe". (Coldrex)

• - Režisér předchozích dvou dílů Jay Roach neopustil rodinu úplně, stále se na trojce podílel alespoň jako producent. (Coldrex)