Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ****

  Těžko uvěřit, že mezi druhým a třetím filmem uplynulo šest let, protože příběh zde navazuje přesně tam, kde skončil, a je to pořád stejně vtipné jako tehdy, když jsem příhody Grega Jebala viděl poprvé a následně podruhé. Pravda, zatímco v minulém filmu ještě malí Jebalové nebyly na světě, tak nyní už se mají čile k světu, ale to je jediná změna oproti předchozím filmům. Já jsem se dobře bavil, příjemně jsem si tenhle film užíval a nepřestával jsem se divit, kam na to ti tvůrci chodí. Tahhle série filmů v mých očích neupadá, ale stále si drží své vynikající kvality, které by jí leckteré ostatní filmové série mohly závidět. Robert De Niro je ve své roli stále stejně úchvatný a fascinující jako před 11 lety, kdy roli Jacka ztvárnil poprvé, obzvláště na konci filmu během závěrečných titulků potěšila scénka, kdy si Jack pouští na YouTube video, v němž ho jeho zeť Jebal paroduje na lékařském kongresu. Také Ben Stiller zůstává v roli Grega Jebala důstojným De Nirovým spoluhráčem a pořád má to jejich soupeření stejnou šťávu jako v prvním díle. Barbra Streisand a Dustin Hoffman už potom jen vtipně doplňují hlavní soupěřící pár tohoto filmu. Já nemám co více dodat, bylo to vtipné, bylo to atraktivní, bylo to zajímavé, uděluji opět, stejně jako u obou předchozích filmů, čtyři hvězdy.(30.12.2011)

 • teutates
  **

  Mne ten humor Grega Jebala nepríde 2x fun... tak jasne klasika. Starý vodca hľadá náhradu na post veliteľa rodu a ako správny tajný agent na to ide veľmi špecifickým spôsobom. Samozrejme ako inak, prvý úsudok je zlý... Jack Hruška nevidel akého vodcu rodu má priamo pod nosom, pretože je to veľký loooser, ktorý zahýba svojej žene, jeho milovanej dcére. Jebal ukáže, že dokáže krásne nakrájať krocana a tým si získa srdce dedka Hrušky, taktiež nepodvádza milovanú dceru... happy - end jak sviňa, Jebal a dedko Hruška srdcovrúce zmierenie, uúu. 4/10(18.3.2011)

 • dopitak
  *

  Jak jsem při sledování filmu prohlásil: Chtěl bych být jeho scénáristou, a brát třeba polovinu platu, co on. Protože tohle bych prostě napsal levou zadní. Směs nesmyslů, fekálních vtípků a nepochopitelného megalomanství (k čemu má být zajímavé, že pětileté děti mají narozeninovou oslavu pojatou jako menší lokální pouť... apod). Nejvíc mě dožral konec, kdy Ben Stiller v tom pošahaném mixu (k čemu to celé?) mluví v originále - proč má "normální" hlas, zatímco "my" musíme poslouchat debilního Mahdala, který podobně jako Terš strojově odříkává všechno, co mu kdo napíše?(21.4.2011)

 • dex2man
  ***

  Little Fockers se už potřetí snaží pobavit neustálým vzájemným poštuchováním dvojice Stiller/De Niro a k mému příjemnému překvapení jim to pořád funguje. Už to sice není tak originální jako poprvé,ale zase přibyly nové postavy - hlavně střelená Alba byla nečekaně zábavná a troufnu si říct,že až komická. Její scénky zavádění sondy a když sjetá,ve spodním prádle skočí na Stillera do jámy mě odrovnaly stejně jako De Nirova "samo" defibrilace:) Jsem rád, že Jebal opět nezklamal.(31.3.2011)

 • Jamal
  ***

  Ani zlé, ani dobré. Takový průměr, jak v oblasti vtipů, tak povedených scén. Owen Wilson mi přišel jako by to odfláknul (možná za to může jeho nudný scénář -role). Nevím jestli to měla dohnat Jessica Alba, každopádně při jejích scénách se dalo alespoň na "něco" koukat. Jak tady padlo několikrát, fotři doplatili na povedené předchozí díly, ale i přes to všechno se na to dalo koukat a místy i pobavit.(11.1.2011)

 • - Režisér předchozích dvou dílů Jay Roach neopustil rodinu úplně, stále se na trojce podílel alespoň jako producent. (Coldrex)

 • - Keď sa Greg (Ben Stiller) v metre stretáva s Jackom (Robert de Niro), ten mu hovorí, že ide kúpiť mlieko. V reálnom živote má Robert de Niro prezývku "Bobby Milk". (misterz)

 • - Barbra Streisand, která opět ztvárnila Gregovu matku, je de facto v hereckém důchodu a v posledních čtrnácti letech nehrála v jiných filmech než ve dvojici „Fotrů“. (Coldrex)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace