• mcb

Opravdu nechápu, proč se mají herecké legendy jako Robert De Niro nebo Dustin Hoffman potřebu prohánět v takových zoufalých komediích. Nehledě na výborné předchozí dva díly jsou Malí Jebalové jen nesourodá spleť gagů a zbytečně nechutných vtípků, u kterých se tak akorát budete cítit trapně, a zašlapávají celou sérii na kilometry pod drn. Navíc, vykalkulovaná otevřená dvířka na konci zaručují, že se bude vařit z vody až do té doby, dokud budou diváci ochotně (klidně každé Vánoce) platit. Ale kdo by na takovou milou rodinnou komedii nešel, že? Ještě že tu je Jack Byrnes a Google...(17.2.2011)

• Cherish

Po skvělé jedničce a trochu horší (ale pořád dobré) dvojce docela zklamání. Když mi kamarád vyprávěl, jak na tom byli v kině a pořád se u toho smáli, byla jsem hodně natěšená, ale po zhlédnutí jsem si zklamaně uvědomila, že jsem se párkrát maximálně pousmála, ale to bylo tak všechno. Stejně jako u většiny filmových sérií má i tato sestupnou kvalitu. A nezachránili to ani moji oblíbenci De Niro a Stiller.(16.7.2011)

• Djkoma

Little Fockers aneb jak scénáristé dojebali jednu vtipnou sérii. První dva díly byly rozhodně to lepší z komediálního žánru posledních let. Třetí díl je však smutná ukázka vaření z vody a nepromyšlenosti vtipů. Kde je Greg, který hledá Gingse nebo zapaluje ručně vyrobený altánek? Bez humoru to nefunguje, ani když máte tucet (ne)slavných hereckých jmen (zdravím Harveyho, Lauru, Jessicu a ostatní z prvních dvou dílů). Tahle "tečka" si zasloužila mnohem víc. Krom toho mám pocit, že z trilogie to je jediný díl, který mě napodruhé nepobaví už vůbec. PS: youtube remix hadr:)(25.3.2011)

Proč tolik kritiky? Já se bavil zdaleka víc než u předchozího dílu - už téměř zmizely trapné vtipy a až na závěrečný youtube mix, který si mohli odpustit, nemám výhrady. Jsem radši, když je fór i děj čitelný hodinu dopředu, než aby byl stupidní a trapnej. Od podobných komedií víc nečekám, vím, že to nebude špička. # příběh 5 | hudba 7 | humor 7 | akce 3 | napětí 2 | pustil bych si znova 6(23.7.2011)

• TeeAge

|| Scenár: John Hamburg, Larry Stuckey / Predloha: Greg Glienna, Mary Ruth Clarke | Hudba: Stephen Trask | Produkcia: Jane Rosenthal, Robert De Niro, Jay Roach, John Hamburg | Distribúcia: Universal Studios, Paramount Pictures | Štúdio: Relativity Media, TriBeCa Productions, Everyman Pictures | Rozpočet: 100 miliónov $ | Tržby: 310,650,585 $ || Pôvodne za 3, ale kôli neskôršiemu písaniu komentára už vlastne viem, že ten film vo mne po mesiaci nezanechal vôbec nič - emóciu, spomienku na scénu - nič. A to komédií za sto mega neodpustím. Pamätám sa len na to, že som pri sledovaní netrpel, takže lahší podpriemer... S takým hereckým ánsámblom...(1.6.2013)

• - V trilogii se v roli bývalého snoubence Gaylordovy manželky objevuje také Stillerův častý herecký partner Owen Wilson, se kterým natočili výrazné kousky jako Zoolander, Starsky a Hutch nebo průměrnou, ale zato velice úspěšnou dvojici snímků Noc v Muzeu. (movieband)

• - Barbra Streisand, která opět ztvárnila Gregovu matku, je de facto v hereckém důchodu a v posledních čtrnácti letech nehrála v jiných filmech než ve dvojici „Fotrů“. (Coldrex)

• - Ide o desiaty spoločný film hereckej dvojice Ben Stiller - Owen Wilson. (misterz)