Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

Enšpígl

Třetí fotří díl doplácí na příliš vysokou kvalitu svých starších brášků. Zejména první díl by v kategorii "filmy u kterých se smějeme jako hovada" byl žhavým kandidátem na přední pozice. I když se srovnávím filmů zcela vyhýbám u filmových serií je situace trošku jiná. Ve třetích fotrech totiž všechno humorné už bylo servírováno dříve, z čeho tedy uvařit závěrečný dezert. Všechny postavy už známe, Mr. Gings už umí splachovat prkýnko a Jebal se projebal ke šťastnému rodinému životu. Takže jediný co zbejvalo, zavolat všechny Jebaly i nejebaly před kamery a pokusit se o zázrak, ale ten se prostě zcela zákonitě nemohl konat. Ano, jistě film nepostrádá na vtipu, ale už jen pouze při společných scénách Roberta a Bena. Zbytek scén naházet do hajzlu a poprosit Mr.Gingse o spláchnutí. Tohle už bohužel není ta fotří dálnice s fórama na každým kilometru. ()

T2

Rozpočet $100miliónovTržby USA $148,438,600Tržby Celosvetovo $310,650,585Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,001,838Tržby za predaj DVD v USA $20,821,955║ Už to nie je ono, je to už strašne prevarené bez lepšieho zápalu, opakuje sa len to čo už dobre poznáme, nájde sa tu zopár dobrých frkov ale ako celok to nemá čo už dať, zbytočnosť. /videl v kine: 45%/ ()

Djkoma

Little Fockers aneb jak scénáristé dojebali jednu vtipnou sérii. První dva díly byly rozhodně to lepší z komediálního žánru posledních let. Třetí díl je však smutná ukázka vaření z vody a nepromyšlenosti vtipů. Kde je Greg, který hledá Gingse nebo zapaluje ručně vyrobený altánek? Bez humoru to nefunguje, ani když máte tucet (ne)slavných hereckých jmen (zdravím Harveyho, Lauru, Jessicu a ostatní z prvních dvou dílů). Tahle "tečka" si zasloužila mnohem víc. Krom toho mám pocit, že z trilogie to je jediný díl, který mě napodruhé nepobaví už vůbec. PS: youtube remix hadr:) ()

tron

„Oprava strechy neprebieha podľa plánu.“ – „To sa stáva.“ – „Mne nie.“ Už prvé dve časti ma hnevali svojou priemernosťou (ostro kontrastujúce s bombastickým kastingom) a tým, že sú plné otravných postáv, ktoré sa nesprávajú ako ľudia, ale skôr ako (morálne) príšery, ktoré si nerobia ani vrahovia v kriminále, nieto ešte postavy v rodinných komédiách s ponaučením. Ale v trojke už mám toho vážne po krk. Nesympatické výkony inak sympatických hercov (tentoraz do toho Stiller s De Nirom stiahli rovno aj Lauru Dern a Harvey Keitela, navyše v úplne zbytočných rolách), tuctové dialógy, banálne „ohromne vtipné“ scény (grcanice sú ešte tá vydarenejšia vec, čo je alarmujúce) a naťahovaný scenár, v ktorom De Niro ZASA ide po Stillerovom krku, hoci sa už dvakrát udobrili. Strašná trilógia. Strašná! ()

Malarkey

Těšil jsem se, proč by ne. Mně je jedno, když komedie mají pokračování. To je na samotných autorech a jejich úsudku a když mají nápady, tak jen ať je zrealizují. A proto taky nemůžu říct, že by tenhle film byl tak špatnej, jak sám DeNiro kdekoliv tvrdil. Naopak se mně to docela líbilo, jen mě tam štvala jedna věc. A to vlastně fakt, že se střídali naprosto příšerný a debilní scény s těma zase neuvěřitelně vtipnejma a to tak šíleným způsobem, že si toho nešlo nevšimnout. Ale pobavil jsem se, nemůžu říct že ne. Sice to neobsahuje kvality prvního dílu, ale vlastně to svůj účel splnilo a to je podstatný. ()

• Ben Stiller se nechal slyšet, že po deseti letech, které uběhly od Fotr je lotr, mu konečně přestalo připadat divné oslovovat De Nira "Bobe". (Coldrex)
  • Ide o desiaty spoločný film hereckej dvojice Ben Stiller - Owen Wilson. (misterz)
  • Keď sa Greg (Ben Stiller) v metre stretáva s Jackom (Robert de Niro), ten mu hovorí, že ide kúpiť mlieko. V reálnom živote má Robert de Niro prezývku "Bobby Milk". (misterz)