Sérii už asi došiel dych. Menej zábavné, menej vtipné. Kvalitu prvých dvoch dielov to dosahuje iba pri pár momentoch. Stále sa však pri filme dá posedieť bez toho, aby sa človek často mrvil a znudene pozeral na hodinky. Chcelo to viac humorných situácii a viac podarených hlášok. Poznám však aj horšie komédie, takže čistý priemer. 50/100(14.1.2014)

• teutates

Mne ten humor Grega Jebala nepríde 2x fun... tak jasne klasika. Starý vodca hľadá náhradu na post veliteľa rodu a ako správny tajný agent na to ide veľmi špecifickým spôsobom. Samozrejme ako inak, prvý úsudok je zlý... Jack Hruška nevidel akého vodcu rodu má priamo pod nosom, pretože je to veľký loooser, ktorý zahýba svojej žene, jeho milovanej dcére. Jebal ukáže, že dokáže krásne nakrájať krocana a tým si získa srdce dedka Hrušky, taktiež nepodvádza milovanú dceru... happy - end jak sviňa, Jebal a dedko Hruška srdcovrúce zmierenie, uúu. 4/10(18.3.2011)

Třetí fotří díl doplácí na příliš vysokou kvalitu svých starších brášků. Zejména první díl by v kategorii "filmy u kterých se smějeme jako hovada" byl žhavým kandidátem na přední pozice. I když se srovnávím filmů zcela vyhýbám u filmových serií je situace trošku jiná. Ve třetích fotrech totiž všechno humorné už bylo servírováno dříve, z čeho tedy uvařit závěrečný dezert. Všechny postavy už známe, Mr. Gings už umí splachovat prkýnko a Jebal se projebal ke šťastnému rodinému životu. Takže jediný co zbejvalo, zavolat všechny Jebaly i nejebaly před kamery a pokusit se o zázrak, ale ten se prostě zcela zákonitě nemohl konat. Ano, jistě film nepostrádá na vtipu, ale už jen pouze při společných scénách Roberta a Bena. Zbytek scén naházet do hajzlu a poprosit Mr.Gingse o spláchnutí. Tohle už bohužel není ta fotří dálnice s fórama na každým kilometru.(11.1.2011)

Třetí "Fotr" mě potěšil o něco více než druhý, chvílemi příšerně přeplácaný a chvílemi zase zoufale prázdný... Tentokrát se mi film zdál vyváženější a jaksi poklidnější. Škoda, že se nevyvaroval "humorných" tělních tekutin a že se scénář řídil starým známým modelem Yebal vs. Byrnes, který už zkrátka nemůže pořádně překvapit. Vtipy tam ovšem byly a povedlo se jich až překvapivě hodně. Nejraději budu vzpomínat na kmotrovské narážky a na bezvadnou parodii Čelistí, kterou Robert De Niro a Ben Stiller v závěru sehráli v bazénu plném plastových míčků. Ta mě rozesmála k slzám. Takže tři a kousek.(21.9.2012)

• Hellboy

Již třetí film postavený na zcela totožném schématu. A světě div se, docela to funguje. Teda vlastně jen interakce mezi Benem Štýlerem a Robertem De Nirem, která se od prvního dílu nezměnila. Vše ostatní totiž naprosto neodpovídá mé představě o dobrém vkusu. Příběh je celkově slepenec "komických" situací, které fungují v závislosti na postavě, která se v té které scéně objevuje: o něco horší, než De Nirova a Stillerova, ale stále dobrá postava, je ta Owena Wilsona. Mnohem slabší jsou postavy Dustina Hoffmana a Barbry Mecha-Strejsandy. Postava Jessiky Alby je pak úplně na pěst.(15.12.2010)

• - Ide o desiaty spoločný film hereckej dvojice Ben Stiller - Owen Wilson. (misterz)

• - Keď sa Greg (Ben Stiller) v metre stretáva s Jackom (Robert de Niro), ten mu hovorí, že ide kúpiť mlieko. V reálnom živote má Robert de Niro prezývku "Bobby Milk". (misterz)

• - Zlaté maliny 2011: Nejhorší herečka ve vedlejší roli - Jessica Alba. (Pepinec)