Rovnako ako jednotka, ťaží tento film z toho, že vie kedy scénky ukončiť a nebyť tak trápnym. Je to len súbor scén bez sutočného príbehu, ale film nenudí a občas sympaticky paroduje. Vzhľadom na to, že ide o klasickú americkú rodinnú komédiu je až neuveriteľné, že z toho nebola otravná hovadina. Príležitostí na trapošenie tu bolo dosť, ale tvorcovia okolo nich šikovne prekľučkovali...(20.9.2013)

Slušné pokračování původních dvou dílu komerčně úspěšné série. V trojce uvidíte ještě více hereckých legend než v předchozích dílech což jsem uvítal. Hlavně jsem rád zahlédl Harveyho Keitela. Akorát mě zaráží na co v poslední době přistupuje De Niro. Nechci spoilerovat, ale myslím scénu v koupelně. Upřímně vůbec by mi nevadil čtvrtý díl.(14.6.2011)

Po přečtení několika zdejších komentářů zklamaných uživatelů jsem došla k závěru, že můj názor na toto pokračování fotrů a lotrů je zcela opačný. Trojka je stejně dobrá a vtipná jako její předchozí dva sourozenci. Kmotr Jebal vs exagent CIA - dva kohouti na jednom rodinném písečku. Mou bránici snad nejvíc atakovala scéna samodefibrilace menšího infarktu dvěma dráty pod napětím nebo záchrana života při zhruba pětihodinové erekci vbodnutím adrenalinové injekce přímo do třetí nohy. Můj oblíbenec Owen Wilson tento film ovšem korunoval svou budhisticky šířící aurou, všeříkající kérkou a realizací malé narozeninové oslavy končící ryze politicky diplomatickou výměnou názorů.(31.5.2014)

Celá série ve své podstatě stojí na interakci Grega a Jacka. Nejinak tomu je i v tomto díle, který je okořeněn pouze přítomností Jessicy Alby, jinak zásadně nevyjíždí ze zajetých kolejí a bohužel čím dál tím častěji vaří z vody. Bez zásadních změn a nějaké té invence by mohl příští díl už opravdu zavánět průšvihem.(24.3.2011)

Tak jsem byla docela zklamaná, protože první dva díly byli opravdu vtipné, tak, že jste se u nich smáli celou dobu. Kdežto tady jsem se zasmála asi tak dvakrát a to ještě nejspíš přeháním. A ta bitka a srdcerivný konec tomu dodal korunu. Nečekala jsem moc a i přesto jsem byla zklamaná. Rozhodně nejslabší ze všech, ale dávám tomu 3*, když už teď vím co (ne)čekat tak se na to dá dívat vcelku v pohodě. Ale jako ta Jessica Alba, WTF :D(25.6.2011)

• - Barbra Streisand, která opět ztvárnila Gregovu matku, je de facto v hereckém důchodu a v posledních čtrnácti letech nehrála v jiných filmech než ve dvojici „Fotrů“. (Coldrex)

• - V trilogii se v roli bývalého snoubence Gaylordovy manželky objevuje také Stillerův častý herecký partner Owen Wilson, se kterým natočili výrazné kousky jako Zoolander, Starsky a Hutch nebo průměrnou, ale zato velice úspěšnou dvojici snímků Noc v Muzeu. (movieband)

• - Režisér předchozích dvou dílů Jay Roach neopustil rodinu úplně, stále se na trojce podílel alespoň jako producent. (Coldrex)