poster

Vrahouni

 • USA

  Killers

 • Slovensko

  Vrahúni

 • Velká Británie

  Killers

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2010, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScarPoul
  **

  Film, ktorý sa nehraje na nič iné ako nám ponúka, čo ho zachraňuje vo všetkých možných aspektoch. Kutcher a Heigl sú pre mňa sympatický herci, ktorý potrebujú naozaj dobrý príbeh a poriadnu rolu aby dokázali čo v nich skutočne je. Kutcher to už niekoľkými filmami aj dokázal. Obidvaja sú vo svojich postavách znesiteľný aj keď neprinášajú nič nové. Rozhodne je to jeden s tých lepších filmov, kde Heigl len uteká a kričí. Luketic je celkom schopný čo sa týka aranžovania scén a dynamika filmu tiež nechýba. Všetko to vlastne padá na predvídateľnosti a akejsi strnulosti príbehu, ktorý aj napriek napredovaniu stojí v starých známych vodách tohto žánru. Dokonca by som povedal, že konečné rozuzlenie príbeh ešte viacej zabije než aby ho spravilo vtipnejším, alebo zaujímavejším. Na jedno pozretie v obyčajných víkendový večer s lepšou polovičkou si neviem predstaviť nič lepšie. Ale inak si radšej pustím niečo omnoho sofistikovanejšie alebo podstatne uletenejšie.(17.2.2012)

 • ABLABLABLA
  *****

  Podle mě skvělý film. Neříkám, že byl dokonalý, ale, co se týče filmu v rámci komedií, tak byl skvělý. Samozřejmě příběh byl stejný jako u většiny filmů tohoto typu, ale dokázal to podat vtipněji než jiné. Katherine Heigl mám jako herečku ráda a ani v tomto filmu mě nezklamala a Ashton Kutcher ve filmu opět vynikal jedině svým tělem a připitomělým úsměvem, který je ale docela milý. Jinak jako herec nic moc...jak jinak. Ale to filmu ani moc nevadilo...Už jsem ho viděla 3krát a klidně si dám v brzké době opakování:)(3.8.2010)

 • IQ Tiqe
  ***

  Lehce se nabízí srovnání se Smithovi - v tom jsou "Vrahouni" kvalitativně jinde. Je to průměrná akčně-romantická komedie, která neurazí - někde se pobavíte, nemá hluchá místa a nenudil jsem se. Ale ani z ní nejsem nijak odvázanej (děj dost jednoduchý) a ke konci se měnila v parodii (když vezmu v potaz, kdo hrál "vrahouny").(14.8.2010)

 • Anrie
  *

  Katherine by mě tady až tak nevadila. Ona nebyla tím důvodem, proč jsem si zoufala. Hrála sice jako obvykle, ale aspoň šlo vidět, že se snaží o humor. Ovšem co mi nešlo "pozřít", byl kačer, který se s flintou a jedním výrazem producíroval jako pán po celou dobu. Nic originálního, nic chytrého. Něco, co mi nebude dělat problém zapomenout. Akční, ale nenapínavé.(1.2.2014)

 • Segrestor
  *

  Něco tak pitomého, aby člověk pohledal. Přiznám se, že jsem měl problémy to dokoukat soustředěný a bez nutkání k vomitismu. O pevně semknutých rtech bez náznaku úsměvu ani nemluvě. Variací na toto téma již bylo natočeno mnoho a tento majstrštik se řadí spíš k těm horším. Tu hvězdičku dávám z milosti Tomu Selleckovi.(3.1.2012)