Vrahouni

Killers

Akční / Komedie / Romantický / Thriller

USA, 2010, 93 min

• ScarPoul

Film, ktorý sa nehraje na nič iné ako nám ponúka, čo ho zachraňuje vo všetkých možných aspektoch. Kutcher a Heigl sú pre mňa sympatický herci, ktorý potrebujú naozaj dobrý príbeh a poriadnu rolu aby dokázali čo v nich skutočne je. Kutcher to už niekoľkými filmami aj dokázal. Obidvaja sú vo svojich postavách znesiteľný aj keď neprinášajú nič nové. Rozhodne je to jeden s tých lepších filmov, kde Heigl len uteká a kričí. Luketic je celkom schopný čo sa týka aranžovania scén a dynamika filmu tiež nechýba. Všetko to vlastne padá na predvídateľnosti a akejsi strnulosti príbehu, ktorý aj napriek napredovaniu stojí v starých známych vodách tohto žánru. Dokonca by som povedal, že konečné rozuzlenie príbeh ešte viacej zabije než aby ho spravilo vtipnejším, alebo zaujímavejším. Na jedno pozretie v obyčajných víkendový večer s lepšou polovičkou si neviem predstaviť nič lepšie. Ale inak si radšej pustím niečo omnoho sofistikovanejšie alebo podstatne uletenejšie.(17.2.2012)

Podle mě skvělý film. Neříkám, že byl dokonalý, ale, co se týče filmu v rámci komedií, tak byl skvělý. Samozřejmě příběh byl stejný jako u většiny filmů tohoto typu, ale dokázal to podat vtipněji než jiné. Katherine Heigl mám jako herečku ráda a ani v tomto filmu mě nezklamala a Ashton Kutcher ve filmu opět vynikal jedině svým tělem a připitomělým úsměvem, který je ale docela milý. Jinak jako herec nic moc...jak jinak. Ale to filmu ani moc nevadilo...Už jsem ho viděla 3krát a klidně si dám v brzké době opakování:)(3.8.2010)

Lehce se nabízí srovnání se Smithovi - v tom jsou "Vrahouni" kvalitativně jinde. Je to průměrná akčně-romantická komedie, která neurazí - někde se pobavíte, nemá hluchá místa a nenudil jsem se. Ale ani z ní nejsem nijak odvázanej (děj dost jednoduchý) a ke konci se měnila v parodii (když vezmu v potaz, kdo hrál "vrahouny").(14.8.2010)

• Anrie

Katherine by mě tady až tak nevadila. Ona nebyla tím důvodem, proč jsem si zoufala. Hrála sice jako obvykle, ale aspoň šlo vidět, že se snaží o humor. Ovšem co mi nešlo "pozřít", byl kačer, který se s flintou a jedním výrazem producíroval jako pán po celou dobu. Nic originálního, nic chytrého. Něco, co mi nebude dělat problém zapomenout. Akční, ale nenapínavé.(1.2.2014)

• Segrestor

Něco tak pitomého, aby člověk pohledal. Přiznám se, že jsem měl problémy to dokoukat soustředěný a bez nutkání k vomitismu. O pevně semknutých rtech bez náznaku úsměvu ani nemluvě. Variací na toto téma již bylo natočeno mnoho a tento majstrštik se řadí spíš k těm horším. Tu hvězdičku dávám z milosti Tomu Selleckovi.(3.1.2012)