O smyslu života

The Answer Man

Komedie / Romantický

USA, 2009, 95 min

• kwaicheng

Helejte se, Daniels je dobrej morous s vtipnýma průpovídkama a leckdy správným pohledem na svět a i od té pizdy se nenechal seřvat pro nic za nic jak to bývá k vidění ve většině těchhke filmů, ale je to právě ta pizda v podávní Lauren Graham, která moje hodnocení výrazně snižuje. Ta je emancipovaná, že bych jí poslal zfleku do prdele. Jako vůbec jsem nechápal o co jí šlo, tej babě.(9.2.2012)

Vtipný nápad odlehčit a lehce zparodizovat ty, co přímo mluví s Bohem - nejznámější je asi NEALE DONALD WALSCH http://www.hovorysbohem.cz/, ale jak už to tak u amerických filmů většinou bývá, tak se originální nápad nevyužil a nic z toho nakonec nějak nevyplynulo....ale zase vyložená ztráta času to rozhodně nebyla.(9.12.2009)

Bůh je množina zvaná příšera, která neodpovídá, když se ji ptáme. Nicméně pozorujeme, že vše tak nějak do sebe zapadá, což neznamená nutně, že existuje příšera, znamená však skoro jistě, že existuje množina. A tato množina dovede donutit člověka dělat cokoliv, i plazit se po čtyřech, když přes něj potřebuje promluvit sama k sobě.(6.2.2012)

I v jednoduchých filmech je krása. Prosté líbivé fráze, mohou také vytvořit dokonalý film o hledání odpovědí na své otázky. Je už jedno do jakého obalu to zabalíme. Třeba v podání tohoto filmu vzniká koncept jakési vtipné romantické komedie. Kde slavný spisovatel v podání Jeffa Danielse, jistým způsobem podivín, náhodně potká svobodnou matkou, půvabnou Lauren Grahan. Tito dva nadaní herci zde vytvoří slušnou hereckou dvojici, která si navzájem doplňuje svoje herecké chyby. Opravdu příjemně strávený čas nad filmem.(21.3.2011)

• vitekpe

Lauren Graham je Vam vsem dobre znama (a navic velmi pohledna) herecka stredniho veku, cili me blizka... :-) Zbytek me nebavil vubec. Myslim, ze lepsich love story je nekonecne mnoho (pokud se to vubec da povazovat za love story), a min sympatickeho cloveka nez je L.T. Pucci jsem taky dlouho nevidel...brr...(31.1.2011)