poster

O smyslu života

 • USA

  The Answer Man

 • USA

  Arlen Faber

 • USA

  The Dream of the Romans

  (pracovní název)
 • Austrálie

  The Answer Man

Komedie / Romantický

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  *****

  Líbí se mi hlavně to, že je tenhle film odlišný od většiny typických amerických romantických komedií.Nejsem žádným skeptickým pesimistou co nemá rád romantické komedie - právě naopak.Tenhle film je skvělý a pobavil mě ve všech směrech.Zbývá tu jedna otázka - skutečně jsou všechny podobné knihy a jejich autorové takoví jako je právě Arlen Faber?(25.8.2011)

 • st.jim
  ***

  Hodně jsem přemýšlel, jestli 3 a nebo 4 *... Je to opravdu pěkný a pohodový příběh ze života, trošku romantický a komediální. Moc hezký herecký výkon Jeffa a Lauren zvedal celý film nahoru. Přesto mi tam něco chybělo, nějaká jiskra, všeho trochu víc. Zklamaný jsem byl z takového chladného konce. Hodnotím jako lepší průměr.(26.11.2009)

 • DavidS.
  ***

  Nafouknutá bublina, která splaskla v momentě, kdy jsem si uvědomil, že Jeff Daniels a Lauren Graham mi k sobě prostě nejdou, a že se snímkem je to jako s new age - samý blábol a prázdnota ...Arlen je navíc někdo, kdo si nezaslouží pomilovat, ale spíše pár facek a terapii...Škoda, protože herecké obsazení včetně vedleších rolí bylo mé oblíbené...(5.11.2009)

 • kwaicheng
  **

  Helejte se, Daniels je dobrej morous s vtipnýma průpovídkama a leckdy správným pohledem na svět a i od té pizdy se nenechal seřvat pro nic za nic jak to bývá k vidění ve většině těchhke filmů, ale je to právě ta pizda v podávní Lauren Graham, která moje hodnocení výrazně snižuje. Ta je emancipovaná, že bych jí poslal zfleku do prdele. Jako vůbec jsem nechápal o co jí šlo, tej babě.(9.2.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Baví mne sledovat mladé, krásné lidi, kteří, podporováni pobaveným smíchem publika, nacházejí tu pravou lásku, ale tentokrát jsem si ověřil, že i o vztahu poněkud odrostlejšího materiálu se dá natočit zábavný snímek. Tedy spíše půl snímku, protože ve druhé polovině humor uraženě opustil filmové plátno a nezodpovědně ho nahradilo mudrování příliš závažné na to, abych dokázal slavnostně snímku předat čtvrtou, původně připravenou, hvězdu.(17.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace