O smyslu života

The Answer Man

Komedie / Romantický

USA, 2009, 95 min

• vitekpe

Lauren Graham je Vam vsem dobre znama (a navic velmi pohledna) herecka stredniho veku, cili me blizka... :-) Zbytek me nebavil vubec. Myslim, ze lepsich love story je nekonecne mnoho (pokud se to vubec da povazovat za love story), a min sympatickeho cloveka nez je L.T. Pucci jsem taky dlouho nevidel...brr...(31.1.2011)

Už první minuty dávají tušit, že '' Muž, který má odpovědi '' rozhodně nezná odpovědi na všechno... Že je to zkrátka normální člověk, který má své vrtochy, přání i problémy. Jeff Daniels mě úplně odrovnal, ať už to byly grimasy, nebo prostě způsob jeho projevu. Ani chvilku jsem se nenudil a díky nádherné Lauren se bylo opět na co koukat.. Další člověk, před kterým bych měl smeknout je pan režisér - ano, že je Answer Man, The jeho prvotinou jsem si všiml až po závěrečných titulkách, což je samo o sobě důkazem kvality. Nu, teď se budu snažit nějakou dobu těmhle slaďárnám vyhnout, a i když ten závěr trošku pokulhával, tohoto promítání rozhodně nelituju - 90%.(18.12.2009)

toto byl moc pěkný film, člověk, který pomáhal druhým ve formě knih, ale jaksi pozapoměl na sebe, že i on potřebuje pomoc od ostatních, chápu jeho zlost v počátcích filmu, kdy se na něho obracelo hodně lidí o pomoc, ale nikdo nepomohl jemu,a ejhle najednou zde je žena, která mu ukáže jak jde i líp žít a nebýt tak nabroušenej na okolní svět a na lidi a najednou má kolem sebe hodně přátel, které doposud neměl, bylo také příjemné vidět znovu matku ze seriálu Gilmorova děvčata, příjemný zážitek z filmu(26.1.2010)

Největší devízou tohoto filmu je Jeff Daniels. Pomateného spisovatele, údájně promlouvajícího k Bohu, hraje bravurně. Při scéně kdy leze po čtyřech philadephskými ulicemi, se musel smát snad každý. A Lauren Graham, která se zde po dlouhé době hodně přiblížila všemi oblíbené gilmorovské Lorelai, mu zdařile sekunduje. Jinak bych se asi jen těžko přenesla přes počáteční nedůvěru, že tito dva spolu mohou vytvořit důvěryhodný pár a ke konci jim začala dokonce fandit. Zkrátka spokojenost dosáhla takové míry, že bych si aj s chutí přečetla ,,Me and God" a to jsem si vždycky myslela, že číst o Bohu, je ztráta času. 75%(12.12.2009)

• Riddick77

Nějak mě to minulo. Přišlo mi to sice trefně civilní a občas se objevila nějaká ta fajn situace (začátek s pošťákem je super), ale jinak to bylo natahované a o ničem. Lauren "Lorelai" Graham je velmi příjemná a potěšila, na druhou stranu Jeff Daniels mi zrovna nepřišel jako člověk, o kterého "se vyplatí bojovat". Podprůůůůměr 4/10!(5.6.2012)