O smyslu života

• Austrálie

The Answer Man

Komedie / Romantický

USA, 2009, 95 min

Líbí se mi hlavně to, že je tenhle film odlišný od většiny typických amerických romantických komedií.Nejsem žádným skeptickým pesimistou co nemá rád romantické komedie - právě naopak.Tenhle film je skvělý a pobavil mě ve všech směrech.Zbývá tu jedna otázka - skutečně jsou všechny podobné knihy a jejich autorové takoví jako je právě Arlen Faber?(25.8.2011)

Lidi se ovlivnujou a doplnujou, hledaj a ztracej, /pak mozna znovu nachazej/, milujou a zaroven z toho maji strach,...skladba Mr. Pitiful by Matt Costa me u titulku bavila..a jinak? konecne naka romanticka komedie co neni tak blba a producenti nemaji strach ze 50ti-leti herci nezaplati naklady. Teda Larelay je furt dokonala;)(1.6.2011)

To takhle lidi chtěli odpovědi a Arlen Faber vypadal, že ty odpovědi vede (vlastně by z něj byl dobrý sarkastický psycholog). Well, plagiát neplagiát - když neznáte originál, může vám to být jedno. Důležité je, že to funguje, je to svižné, je to vtipné a je to upřímné. Po dlouhé době nemám dojem, že by si někdo nasadil laťku vysoko, zamíchal do svého scénáře Judi Dench s imbecilními proslovy (ano, pořád ještě mě dožírá hotel marigold) a čekal, že obecenstvo upadne do sentimentální ubrečené letargie. Jeffa Danielse chci domů i s jeho sarkastickými radami, hysterickým záchvatem smíchu a gramofonovou deskou (a jak úžasná parodie by to byla na Ukamenování svatého Štěpána!). Určité hlášky ze scénáře si plánuji vylepit nad postel a každé ráno se nad nimi bavit, protože - protože prostě "lidi".(11.11.2012)

Zvláštní, rádoby vtipné × vlastně o ničem. Nejsilnějším článkem příběhu byl možná ten chlapec po odvykačce. Jinak katastrofa. Na film jsem se dívala kvůli Lauren "Lorelay" Graham. Kdo teda ten slavnej Arlen byl to vlastně nevím, asi tak trochu psychicky nevyvážený člověk se skvělým slovníkem pekelných výrazů. Film je to pohodový, nenarušuje. Asi si sednu a taky si vymyslím pár otázek..(2.12.2009)

• vitekpe

Lauren Graham je Vam vsem dobre znama (a navic velmi pohledna) herecka stredniho veku, cili me blizka... :-) Zbytek me nebavil vubec. Myslim, ze lepsich love story je nekonecne mnoho (pokud se to vubec da povazovat za love story), a min sympatickeho cloveka nez je L.T. Pucci jsem taky dlouho nevidel...brr...(31.1.2011)